| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Stahování najednou nejde

 Celkem 3 názorů.
 Ema+Vojta29.8.06+Editka5.10.09 


Stahování najednou nejde 

(2.5.2008 8:48:43)
Mému synovi je 20 měsíců. Cca od 1 roku jsme začali stahovat, dařilo se částečně obnažit žalud, dál byla kůžička viditelně přichycená, ale měla jsem za to, že se to časem povolí. Pak se tam pod tou přichycenou kůžičkou začal dělat váček s čímsi bílým, o něčem takovém jsem četla, a měla jsem za to, že to pomůže při odlepení, až se to přirozenou cestou dostane ven. Jenže se to ven nedostávalo a postupem času šlo přetahování hůř a hůř - jakobychy přetahovala něco malýho přes něco velkýho. No a je to pár dní, co se přetažení nepodařilo vůbec, ani špička žaludu není vidět. Čůrá proudem, takže na to je tam otvor dost velký. No jo, ale co dál? Jsem si jistá, že něco v pořádku není - nejdřív to šlo a teď ne....moc se bojím mechanického uvolnění, nicméně nějakou mastičku bych asi taky konsultovala s doktorem (ona bude stejně asi na předspis).
Zkuste mi na to někdo zareagovat, víc hlav víc ví. Díky
 Miri30 


Re: Stahování najednou nejde 

(2.5.2008 11:07:26)
Ahoj Emo,
to jak píšeš o tom hromadění mázku, to se našemu klukovi dělalo taky. Vždycky se to pak samo uvolnilo a tím se zase kousek předkožky uvolnil. Ale trvalo to poměrně dlouho, myslím tak 2, možná 3 měsíce. Jednou se mu ten váček udělal opravdu dost velký, tak velikosti malé fazole, že už jsme s tím byli objednáni do specializované poradny, ale zase se to bez problému uvolnilo samo než jsme tam šli. Ale to přetahování se tím nijak nezhoršovalo. Tak nevím, radši bych navštívila odborníka. Pokud Ti hned navrhne uvolnění sondičkou apod., vždycky můžeš okamžitý zásah odmítnout a doma se rozmyslet nebo si získat ještě další názor jiného dr.
 Bibi+Míša,Ríša,Adélka a Anetka 


Re: Stahování najednou nejde 

(2.5.2008 14:15:20)
Emo taky bych to neoddalovala at se vám tam neudělá zánět to potom hodně bolí když by mu to stahovali a jsou stím zbytečné komplikace.Běž k urologovi on ti poradí třeba to není nic vážného ale nikdy nevíš...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.