| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Zvyky a triky

 Celkem 4 názorů.
 Dáša ( 3 děti ) 
  • 

KSČM 

(18.11.2003 11:54:57)
Nemyslím si, že se jedná o jednu stranu a lidi v ní (nebo o ty bývalé). Jedná se vždy o lidi. Jedni jsou poctiví, další si myslí, že jsou poctiví a šidí v malém a ani jim to nepřijde, a ten zbytek to dělá ve velkém. V každé straně, v každém povolání. Každý jsme nějaký. Horší jsou zákony, které to všechno umožňují. Nadáváme pořád na něco, ale nevíme co s tím. Nebo víme, ale jen v diskusích, hospodách a doma. Co zase takhle vyrazit do ulic? Ve Švýcarsku chtějí ve městě změnit kvůli častým záplavám hloubku potoku. Dlouho předem každého pozvou na diskuzní večer, kde se probírá proč tak a ne tak a kdo má připomínky, může je podat. Všechny se musí vyřešit. V Čechách si radní ruší školy, které chtějí a prodají tomu,kdo dá více ( oficiálně a pravděpodobně i neoficiálně ). Co dát více možnosti lidem podílet se na rozhodování o věcech, které se nás týkají?
 Jana Červinková 
  • 

Vřele souhlasím, 

(18.11.2003 21:25:03)
protože jakožto "idealista a pitomec" nemohu jinak.
 Bob 
  • 

pravda by stačila 

(19.11.2003 16:52:40)
Taky přemýšlím, kdy se konečně otevřou archivy a dozvíme se pravdu o plyšové nerevoluci. Staří komančové - myslím ty převlečené mají v rukách klíčové posty. A to už nemluvím o jejich dětech, co z nich vyroste za garnituru...? Je nutné dětem dávat maximum informací a nenechat je přijmout názor, že dějiny jsou něčím, o co by se neměly zajímat... K článku se nedá víc napsat. Podepisuju ho...B.
 Sosan 
  • 

Svátky 

(19.11.2003 17:12:02)
Existuje tady vůbec někdo, kdo bere svátek jinak než jako den pracovního volna navíc? Mě to překvapuje - rád bych někoho takového viděl.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.