| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Škola a miminko

 Celkem 2 názorů.
 Klára 
  • 

Škola a miminko 

(2.5.2008 9:38:51)
Holky, děkuju za povzbuzení. A když to mlíčko budu odstříkávat a dávat do mrazáku, tak manžel ho rozmrazí a ohřeje, nevadí takhle ohřáté mlíčko miminku? Přece jen stratí asi na kvalitě. Spíš se bojím toho odstříkávání ve škole, tam jedu 5 hodin a 2x přestupuji. Je to moje první miminko, takže vůbec netuším, jestli mi to odstříkávání půjde. Pořád mám choutky přerušit :-((.
 Áňa + 2 


Re: Škola a miminko 

(2.5.2008 11:07:05)
Kláro, já jsem mléko nemrazila. Zkusila jsem to, ale pak jsem ho vylila. Bála jsem se toho, i když vím, že se to tak dělá. Já jsem v noci odstříkala asi 2x a dala to do ledničky. To že ztratí na kvalitě asi nevadí, vždyť je to jednou za dva týdny. Tam jde spíš o to, aby mu to chutnalo. Ono se taky říká, že by se kojeným dětem neměla dávat falška, ale my jsme s tím problém neměli.
Taky jsem vyjížděla v pět ráno. Když byla dcera malá, tak jezdili se mnou a nakrmila jsem ji před odchodem do školy (v8)a pak až když jsem přišla. Když byla větší a zůstávala doma, tak jsem ji nakrmila před tou pátou a pak jsem odstříkávala jednou ve škole a jednou ve vlaku cestou zpět (protože jsem to před odchodem ze školy nestíhala). Přestupovala jsem 3x nebo 4x. Vypadá to šíleně, ale já jsem si od dítěte krásně odpočla.
jo a odstříkávat mě naučili v porodnici,protože se mi začínal dělat zánět.Ručně to jde asi nejlíp.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.