| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Probuzení v novém roce

 Celkem 4 názorů.
 Kačka (Markétka 5,5 roku) 


Jaro se opravdu blíží! 

(17.1.2002 10:34:35)
Ahoj Magdo, jsem na tom stejně jako ty. Taky po všech vánočních radovánkách a po tom, co se snažím co nejdéle v sobě udržet to kouzlo, už se těším na jaro s předstihem. Jednak se dny začínají aspoň trošku prodlužovat a taky ti pěnkaváci začínají pěnkavy volat pěkně brzo. Počítám stejně jako ty: už je půlka ledna, únor je kratičkej a v březnu už přijde JARO! Sice zatím "jenom" v kalendáři, ale to nevadí, tak jako tak se přiblíží. Tak ať nám to rychle uteče! K.
 Pusinka,Tomík02/01,Luky 7.1.05 


Těšení na jaro 

(17.1.2002 11:04:16)
Ahoj Magdo, já jsem na tom stejně. Vánoce jsou pro mě nejkrásnějšími svátky v roce a tak se na ně vždy velice těším, ale když teď je už po nich, toužebně očekávám se svým maličkým synkem jaro. Tahle zima, která navšívila celou Českou republiku už mi začíná vadit. Na horách musí být krásně, ale tady v Praze to zas tak úchvatné není. Už se těším, jak z jara budeme vyrážet na delší procházky a dívat se sluníčku do očí. Nebudu muset prcka tolik oblékat, což se mu moc nelíbí - protože se pak nemůže ani hnout. Pouze na únor se těším, protože Tomášek oslaví svoje 1. narozeniny a to je veliká událost, ale jaro je jaro, tak ať k nám již brzy přijde a rychle neuteče. Ono totiž jaro a léto jsou nějak kratší než zima. Nemyslíte?
 Marie, 2 dcery, 7 let a 6 měs. 


Moje řeč 

(17.1.2002 22:14:13)
Ó, jak mi mluvíte z duše! I já se neskonale těším na jarní sluníčko, jak nasadím své Majdě svetřík nebo mikinu, do ruky piškot a budu se vyhřívat, zatímco starší Máňa se bude prohánět na kole. Dočkáme se!
 Iveta, 34. týden 


Jaro 

(18.1.2002 14:23:26)
I já už se těším na jaro. A jak! Pro mě by zima mohla skončit na Tři krále a pak už by mohlo začít jaro. A navíc čekáme v březnu miminko, takže se těším o to víc. Přivolávejme jaro! :-)

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.