| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof?

 Celkem 8 názorů.
 Lenka** 


Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(2.5.2008 16:37:01)
Dcera pojede se školou (5. třída) na 6 dní do Eastbourne s CK Kristof. Zajímalo by mne, zda s nimi máte nějaké zkušenosti - jak s výukou, tak i s tím, jaké bylo ubytování v hostitelských rodinách atd. Díky.
 arsiela, 


Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(2.5.2008 19:25:23)
Leni jsi dobrá,že dceru pustilas.Já jsem to po přečtení podmínek vzdala a stopla jsem to.Měla jsme pocit že by to synátor nezvládnul.Syn měl jet do Londýna.Původně to taky psali jako výuku jazyka,ale ve skutečnosti to byl jen luxusnější poznávací zájezd.Konzultovala jsem to s kámoškou co v Londýně bydlí.
 Winky 
  • 

Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(2.5.2008 19:31:08)
Tak nevím jestli ti mé reference k něčemu budou, ale vím že zájezdy CK Krištof probíhaly už v roce 1994 kdy jsem tam byla se školou a jejich autobus jsme pořád potkávali (trajekt a pak město Hastings). Takže asi fungují dobře když přežili :-)
Pravda je, že Hastings už není co bývalo, vrátila jsem se tam v r. 2003 a přišlo mi to hodně "vybydlené" - prostě bývalé letovisko kam už nikdo (až na ty studenty) moc nejezdí. Je fakt že je tam jedno ze středisek Cambridge testů a kurzů tam jede spousta, takže je tam i hodně hostitelských rodin co jsou na tohle zvyklé......
 Lenka** 


Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(3.5.2008 9:20:31)
Oni jedou se školou, tak se, doufám, postará paní učitelka... Je to kombinace výuky (12 lekcí, tj. asi 12 vyuč. hodin) a poznávání.
 arsiela, 


Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(3.5.2008 9:42:41)
Aha,syn to měl,že sice by jel se školou ,ale navečer je učitelka předala do rodiny a do rána by byl závislí jen na té rodině.Měl z toho strach,přiznávám já gaky,tak jsem ho nakonec odhlásila.
Co vím od kámošky,tak ty rodiny jsou na pobyt dětí zvyklý,vydělávaj si tím.Problém může být s tím,že maj naprosto odlišné stravovací zvyklosti(nevím kolik vám toho řekli na schůzce s agentem cestovky).Ráno děcka dostanou v rodině snídani a balíček na celý den - nějaký sendvič a pití.Záleží co rodina uzná za vhodné jim dát,přesný předpis neexistuje.S tím musí vystačit celý den,nebo si něco koupit.U rodiny kolem 19.hod.dostanou večeři,to ej v podstatě jako náš oběd,teplé jídlo zákusek.Možná dceru upozorni,že pokud jednou nějaké jídlo odmítne,už ji ho rodina nenabízí.To je kapku rozdíl oproti našim zvyklostem,prostě nechceš tak nechceš.
Pokud chceš vědět něco konkrétního ještě se můžu kámošky zeptat,ale ona tam nebyla přes cestovku žila tam asi dva roky.dyžtak meil mám jirava@centrum.cz na diskusi sem tak často nechodím.
 Lenka** 


Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(3.5.2008 10:11:57)
Bude to stejný, taky budou bydlet v rodinách, ale po 2-3, tak si snad vypomůžou. Na to jídlo dceru upozorňuju už teď, ať si to radši vezme, i kdyby jí to nechutnalo...Nějak to snad zvládne, a my snad taky...
 arsiela, 


Re: Zkušenosti s pobytem školáka v Anglii s CK Kristof? 

(3.5.2008 11:49:35)
Neboj určitě,myslím,že holky jsou v tomhle kapku šikovnější.Náš kluk je dost enmluva,má problém se seznamovat.tak když zjistil,že by musel mluvit a tak tak z toho měl takový depky,že to vzdal.
 Lenka** 


Re: Anglie s CK kristof - už to máme za sebou, bylo to OK! 

(24.5.2008 15:32:23)
Dcera nadšená, počasí tak skvělé, že za ten týden ani jednou (!!!) nevytáhli pláštěnku. Nevím, co se tam naučila z angličtiny, na to tam byli příliš krátce, ale zážitků spousta, program zajímavý, ubytování bylo dobré, jídla dost. Z mého hlediska - autobus moderní a v rámci možností bezpečný, řidiči dbali na to, aby děti byly připoutané. Takže závěrem - mohu doporučit, kdyby také o tom někdo uvažoval.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.