| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: "Slepovaný" vztah po nevěře

 Celkem 6 názorů.
 *Niki* 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:11:01)
Galaxie, jak už jsem ti psala, moje kamarádi nevěru chlapa ustáli, dokonce se pak i vzali a teď mají spolu spokojeně 3 děti. A jsou dobrý spokojený pár, pokud tam jsou starosti, tak jako jinde. Ona mi říkala, že si to musela tehdy hodně vybojovat v sobě ale opravdu odpustila a věří mu. Ono to ani jinak nejde, pokud máte žít spokojeně dál.

To jsem si aleˇaž teď přečetla, že tvůj muž bude mít s milenkou dítě. Takový případ neznám. Na potrat bych nespoléhala, navíc proč by na něj měla ona jít? A že se radoval? No to je pochopitelné! Nejspíš má rád děti, bože můj. Já k tobě nechci být tvrdá (opravdu ne, tvá situace je těžká), ale tvé (vaše) děti nejsou o nic víc či hodnotnější než tzv. levobočci! Nejsou lepší a horší děti jen pro to, že jedny jsou z manželství a druhé bokem. Promiň, tohle mě namíchlo. Pokud ona porodí jeho dítě, má tvůj muž za něj stejnou vnitřní zodpovědnost jako za vaše společné. Právní a vyživovací ne, pokud ona tvého muže neuvede jako otce dítěte (což asi neudělá), otcem oficiálně bude její manžel. Ale já chápu, že za to dítě bude cítit tvůj muž odpovědnost. Milenku by měl správný chlap opustit, dítě nikoliv (ale záleží na dítěti, pro něj bude lepší nic nevědět).
Jsi v těžké situaci, o tom žádná. Ale plod nech být, ten za nic nemůže... a pokud to on chce ukončit, buď ráda. Manželovi milenky neříkej nic. Já bych zavolala jí a promluvila si s ní jako ženská s ženskou o tom, co bude dál. To dítě vás totiž spojí navždy...
 vendelina+Emmí+Johanka 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:15:23)
Mono tos řekla hezky, to je taky pravda.
Jenže právě podle mě, ten pocit, že miluje i cizí dítě, je ten nejbolestivější. TEda aspoň pro mě by byl. A kde máš jistotu, že k ní neuteče. Já bych to nezvládla. Nemohla bych s ním zůstat, do konce života bych se trápila, kdy to přijde
 stará Marie 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:25:30)
Jak jako cizí dítě? Jeho dítě!
 *Niki* 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:28:31)
R^ dítě je vždy dítě. Není lepší a horší. Bude to JEHO dítě a on se k vlastnímu dítěti musí postavit jako chlap. Pro Galaxii to bude těžké, já bych kufry jen tak nebalila, ale kdyby můj muž dohnal milenku k potratu, tak bych mu těmi kufry nejspíš koule rozmlátila. Uff :-)
 *Niki* 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:25:43)
Ale já taky nevím, co bych udělala. Jen co mám děti, stavím je na stejnou úroveň jako dospělé (rodiče). Vždy se budu už rozhodovat i s ohledem na ně. Taky bych se nějakou dobu trápila. Víš, ale chlap může odejít vždy, ať už někde dítě má či ne. Nevěra je ve většině vztahů. To by se člověk utrápil, kdyby měl stále pochybovat:-)
Proto záleží jen na Galaxii, jak se k tomu postaví...
 *Niki* 


Re: "Slepovaný" vztah po nevěře  

(2.5.2008 20:18:50)
... ale moje rada ti možná k ničemu nebude. Já odpustit dokážu a jsem docela praktická a řešila bych to po organizační stránce (po té, co bych si to náležitě obrečela). Balení kufrů není můj styl. Zvlášť když spolu máte 2 děti. Prožij si své utrpení, nic nemaskuj, ať v tobě nic nezůstane a nevyplave na povrch později... a pak se rozhodni, co dál. I s ohledem na děti, nejen vaše city a pocity. Tvůj muž prostě bude mít 3 děti, nechtěj po něm, aby jedno vymazal ze svého života.
Ale co s váma, to nevím. Zeptej se sama sebe, co opravdu chceš. Chceš, aby odešel? Pak mu to řekni a další kroky budou logicky následovat. Chceš aby zůstal? Potom nedělej nic, čím bys dohnala 4 lidi k rozvodu. Jde o váš život, příběhy ostatních ti nepomůžou, nevíš jaké jsou povahy a co museli obětovat.
Přeju ti moc moc štěstí a správné rozhodnutí ~s~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.