| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Očkování proti hemofilu a očkování vůbec

 Celkem 4 názorů.
 Iva 28 let + Péťa 7 měsíců 
  • 

Očkování proti hemofilu a očkování vůbec 

(11.10.2000 15:06:05)
Můj syn měl velmi silnou reakci na třetí dávku Alditepery (první dvě reakce byly slabší). Nyní se rozhoduji, jestli ho nechat očkovat proti hemofilu. Po přečtení knihy Problémy s očkováním si konkrétně u této vakcíny nejsem jistá, zda je to potřeba. Samozřejmě se obávám i reakce na další očkování. Antidotace homeopatiky nezabrala a jsme objednáni na hlubší vyšetření. Do té doby bych ráda znala názor maminek, které své děti proti hemofilu očkovat nenechaly, nebo maminek, které měly také nějaké větší reakce při jakémkoliv očkování. Můžete mi odepsat na můj mail. Děkuji předem za podporu a pomoc při rozhodování.
 Jana, dva synové ( 11,2 ) 
  • 

Re: Očkování proti hemofilu a očkování vůbec 

(15.10.2000 21:57:31)
Ahoj Ivo, já jsem svého druhého syna nedala vůbec očkovat,jelikož můj první syn měl také velmi silné reakce na očkování. Dokonce jsme chodili i na oslabené očkování( rozděleno do více dávek ) do Motola,ale nepomohlo mu to, a tak jsme museli očkování zastavit.
Doporučuji ti odložit očkování na pozdější dobu, až bude Péťovi alespoň jeden rok.
Například v Japonsku do jednoho roku již děti neočkují ( informace z časopisu " Rodiče" ). Dokonce se tam výrazně snížil počet kojenců, kteří zemřeli na "Syndrom náhlého úmrtí" a dává se to do souvislosti s odložením očkování kojenců až na druhý rok.
Držím Vám palce a přeji dobrou volbu.J.
 Věra 
  • 

Re: Očkování proti hemofilu a očkování vůbec 

(8.12.2000 21:06:42)
madam Zahradníková,
z chorobopisů z Vaší rodiny, které zde neustále uvádíte, vyplývá, že snad neděláte nic jiného, než posuzujete všemožné nemoci a alergie. Kdybyste možná neměla takové hypochondrické sklony, cítila byste se zdravější.
Věrka
 Lída 
  • 

Re: Re: Očkování proti hemofilu a očkování vůbec 

(9.12.2000 0:10:43)
Věrko, co tě píchlo? Reaguješ na příspěvěk, kde se Iva ptá na očkování svého syna, o sobě tady nemluví. Navíc jde o očkování, které u nás není povinné, ale pokud vím, v Německu považovali za nutné ho jako povinné ustanovit. Chápu, že už tenhle rozpor v Ivě vyvolal zmatek. Doporučení na očkování proti Hemophilu visí skoro v každé porodnici. Jak ty ses rozhodla? Nikoho ses neptala na názor?
Lída

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.