| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Poraďte

 Celkem 6 názorů.
 Vašek 
  • 

Poraďte 

(10.10.2000 17:22:47)
Náhodou sem našel vaši diskuzy a doufám, že mi poradíte.
Codím se svou holkou už asi dva roky a ona je stále pana. Párkrát sme se už skoušeli milovat, ale nikdy se do ní nedostanu protože jíto velice bolí. Nemáte nějakou radu jak to udělat onase totiž bojí jít k doktorovi. Chtěl bych jí pomoci ale nevím jak.
 Andrea,23 
  • 

Re: Poraďte 

(11.10.2000 15:22:49)
Ahoj Vašku,
Nejjednodušší rada pro ni zni,
jdi ke gynekologovi.
Pravděpodobně je její papnenská blána silnější než obvykle a navíc průchod do pochvy díky neprotržené bláně malý.
Prudký styk by pro ni mohl znamenat sice protržení blány, ale
také velké bolesti a silné krvácení.
V nemocnici se provádí jednoduchý zákrok /pod narkozou/, kdy pacientce pan. blánu naříznou, obvykle ze tří stran.
Přeji hodně štěstí.
 Pavel (25) 
  • 

Re: Poraďte 

(12.10.2000 18:39:28)
...skutecne pomuze, kdyz si zajde ke gynekologovi. Pritelkyne mela podobny problem a po malickem lekarskem zakroku bylo vse v pohode a nase "prvni" milovani potom probehlo krasne a bez bolesti.
Neni se ceho bat, ani se za co stydet.
 Bohdana 
  • 

Re: Poraďte 

(25.10.2000 12:40:55)
Ahoj Vašku,
nevím, jestli je tvůj problém ještě aktuální, ale ráda bych ti poradila. Měla jsem totiž úplně stejný problém. S partnerem jsme se pokoušeli o porušení panenské blány asi rok a půl. Nakonec jsem se rozhodla vypít půl litru vína (také poprvé), abych necítila bolest. Výsledek byl jedním slovem katastrofální. Šílená bolest (v ten jediný okamžik), 24 hodinové krvácení a šok, jelikož jsem zřejmě podvědomě vinila svého parnera a záhy jsem ho opustila (byly tam i jiné důvody). Jako bych ho za to nenáviděla - aniž bych chtěla. Prostě nedoporučuji žádné násilí. Gynekolog jistě takovou bolest a odpor nezpůsobí. Takže rada - zapomeňte na krásný zážitek (hlavně partnerka) a navštivte lékaře. Já osobně mám hroznou vzpomínku na celý život, aniž by za to někdo z n ás dvou mohl. A to je škoda. Takže - hodně štěstí.
 Bohdana 
  • 

Re: Poraďte 

(25.10.2000 12:41:15)
Ahoj Vašku,
nevím, jestli je tvůj problém ještě aktuální, ale ráda bych ti poradila. Měla jsem totiž úplně stejný problém. S partnerem jsme se pokoušeli o porušení panenské blány asi rok a půl. Nakonec jsem se rozhodla vypít půl litru vína (také poprvé), abych necítila bolest. Výsledek byl jedním slovem katastrofální. Šílená bolest (v ten jediný okamžik), 24 hodinové krvácení a šok, jelikož jsem zřejmě podvědomě vinila svého parnera a záhy jsem ho opustila (byly tam i jiné důvody). Jako bych ho za to nenáviděla - aniž bych chtěla. Prostě nedoporučuji žádné násilí. Gynekolog jistě takovou bolest a odpor nezpůsobí. Takže rada - zapomeňte na rádoby krásný zážitek (hlavně partnerka) a navštivte lékaře. Já osobně mám hroznou vzpomínku na celý život, aniž by za to někdo z nás dvou mohl. A to je škoda. Takže - hodně štěstí.
 Radka 
  • 

Re: Poraďte 

(25.10.2000 13:58:04)
Může jít o takzvaný vaginismus - křečovité stažení poševních svalů způsobené často podvědomým strachem ze styku. S tím by poradil sexuolog a určitě by to uměl diagnostikovat gynekolog.
Kdysi jsem četla něco o vaginismu.
Autor doporučoval, aby se nejprve dívka sama v naprostém soukromí seznamovala se svými genitáliemi, prohlédla si je v zrcátku. Časem se může pokusit vsunout opatrně prst. Sama pozná, kdy jí to přestane činit potíže. Pak teprve lze postupně zkoušet totéž i s partnerem a teprve po překonání všech zábran zkusit styk. Každopádně to může trvat mnoho týdnů nebo i měsíců a vyžaduje to trpělivost, která se ovšem vyplatí.
Přeji Vám oběma hodně lásky.
Radka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.