| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:-)

 Celkem 12 názorů.
 Libii 


:-) 

(2.5.2008 8:57:48)
No samozřejmě i s dětmi kisi ~k~
Moni tak vem i chlapa, jestli mu nebude vadit harém :-D;)~k~
No nic valím uklidit a pak sbalit věci a po obědě vyrážíme, přeju vám krásný víkend a doufám že tady budete datlovat ať mám v neděli co dočítat;)
papa~k~
 Kisi + 2 děti 


Re: :-) 

(2.5.2008 11:15:36)
tak to jsem ráda, že to chcete brát rodinně :-D :-D
Já bych si možná i troufla sama, dojet nahoru není problém teď v létě a pokud tam budou i jiné děti, tak se Jiří nudit nebude a trošku možná i bude poslouchat :-)))
A z chaty na "Diole" na Filipku to je kousek, takže to by se dalo zvládnout. Hlavně je navnadit na nějaké lákadlo a bude to.
Takže pak dejte nějaký termín. Já vím, že nebudu moct 100% 16.5 a víkend 23-25.5., ale jiné dny se klidně podřídím i za cenu, že bych jela sama s dětma. To by je většinou M. vpráci anebo má hotovost, takže sedí doma na mobilu.
Však není problém se domluvit dva tři dny předem, jak budeme vědět, že je venku pěkně.
 Kisi + 2 děti 


Re: :-) 

(2.5.2008 11:30:54)
Dneska je náááááádherně :-), byli jsme dopoledne v Polsku na muškáty, tak dneska zasadím dva truhlíky a koupila jsem jeden veliký OBR truhlík z krásnými košatými vínovými muškáty, už hotové, jenom to pověsit:-) Snad se mi letos bude dařit, loni jsem nesadila vůbec a předloni a předpředloni mi to vždy po dvou měsících dostalo nějakou chorobu a všechny pousychaly :-(
 Mona, Péťa 02, Klárka 06 


Re: :-) 

(2.5.2008 20:04:18)
Tak to u vás bude Kisi moc hezky - všude samé kytičky. Já letos na to kvakám. Nemám na to vůbec čas a ani chuť. Jsem furt v jednom kole, takže jsem ráda, že mám klid. A to bych zas musela dělat s kytkama - takže letos pauza ;)No, ale mamka zařídí, abychom nějaké to kyti u baráku měli ~j~
Kisi, a to bys jako malou celou dobu nesla? Nebo se dá vyjet s kočárem?
 Kisi + 2 děti 


Re: :-) 

(2.5.2008 21:41:50)
Mono, tak já měla OFF od kvítek loni a předtím jsem je předčasně odstraňovala skrze tu chorobu...
Tka jsem se nechala od m.přemluvit a koupila už hotovky a, ale jenom na dva truhlíky. Mívávala jsem jich na balkoně 5.

A z Diole na Filipku je cesta, takže tam jedině s kočárem ! Malá mi už v šátku moc nechce být, a navíc ještě nechodí a stojí jenom chvilku, takže to by bylo trápení.
 Marcii 


páteček 

(2.5.2008 21:42:41)
Ahojda!;)
tak konečně jsem se dostala k počítači, dneska jsme odpoledne byli v Třinci na nákupě a pak jsem přesazovala pokojovky a po neděli se chystám už uvelebit truhlíky s muškátama na okna. Já jsem taky na ty kytičky, kdybych mohla, tak je mám všude, ale nemám to jak tchýně, ta to má vždy suprovní. Už se těším na příští sobotku, jedem s Libou na zájezd do Polska, je to taková polská Flóra, hodně to tam chválí, já jsem tam ještě nebyla, tak určitě nějakou tu kytičku dovezeme.:-)
Od střediska v Hrádku jde fajně jít na Filipku s kočárkem, je tam dobrá cesta.
Letos otvírají výšku v Těšíně, tak uvažuju, že nakonec jestli to výjde asi skončím tam, je to lepší obor geografie a regionální rozvoj, no uvidíme.
A co ty Moni a škola? Jak pokračuješ, jde to? ;)
 Marcii 


Re: páteček 

(2.5.2008 21:44:06)
Kisi, to jsme asi ten příspěvek poslaly stejně:-D
 Kisi + 2 děti 


Re: páteček 

(2.5.2008 22:34:56)
Marcii, napiš mi více o té Polské flóře prosím !!!

a o té výšce taky. Sice už jsem další studium na ING zavrhla z 99%, ale tohle zní zajímavě.
 Marcii 


Sobota 

(3.5.2008 10:09:09)
Ahojky ;)
Kisi koukni na stránky www.azalia.pl, poslala mi je Liba, je to tam zajímavé a moc pěkné a prý poláci tam ty květiny máji o něco levnější, tak uvidíme. Nachází se v Pisařovicich, kousek od Bielska Bialej.
A pak ještě www.ogrodyjaponskie.com.pl :-)
Ta výška je fakt zajímavá a blízko v Těšíně, tak to bude super. Je to pobočka Ostravské Přírodovědné fakulty, informace jsou na www.ostravskáuniverzita a pak v aktualitách, tam se o tom dočteš, však kukni. Mám ještě pro rezervu Slezskou univerzitu v Karviné,obor ekonomika a management, kdyby náhodou jsem se nedostala do toho Těšína. No snad se to povede.
 Mona, Péťa 02, Klárka 06 


Re: Sobota 

(3.5.2008 19:35:17)
Teda Kisi, že by ses taky zařadila mezi nás studující? ;)
O té Ostravské u. už psali před dvěma lety a taky jsem o tom uvažovala. Jako, že bych po skončení VŠP šla zase tam. Ale pak to utichlo, tak jsem se rozhodla pokračovat na stejné škole. Obor v Těšíně je určitě zajímavý, to jo. Schválně, jen tak ze zvědavosti se kouknu na stránky, jaké tam jsou podmínky pro přijetí.
 Mona, Péťa 02, Klárka 06 


Re: páteček 

(3.5.2008 19:37:43)
Jo Marci, zrovna mám tento víkend školu. Dnes jsme měli právo v podnikání - to je pro mě fakt zajímavý předmět. Právo mě vždycky bavilo ;)NO, na tom magisterském po nás chtějí více seminárek, než tomu bylo na bakalářském. Ale snad to zvládnu. Je toho teď na mě docela dost ~g~
 skallka 


Re: páteček 

(4.5.2008 15:14:29)
ahoj, jsem úplně k.o po těch několika pracovních dnech u míchačky :-( ale velice mně zaujalo, marci co jsi psala o té škole. Nedalo mi to a šla jsem se juknout a zní to dobře, jen ty okruhy příjímacího řízení, jsem zděšená. Tohle by mně fakt zajímalo, je to moje nota, ale ty zkoušky bych asi nedala :-( Chci se jen zeptat, ty ses přihlásila? A kde vemeš toliko informací k těm zkouškám? Myslím tím studijního matroše :-( kdybych si to měla z čeho nastudovat, tak bych se možná na ty přijímačky i dala, ale z čeho to vše načerpat? Nic jsem vyčerpaná zatím mizím. Marci poprosím o odpověď

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.