| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pro Klárku

 Celkem 2 názorů.
 Simmi 


pro Klárku 

(2.5.2008 16:05:44)

Ahoj Klárko,
já už psala níž Karkulce, já bych školu rozhodně přerušila. S tak maličkým studovat, to na Tebe bude hroznej bič. Není pravda, že jak jednou přerušíš, že se budeš těžko vracet - to závisí na Tvém odhodlání, jestli tu školu chceš a jestli nejsi pro ni rozhodnuta, tak si myslím, že je větší riziko, že to s měsíčním mimi vzdáš než že se nevrátíš. Já se sice do školy vrátila, když byly synovi 2 měsíce, ale byla jsem v jiné situaci než ty - školu jsem měla před dokončením a nepotřebovala do ní chodit. Poprvé, když jsem jela do školy, tak bylo malému 6 měsíců, to bylo zkouškové období. Takže se už neřešilo kojení, už byl na umělém mléku, masozelenině, kaši, sem tam ovoce ... takže já doporučuji ten jeden semestr studium odložit. Taky nevíš, jak se budeš po porodu cítit, jak fyzicky tak psychicky a jak na tom bude malej, jestli vůbec budeš kojit a myslím, že za ten jeden semestr se dáte oba dohomady, přestanou - nebo se aspoň zmírní břišní koliky a ty nebudeš tak moc trpět, když budeš mít miminko opustit.
Na druhou stranu, já docela využila toho, že do šesti, možná osmi měsíců mimino víc spí a měla jsem tak víc času na přípavu do školy, ale i tak to bylo strašně mlo času :-), ale myslím, že Ti nic nebrání v tom, abys tento čas využila a psala bakalářku, různé jiné práce a učila se na bakalářské zkoušky.
To je můj názor, rozhodnout se musíš sama. Hodně štěstí! Simi
 karkulka+2 /08+11/ 


Simmi 

(2.5.2008 20:31:02)
Dík za reakci. Já právě nebudu školu přerušovat. Dokončím semestr, odevzdám bakalářku a s mimčem budu dělat "jen" státnice. Takže je budu dělat,až malé budou necelý 2 měsíce. Tchýně je o patro níž než my, naši o 2 ulice, takže s hlídáním nebude problém.
Tak snad se to nějak zvádne... V lednu se mi ty státnice dělat nechcou, protože se budu muset víc věnovat malé, bude míň spát a taky toho za ten necelej rok dost zapomenu....

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.