| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O tom mi raději nemluvte (pouze pro silné nátury)

 Celkem 5 názorů.
 Míra & spol 
  • 

Hnědá hmota a co vše se s ní dá udělat 

(15.8.2001 10:18:15)
Máte opravdu hezké zážitky. Moje sestra, když byla malá, provedla něco podobného. U nás to ale odnesla postýlka a zeď. Nějak jí to při poskakování v postýlce vypadlo z plínky ven a ona se to jala zkoumat. Něco skončilo v puse, něco na postýlce, ale hlavní část použila na "vymalování" zdi. Asi se jí ten stávající nátěr moc nelíbil. Nemusím zřejmě podotýkat, že jsme brzy poté museli malovat a mamča tvrdí, že jsem v tom našem dětském pokoji nechtěl nějaký čas spát (já už si tuhle skutečnost nepamatuju). M.
 Radka 
  • 

Re: Magda a její rodina 

(15.8.2001 15:36:02)
Milá Magdo,
začínám velmi intenzivně přemýšlet, zda nejsme obě provdány za téhož muže ...
Radka
 Jitka, Ríša 3 roky 
  • 

objevují svět.. 

(16.8.2001 11:28:35)
Ahoj Magdo, dítě máme sice jen jedno, ale zážitky obdobné - ještě teďka zakrýváme skvrny na koberci jinýma kobercema - usoudili jsme, že jestli se v budoucnu hodláme stěhovat, nestojí už za to měnit koberce... Já teda nevím, co na tom ty mrňata mají -jejich objevování světa je úžasné (pro ně, nikoli pro jejich okolí).
ahoj a pevné nervy
Jitka
 Alena 
  • 

Vzpomínka 

(16.8.2001 20:25:04)
Vzpomněla jsem si, jak jsme šli s našimi chlapci prvně do restaurace. Byly jim asi 2 roky. U stolu neposeděli, naštěstí byl v restauraci Jukebox, který zrovna nějaký dobrý člověk nakrmil mincemi . Naši kluci začali okamžitě tančit, jak byli na hudbu zvyklí. Jejich tanec spočíval v tom, že rozpažili ruce a začali rotovat kolem své vlastní osy až dokud se jim nezatočila hlava a nepráskli sebou nebo nesestřelili se navzájem. Po otřepání pokračovali. Smůla byla, že jejich parketem vedla cesta do kuchyně... Škodu jsme platit nemuseli, ale v té restauraci jsem dodnes nebyla.
 Nadia 28 let, syn 6 let 
  • 

Vonave problemy 

(24.8.2001 23:08:23)
Ahoj holky,
teta pracuje ve skolce (jako uklizecka a taky chysta svaciny a privezene obedy ...). Neni to tak davno, co drhla sokl na zachode. Byl dohneda jak nejaka moderni malba. To dite melo vubec velkou fantazii a nevahalo vynest "material" az do herny.
A co muj syn? Ten si poprve nesedl na nocnicek, ale pridrepnul na mou nohu. Trpelivost prinasi ruze - me tehdy prinesla neco vonavejsiho.
Dalsi teta byla jiny expert. Jedla na dvorku kurince, a jak ji smakovalo! Proste hovinka jsou soucasti naseho zivota. Jsem rada, protoze jinak se nam to prirozeno pomaloucku ze zivota vytraci. Kdyz dite trochu povyroste a tento problem zvladne, prijde dalsi. Jaky? Nafouknute brisko na navsteve. Jednou jsem se az rozlobila. Tak nejdriv ho odlakaji do kuchyne, kde mu dovoli mlsat pate pres devate, pak ho nalijou limonadou a jako vysledek ocekavaji Chanel c. 5, nebo co!

Ja jen cekam, jaky problem prijde, az zvladne i toto.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.