| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mohou být dospělí z hadích ocásků?

 Celkem 8 názorů.
 melsi 


LMD 

(30.4.2006 20:35:23)
S tímto článkem naprosto souhlasím,mám téměř 17 ti letého syna,který LMD má.Všechno,co je zde popsáno,jakoby by bylo napasováno na něj,člověk by až brečel,když si uvědomí,jak to bylo s porody a těhotenstvím za komunistů,u nás to zřejmě způsobil porod,není tu čas na jeho popis,ale v tomto článku poznávám vše...Nejhorší je,že s tím nic nelze dělat,syn má nadprůměrné IQ,ale prostě u ničeho nevydrží,hodně se naučil ovládat,ale je tu spousta ale,no nic,aspoň vím,že jsem se snažila co nejvíce...Tyto děti potřebují hodně trpělivosti a vysvětlování a to co nejdéle,co jiné dítě pochopí po třech napomenutích,tak tytoděti napomínáte až do puberty pořád a navíc je třeba pořád dávat najevo lásku,prostě za to nemůžou....
Chci ještě říct,že nevím,jak je to,když matka trpí LMD,možná, že ji mám také,musím se hodně nutit do všeho a prý byl se mnou také problém už ve školce,ale co s tím? Nyní mám druhé dítě,které má 6 měsíců a opět pozoruji tělesnou hyperaktivitu,ale duševně působí vyrovnaně a klidně,i když těká očkama všude možně,mohlo by se už teď poznat,zda je to LMD?
Kdo to ví,odpovím.....please
 Marcelino 


LMD na 3 

(30.4.2006 21:33:05)
Také souhlasím se vším co je v článku. Jsem matka pěti dětí. Nejstarší je 18let a nejmladšímu 4 měsíce. Tři děti mají zmíněnou LMD, ale u každého z nich je trošku jiná. Přemýšlela jsem v čem je problém jestli zmíněné těhotenství nebo porod či dědičnost, neboť i já jsem byla velmi živé dítě, které mělo problémy ve škole. Můj otec je levák a já byla také než mě ve školce předělaly na praváka. Proto se připojuji k tomu být hodně trpělivá a dávat jim najevo hodně lásky.
 Danilka 
  • 

Re:3xLMD 

(3.5.2006 14:33:33)
Tak to Vás tedy obdivuji. Já mám zatím dvě děti a prvorozený má LMD (je mu necelých 5let) a nedovedu si představit, že bych zvládla takovéhle tři děti. Je to těžké i s jedním.
 Michaela+Nina 2/05 


Re: LMD 

(30.4.2006 23:16:43)
Ahoj, poznat to jde. Poradi ti detsky neurolog. Doporucuju za nim jit co nejdriv. Prvni rok zivota jde leccos zcela zkorigovat,pozdeji uz bohuzel ne. Jestli jsi z prahy, muzu ti dat typ na vybornou neurolozku. Chodim k ni s dcerou od 11 tydnu :)
 Piggy 


Re: Re: LMD 

(9.5.2006 17:39:22)
A jak se LMD u dcerky projevovala v 11 týdnech? Co bylo neobvyklého na ní, že jste šli na neurologii? Netušila jsem, že se dá rozeznat už v tak malém věku, myslela jsem, že až v předškolním věku?
 Rika, mam LMD manzela 
  • 

Re: LMD u dospeleho 

(9.11.2006 1:10:50)
Mam 2 krasne deti. Veskerou energii mi vsak bere zivot s manzelem, ktery je mym 3. a jedinnym obtiznym ditetem. Ackoli je to inteligentni clovek, ma vsechny symptomy LMD a ja jsem na konci sil. Navic nemam absolutne zadne pochopeni nebo pomoc jelikoz ziji v cizine a navic ani o tomto s nikym nemohu hovorit. Dovedl by mi nekdo zodpovedet, jestli se jeho stav da zlepsit, samozrejme pokud by na to pristoupil. Jinak to vidim na zblazneni se nebo rozvod.
 PETRA DEJLOVA 
  • 

LMD-DCERA A ŠKOLA 

(15.11.2006 11:44:03)
MAM SICE DCERU,ALE ÚVOD JAKOBY OPISOVAL ŽIVOT MÉ DEVITILETÉ DCERY.JE KUPODIVU,ŽE SE O TOMTO PROBLÉMU VÍ,ZŘIZUJÍ SE SPECIÁLNÍ TŘÍDY SE SPECIÁLNÍMI PEDAGOGY A NEFUNGUJE TO.LITUJI DNE,KDY JSEM DCERU DO TÉTO TŘÍDY DALA,NEBOŤ SPECIÁLNÍ PEDAGOŽKA JAKOBY POSTRÁDALA SPECIÁLNOST UČIT TYTO DĚTI NATOŽ S NIMI VYCHÁZET.SNAŽIM SE BRÁT TUTO ZÁLEŽITOST TAK JAK JE,OVŠEM KAŽDÝ DEN ZAKOPÁVÁM O PŘEKÁŽKY NAŠÍ SPECIELNĚ VZDĚLANÉ PÍ.UČITELKY,KTERÁ SI ZŘEJMĚ NEUVĚDOMUJE,ŽE JEDINÝ,KDO MÁ PROBLÉM JE MÁ DCERA A NE ONA.
 Marie 
  • 

je mi 15 a jsem velmi živá 

(17.2.2007 21:45:02)
Je mi 15 let a jsme tak živé dítě že to neni možné.Ve škole si pořád s něčim hraju nevydržim chvilku sedět a poslocuhat, ruce mám celé pomalované a kůžičku okolu nechtů zcela roztrhanou z toho jak si jí pořád trhám když se nudim a musim být ve škole.Doma se pořád směju a pořád něco dělám, pak mě vezme amok a dělám ksichty a smějuse a jsem jako blázen. Je to normální? v 15 letech?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.