| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

plenky Alana z DM

 Celkem 2 názorů.
 Eva+Evelínka 
  • 

plenky Alana z DM 

(2.5.2008 11:04:12)
Tak jsem i v naší DM už konečně sehnala ekologické jednorázovky a jsou super, jsou silné, neprotejkají, nesmrdí chemií, nejsou bělené chlórem a jsou rozložitelné v přírodě. Dělají se ve 3 velikostech 4-9 kg, 7-18 kg (44 ks) a 12-25 kg (38 ks). Fakt je, že jsou dražší stojí 269 Kč, ale rozhodně stojí za to. Než jsem objevila tyto eko jsem používala pouze Huggies, občas Pampers, ale úplně nejlepší byly pleny z DM. Vzhledem k tomu, že všechny pleny, když se načnou smrdí chemií a pohodlí dítěte v tom igelitu taky nic moc, zkusíme částečně přejít na látkový kalhotky na doma a na noc a na cestování a ven nechám eko buď Alana nebo Moltex. Klasický jednorázovky nechci už ani vidět.
 Jolie+1 
  • 

Re: plenky Alana z DM 

(19.5.2008 19:16:22)
Tak jsem dnes jeden balík plenek Alana cvičně koupila - ještě jsem je malému nedala, ale zatím mě moc nenadchli - porovnávám s Moltex öko, které používáme. Nesmrdí chemicky, jako Pampers, ale žádný zázrak, taky jsou trochu cítit- uvidime co to udělá po načurání. Hlavně nechápu proč jsou bělené ?! K čemu ?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.