| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dvojčata podruhé - kojení po návratu z porodnice

 Celkem 3 názorů.
 keliska 


Dvojčata 

(8.8.2005 11:25:27)
Dobrý den,
přečetla jsem si pozorně celý článek a myslím si, že je velmi poučný pro všechny maminky, které mají dvojčátka. Já mám doma dvojčátka 2 měsíce staré a už jsme prošli i nějakými nemocemi, ovšem nejvíce mě trápí šílené křeče bříška mého chlapečka. Co se týká kojení a dokrmování, toto jsem zvládala pouze jeden měsíc, protože to bylo časově velmi náročné a pak se stalo to, že mi mléka začalo ubývat. Nyní jsem ve fázi, kdy si s dětmi postačím sama i když oba pláčou. Reagují velmi kladně na můj hlas a tak někdy opravdu postačí vlídné slovo, jak je uvedeno v článku. Musím ještě podotknout, že po uplynutí šesti týdnů, se mi obě miminka naučila hezky spinkat skoro celou noc. Někdy se mi vzbudí na jedno krmení oba a někdy jen jedno, jindy opravdu sinkají v klidu až do půl čtvrté.
Myslím si, že článek který jsem si právě přečetla, je velmi dobře zpracovaný.A také si myslím že každá dobrá rada pro maminky které mají dvojčátka je velmi cenná. Děkuji
 zuzek 


Dítě 

(16.8.2005 17:33:49)
Páááni, no teda, klobouk dolů. Zhltla jsem článek jedním dechem a musím uznat, že s dvěma dětmi to musí být šílený záběr. Když jsem si tak četla váš denní harmonogram - kojení, přebalovaní, pláč, koupání... Doufám, že to taky jednou zvládnu. Hodně štěstí všem maminkám vícerčat.
  n 
  • 

Re: Dvojčata 

(8.11.2007 21:54:05)
n

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.