| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k článku Představuje se Hnutí za aktivní mateřství

15.6.2001 9:01:15 Lenka

Strach

Myslím si, že vaše hnutí je v našem státě velice potřebné, protože ať někteří sice tvrdí, že jdeme dopředu, podle mého názoru právě v porodnictví a mateřství zaostáváme. Naše společnost jako taková příliš neulehčuje a nepomáhá nastávajícím a stávajícím matkám.
Já sama ještě sice děti nemám, ale abych řekla, mám hrozný strach z průběhu těhotenství a samotného porodu. Nevím, nakolik objektivní je hrůzné vypravování těch žen, které již rodily, ale každopádně je v tomhle období žena velmi zranitelná, citlivá a potřebuje lidské zacházení. Až přijde i můj čas, budu vděčná všem, kteří se o mě budou starat a chovat se jako k člověku a ne jako bytosti, která potřebuje odrodit tak, abychom to už měli všichni rychle za sebou. Velmi mi pomůže přítomnost partnera, kterého miluji a důvěřuji. Přeji hodně štěstí a zároveň vytrvalosti. Věřím, že pomůžete mnoha matkám k nejlepšímu zážitku jejich života.
Odpovědět
Názory k článku (3 názorů)
Občianske iniciativy Roland a Jana Wagnerovi, tri dcery 3.4.2000 21:36
Strach Lenka 15.6.2001 9:1
Strach Lenka Grycová 15.6.2001 9:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.