| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nuda

 Celkem 6 názorů.
 Raketka 


Nuda? 

(24.3.2004 10:54:13)
Snažím se vzpomenout, kdy jsem se naposledy nudila já. A najednou tak nějak ani nemohu najít hranici mezi relaxací, kdy člověk opravdu jen sedí, kouká do blba a hlavou si nechává unášet myšlenky, na které není čas a hýčká svou mysl svými sny a plány ... a nudou, kdy opravdu není co dělat.
Když mám čas, tak usedám k PC a "rodině",nebo se nakládám na dlouhý čas do vany s horkou vodou a pěnou či olejíčkem. Volné chvíle také ráda vyplňuji tříděním svého šatníku a vyřazováním věcí, které už opravdu nikdy neobléknu :) Je tolik činností, na které není za "normálních" okolností čas, že s Nudou se jen málokdy potkávám ... a když už, tak ji rychle vyměním za příjemnou relaxaci, kdy si pod zavřenými víčky pustím svůj nejoblíbenější film = sen, touhu, přání, plán.

:)
 zuzana 
  • 

Re: O com? 

(24.3.2004 12:55:51)
nerozumiem celkom dovodu tohto prispevku - keby to bolo v diskusii k poradni co s volnym casom, tak pochopim, ale inak? Najzabavnejsie z celeho clanku bol asi prvy prispevok citatela, ktoremu to tiez celkom asi nebolo jasne, ale aspon ma pobavil kreativitou pri pisani reakcie na clanok (nemyslim tym kreativitou zabijania nudy :)
 Yukona 
  • 

Re: Nuda? 

(30.3.2004 15:57:54)
Nuda? poridte si nekolik deti a mate na dalsich dvacet let vystarano..... spis nebudete vedet kam driv skocit a co delat driv...a kdybyste se opravdu nudili nabidnu moje dva kluky, ti zvladnou zasmestnat nekolik utahanych rodicu:)))
 Alena + mimi 
  • 

Ach ta nudaaaa. 

(25.3.2004 0:23:56)
Z clanku cisi takova nuda a snaha se ji za kazdou cenu zbavit, ze se mi ze samotneho cteni zachtelo zivat a asi si pujdu lehnout. Spis nez jako navod jak se nude vyhnout mi to pripada jako predani vesla u prevozu...ted abych se s tou nudou poprala take.
 Kristyna  
  • 

chapu 

(28.3.2004 14:42:14)
Na rozdil od ostatnich asi chapu duvod tohoto prispevku. Velmi dobre znam situace, kdy mam spoustu prace, ale nejsem schopna se odhodlat ani k jedne z nich a pak "se radsi zacnu nudit", myslim, ze v clanku je dobry navod, co je lespiho nez nedelat nic a pak se treba i odhodlate k necemu, co je opravdu potreba udelat
 deda 
  • 

Nuda - ach jo! 

(28.3.2004 22:40:32)
Je mi sice teprve 75 let, ale necítím se na ně, i když to loupání v kolenou mi nikdo neodpárá. Ale nevím zatím, co je to nuda. Může mi to někdo vysvětlit? Člověk má přece tolik co dělat, tolik zájmů a tolik starostí, že se snad nemá čas nudit. Jdu procházkou a v hlavě se mi stále honí myšlenky, vzpomínky, výčitky na to, co jsem ještě nestihl udělat a to nemluvím o tom, když jsem doma a mám PC u ruky. Nemám čas si ani zahrát Mafii. Já vám závidím, že se můžete nudit!!! Děda

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.