| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

po Klárku

 Celkem 2 názorů.
 Simmi 


po Klárku 

(2.5.2008 16:08:39)
Ještě mě napadlo - máš velkou výhodu v hlídacích babičkách, ale i ty se budou muset v péči o mimino zajet. Já bych přerušila. Simi
 RonnieKay 


Re: po Klárku 

(2.5.2008 20:04:52)
...ono je to určitě hodně individuální. Ať už já Klárce poradím nepřerušovat studium nebo Simmi poradí přerušit... Já radím takto proto, že je vždycky lepší něco zkusit a když to nepůjde, tak to prostě nepůjde. Na druhou stranu přerušit na jeden semestr taky není špatná volba, jde o to, kdy to všechno dožene? A jestli se tedy opravdu ke studiu vrátí. Většina maminek, které znám, školu nedokončily. Pořád se čekalo, až mimčo bude větší. Teď zase ne, mimčo je už větší a potřebuje víc pozornosti....teď se to také nehodí, protože dítě půjde do školky a maminka by chtěla raději pracovat a vydělávat... a už se vlastně ani to studium necítí. Je to těžké někomu poradit zaručeně správné řešení. Ono to miminko vlastně nakonec rozhodne za ni ;). Veronika.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.