| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pláštěnka

 Celkem 6 názorů.
 Dana J. 


Pláštěnka 

(1.5.2008 23:59:30)
Zdravím vás všechny. Pročítám, ale nestíhám. Chtěla bych se zeptat, kdo máte ty zdravotní golfky Maclaren Major buggy, tak jakou jste používali pláštěnku? Běžná asi moc nejde, když je ten kočár širší, tak sonduju, co by pasovalo. Pá pá.
 Renata, www.jakublaga.wz.cz 


Re: Pláštěnka 

(2.5.2008 8:34:43)
Dani, já používám obyčejnou pláštěnku co mi zbyla z normálního sportovního kočárku co jsme měli před tím. Pasuje normálně, stříšku nemáme, takže se jenom natáhne na kočár a zformuje do tvaru s tím předním otvorem:-)
 Dana J. 


Re: Pláštěnka 

(2.5.2008 14:02:46)
Renato, děkuju. Já jsem totiž ze sporťáku tu pláštěnku na Maclaren nenarvala. Máme Hugo Roan, s tím ještě jezdíme, má přehazovací rukojeť, a přesto mi pláštěnka na golfky nejde. Někdo prý používá pelerínu, no ale to budu muset někde vyzkoušet. Tak snad na něco přijdu.
Žlababo, my jsme absolvovali s Lukáškem vloni přezkoumání, nejdřív vlastně začátkem roku posouzení, to bylo už podle nového, pak když byly Lukýskovi 3 roky, tak jsme udělali přezkum. No a vyšlo nám 14 bodů, což byla pěkná dvojka, ale milá MUDra přezkoumávající nám přesto nechala tu naši původní jedničku, i když to bylo úplně na druhý stupeň. Asi už měli splněné limity, podle kterých přiřazovali skupiny. Někdy se prý stane, že to vezmou úplně. No tak nevím, jestli se odvolat nebo ne, to nemůžu poradit, ale držím palce. Jo a gratuluju k ZTP/P.
 Renata, www.jakublaga.wz.cz 


Re: Pláštěnka 

(2.5.2008 22:17:28)
Dani, mrkni sem: www.emitex.cz/plastenky.htm
Jsou tam vyobrazený všechny druhy pláštěnek, řekla bych, že my máme tu tracking, velikost už nevím, ale každopadně je to pro ty kočárky co mají pevnou rukojeď, původně byla na sporťák chicco, pak sportovní trojkolku a teď pasuje i na ten maclaren:-), je prostě všestranná.
 Dana J. 


Re: Pláštěnka 

(2.5.2008 22:57:06)
Jééé, děkuju moc za radu, hned se tam jdu mrknout.
 Dana J. 


Re: Pláštěnka 

(2.5.2008 23:12:02)
Renato,
koukala jsem se na tu pláštěnku a jen by mě zajímalo, jak to má prcek přes hlavu? Na těch obrázcích je u všech kočárků stříška, tak by mě jen zajímalo, jak to drží na hlavě. Díky.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.