| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jo,

 Celkem 3 názorů.
 MartinaM+Ondra05+Matěj07 


Jo, 

(2.5.2008 14:30:50)
a s dovolením si lehce musím ulevit zase jednou historkou s tchýní: byla u nás ve středu chvíli hlídat Ondru, abychom nemuseli celý den sedět s Matýskem doma(za což jsem jí samozřejmě vděčná), pak jsem ji vezla domů a cestou jsme měly "hezký" dialog: začal tím, že opět bylo kázání, že takové věci (nemocí dětí) jsou potřeba vydržet (to je mi novinka :-)) a pak opět následovalo, jak to měla děsně těžké, když tchán chodil z práce "až" v půl třetí odpoledne a jak já to mám mnohem snazší, že si prý manžel může díky tomu svému podnikání upravit čas a může mě kdykoliv vystřídat. Tak už jsem to nevydržela, pevně sevřela volant a oznámila jí, že má sice hezké představy, ale že manžel teď odchází z domu v 8 a vrací se v 18 hodin a přes den ABSOLUTNĚ nemá možnost přijít chvíli hlídat a co je Matýsek na světě, tak NIKDY si takto čas upravit nemohl a že když chci třeba aspoň vypadnout na kosmetiku, tak jen když hlídá můj táta.
No - takže jsem se vzápětí dověděla, že ona v době, kdy měla malé děti, ani nevěděla, co kosmetika je. :-) A že manžel tak moc pracuje - tak to taky není dobře, peníze nejsou to hlavní (mou námitku o hypotéce přešla mlčením).
A asi aby mě utvrdila, jak peníze nejsou podstatné, mi vzápětí začala líčit, jak si teď díky tomu velkému množství služeb vyděla peněz, že tolik nikdy neměla.

Tak není to na zabití? :-)
 Walerie 


Re: Jo, 

(2.5.2008 15:22:06)
MartinoM - myslím, že tvoje tchýně jakékoliv argumenty stejně otočí proti tomu co řekneš. Spousta lidí má úplně zkreslené představy o tom, co je to dělat na sebe a navíc, kdo tohle nezažije, tak tu představu prostě ani mít nemůže.~g~
Tak to neřeš a buď ráda alespoň za ty chvilky co stráví s klukama.

My čekáme až se E. probudí a jedeme opět řešit záležitosti týkající se stavby domu. Holky, mě už to tak nebaví, to je pořád něco, nejdřív s úřadama, teď zase jeden nespokojenej soused, tak za ním jedeme. Bohužel to je tip ředitele zeměkoule, tak nevím jak to dopadne. ;((

Fasolo - je u vás něco nového? (pořád čekám na dobrou zprávu.)

doufám, že si užíváte volno a máte se dobře.

A co nějaká nová těhule? Už se dlouho nikdo neohlásil.
 tnt 


Re: Jo, 

(2.5.2008 18:48:42)
MartinoM, to je fajn, že už je u vás lépe. Já dnes musela oželet návštěvu u manželova bratrance, který se po roce a půl vrátil z cest po Jižní Americe a Antarktidě. Dost jsem se těšila na vyprávění, ale ve školce hodně řádí 5. nemoc, která je nebezpečná pro těhotné a jeho sestřenice za měsíc čeká první miminko, tak bych si nikdy neodpustila, kdybychom ji něčím nakazili. Vyslali jsme tam jen tatínka.
Zato jsme si s dětmi dnes udělali výlet do Dendrologické zahrady v Průhonicích a bylo to nádherné. Zrovna je tam výstava narcisů a tulipánů a začínají kvést i rododendrony, i když ty budou hlavně až tak za 14 dní. Jestli vy, co bydlíte blízko Prahy máte čas, tak moc doporučuji. Večer se pokusím dát fotky na Dubňátka.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.