| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: "Slepovaný" vztah po nevěře

 Celkem 1 názorů.
 Teraza Horáková 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:58:49)
Galaxie, tady fakt těžko říct, 5 dní poté.... hm, u některých typické..... chlapů, myslím. Oni jsou prostě někdy fakt jak blbí. Tím se rozhodně nehodlám dotknout těch, co nejsou.

Mně by asi bouchly saze a trvala bych na řešení. Radikálním. Buď jednoho, nebo druhého, ale na řešení, tzn. pojala bych to tak, že mám doma opravdu lháře (to ICQ by mne k tomu fakt nabudilo) a začala bych to řešit...... pokud tedy nemáme tolerantní a volné manželství. To je můj pocit.

Ale tady všeobecná rada neexistuje. Ty a já uvažujeme jinak, můj manžel i ten tvůj také a vztahy jsou nějaké. U nás je třeba nevěra něco, o čem víme, že by nás zranilo oba a že vážně riskujeme to, co máme. Tomu říkám vztahově - podstatná informace.......

Asi bych dokázala odpustit, zapomenout možná po letech, ale osten nedůvěry a pocit kontroly by zůstal, což teď prostě u nás neexistuje.....

No, v každém případě držím palce.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.