| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

mluvíte mi z duše

 Celkem 47 názorů.
 výčitka 


mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 13:51:45)
Ahoj holky, hlavně Janoo, to mi mluvíš z duše.. Opravdu muži potřebují dobívat a usilovat o ně, když si jsou moc jistí, tak ten zájem nějak opadá. Zrovna něčím takovým procházím a není mi ztoho zrovna nejlépe.. Díky za vaše řádky, hned začnu pracovat na nápravě a trochu míň mu přitahovat oprátku.. Já opravdu potřebuju být neustále ujišťována, jak jsem báječná a jedinečná a taky mám neustálou touhu mu psát, jak báječný je on.. A cítím, že je tím dokážeme pěkně vystrašit.. Ikdyž jsou do nás blázni a někde ve skrytu duše si ty vzdušné zámky staví taky.. Takže díky, bude to dřina, ale pokusím se :-)!!!R^
 Lie 
  • 

Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 14:36:30)
Ach jo, holky,
já myslím, že už se to nevrátí, že ta chemie prostě do půl roku odezní a pak už to není ono nikdy.

Já jsem tedy vyměkla a zavolala druhému bývalému milenci bm2, řekli jsme si, že se sejdeme a dopadlo to tak, že jsme něměli čas, tak jsem ho jen ovezla někam na schůzku. Fakt to nemá cenu, nemá už zájem...
A volal mi první bývalý milenec bm1, že by si na mě udělal na 1. máje čas. To je velmi vtipné, když nemůžu, a pak ještě povídá, že měl přestupek a potřebuje půjčit peníze. Tak jsem mu s tím sekla...

Lituji, že jsem ty blbý milence potkala... tak moc. Chci na ně fakt zapomenout.
 *Leny* 


Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 15:29:44)
Ach jo, Lie, tak mě to mrzí....


Amneris..měla si pravdu..znáš ho, na rozdíl od něj..

Marie..není to balvan!

Všem přeji políbení pod stromem.., alespoň přes sms..
 Elvira de Burgos 


májová pusa 

(1.5.2008 19:34:45)
Leny, odkdy ses naučila čarovat?
Právě mi přišel mail od Mistra - májová pusa pod rozkvetlou třešní a poděkování za pomoc.
A já jsem si uvědomila, že vůbec, ale vůbec nevím, co vlastně chci.
Ach jo.
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 20:25:27)
Jé, Amneris, no to je pěkný - ti chlapi umí někdy překvapit :-)
No co ty chceš - aby se trochu snažil občas, ale ty vždycky odoláš. No ne?

Lie, ty fáze se ovšem dají opakovat do nekonečna...

Monty ty nemáš milence, ale skoromanžela, kterému pereš ponožky atd... tedy pokud pokud vím, takže u tebe je to jinak, víš? Takhle "stále lépe" to vypadá velmi dlouho ve velmi dobrých manželstvích.

Leny tvoje přání můj nebalvan nevyslyšel, aspoň zatím, a tuším ho oslyší zcela...

Reno, jak u vás?!?

Jaano, jenže já myslela, že ten můj m. není jako všichni chlapi, on je přece ten jediný jedinečný výjimečn, se kterým si nikdy nemusím na nic hrát, ani na to, že o něj zas až tak moc nestojím, aby mohla lovit ;-)
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 20:26:18)
Jé, Amneris, no to je pěkný - ti chlapi umí někdy překvapit :-)
No co ty chceš - aby se trochu snažil občas, ale ty vždycky odoláš. No ne?

Lie, ty fáze se ovšem dají opakovat do nekonečna...

Monty ty nemáš milence, ale skoromanžela, kterému pereš ponožky atd... tedy pokud pokud vím, takže u tebe je to jinak, víš? Takhle "stále lépe" to vypadá velmi dlouho ve velmi dobrých manželstvích.

Leny tvoje přání můj nebalvan nevyslyšel, aspoň zatím, a tuším ho oslyší zcela...

Reno, jak u vás?!?

Jaano, jenže já myslela, že ten můj m. není jako všichni chlapi, on je přece ten jediný jedinečný výjimečn, se kterým si nikdy nemusím na nic hrát, ani na to, že o něj zas až tak moc nestojím, aby mohl lovit ;-)
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 20:28:39)
omlouvám se, jen jsem chtěla stihnout smazat a v "mohl lovit", ale...

Jo Výčitko, do fáze tři ho vrátíš trpělivou mravenčí prací na image nikoli zcela ulovené, tedy unikající, nejisté.
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 20:29:44)
jo to je tedy až do fáze 2, která je samo nejlepší :-)
 Jaana2 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:00:33)
ale no tak jistěže v dlouhodobém vztahu je to něco jiného než v krátkých románcích poblouznění. Ale i tak je třeba občas ujistit muže v jeho vyjímečnosti a občas mu zasnaznačit není ten, bude jinej ...
 Jaana2 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:01:49)
i když v mém případě spíš není ten, nemusí být žádnej, nejsem závislá na tom s někým žít. Naopak mi vyhovuje že s nikým nemusím vstávat každý den
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:10:00)
Jaano potřebuju si v tom udělat u tebe pořádek. Ty jsi rozvedená s dítětem (dětmi?), máš přítele (milence) a partnera, se kterým sdílíš život, ale nebydlíte spolu? A partner o m. ví?
 Jaana2 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:27:46)
Marie asi tak, partner o příteli neví, není třeba a já vím, že to časem s přítelem skončí. Jsou k tomu praktické důvody. I proto jsem psala, že i když přítel počítal s tím, že časem někoho třeba potkám jako perspektivního partnera tím byl zaskočen, nicméně s tím nic nenadělá. On je ženatý a rodina jako taková mu funguje. Řešilo se to na MŽM, jestli to tak komu vyghovuje, tedy jak t+ěm, kdo mají takové vztahy, tak těm kteří o nich např ví, ale neřeší či o nich ani neví a žijí v blažené nevědomosti
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:37:28)
Jo jo, jsem zastánce blažené nevědomosti, o to nic, jen mě zajímalo, jak to máš. Proč to musí s žm jednou skončit?
 16.5Salám&Lajka14 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:40:31)
Marie,
jo, pamatuješ si to správně. ;)
 Jaana2 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:50:54)
protože on je přes týden pracovně zde a na víkendy jezdí domů, A jednoho dne pracovat tady přestane a definitivně bude bydlet jen doma. Věděli jsme to od začátku domluvili jsme se na tom.
 stará Marie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 21:54:59)
Aha, Jaano, tak to je v poho... když ti to nevadí...

Monty takže se dost dobře nemůžeš zasvěceně vyjadřovat k chemii přechodných nebo "časově rozptýlených" milenců. Lie myslí ty prvé, já (a např. Leny) zas ty druhé.
 Jaana2 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 22:01:27)
no, jenže ky dž to bude tak jak to mělo být, tak tu bude ještě asi deset let, tak uvidíme, co život přinese ;)
 Lie 
  • 

Re: májová pusa 

(1.5.2008 23:14:32)
No já nevím, jaký typ milenců mám na mysli, ale konkrétně ty dva, se kterýma mám zkušenost já. Takže ze dvou to nemůžu zobecňovat, ale podle mě teda začátek je výbornej a pak už se to jenom zhoršuje. Jestli se to někomu zlepšuje a pociťuje ze strany chlapa zvýšující se zájem, tak to bych se divila. A že by se mravenčím úsilím docílilo, že jejich zájem opět žena vybudí a nastartuje, to taky pochybuju. A že si to neumíme přiznat a exhumujeme mrtvé brouky, to je náš - váš - můj bývalý problém. Oni se vždycky sice chopí díla, ale směřuje to k tomu, že pak upadnou do ještě delší letargie.

Ale vy to tak určitě nemáte.
To jen já si to nedovedu představit jinak, bohužel.
 Nostalgie 


Re: májová pusa 

(1.5.2008 23:27:58)
Ahoj holky, dneska jsem si na vás vzpomněla, je 1.máj :-) Jak tady bojujete? Chtěla bych vám ukázat mimi, ale nemůžu, tady to nejde.
Jinak my se máme krásně, stále jako na začátku. Moc si toho všeho vážíme. Kdo by ne, po těch letech. Zdravím všechny a přeju jen šťastné konce! Kdo pamatuje na můj příběh, tak bejvalej už má taky dítě, ale ten vztah dobrý moc nemá. Zajímalo by mne, jestli je tu ještě někdo, kdo opravdu odešel za milencem - osudovou láskou. Je ale pravda, že já jim vztah nerozbila. Tak se mějte fajn a zase někdy nakouknu.
 paja555 


ahojky 

(2.5.2008 8:08:50)
Ahoj holky,
nestíhám vás dočíst:(Až budu mít čas tak si pročtu co jste zde napsaly.

Jinak u mě můj m viděli jsme se ve středu ,ale nemohli jse si popovídat nic.nakonec jsme si psali přes pc.A mám z něj takový divný pocit.Rád by se mnou něco měl,ale jakoby se vyhýbá....neumím to přesně popsat.Taky jsem se ho na férovku zeptala jestli si ze mě dělá legraci?,Odpověd zněla co bych z toho měl????A pak ještě dodal,že si nedělá legraci jen je hodně opatrný.

Já nevím co si mám myslet????.Taky ve středu jsme si psali skoro celou noc smsky.Napsala jsem mu,že se mi líbí a že je pěknej chlap.Snad jsem to nepřepískla a neodradila ho od sebe.


Poradte co dálll,mám ho nechat at se ozve sám....Jsem z něho zmatená.....

Holky poradte co dál??,Mám ho nechat at se ozve sám nebo

 paja555 


Re: ahojky 

(2.5.2008 9:11:51)
nevím jak ho mám brát??Jsem se s ním chtěla sejít jednou odpověděl tak pak onak a nakonec si se mnou psal skoro celou noc smsky:-D

Je možný,že fakt bojí???Ale tak přeci věděl,že jsem vdaná.A nebo se zamiloval.....Těžko říct co si myslíte vy??
 stará Marie 


Re: ahojky 

(2.5.2008 9:54:52)
Pajo nespěchej, počkej až se ozve sám. Vydrž. Jste úplně na začátku, nic o něm nevíš.
 Jenda00 


Re: ahojky 

(2.5.2008 10:06:55)
Lie - to mě mrzí, bude jaro, on se nějakej chlap objeví a zase se budeš vznášet.

Nostalgie ... pohádka a hvězdičky, moc moc ti to přeji.

Pájo, třeba je opravdu hodně opatrný, on je asi svobodný, ty vdaná, může z toho mít smíšenej pocit, psal si s tebou celou noc sms-ky, tak to zájem asi bude mít. Ale teď bych ho nechala a počkala, až se ozve sám.

Amneris..hlodá to v tobě co ? Nedivím se. A to že nevíš co chceš je úplně normální, taky to tak někdy mám.

Jinak já strávila dnešní noc v hotýlku s m.č.2 a bylo to úžasné. Jen tam měli vodní postel a na tom se holky vůbec nedá spát, milovat jakš takš ano, ale spát tedy ne. M. se pohnul a já odplavala na druhej konec a samozřejmě mě to vždycky vzbudilo. Ale jinak pohádka. M.č 1 se zatím neozval.
 kakamilla 


Re: ahojky 

(2.5.2008 10:51:41)
Jendo ...vodní postel..:-D:-D, jinak závidím noc v hotýlku;)

Pájo, jsem na tom asi stejně, taky jsme na začátku.
Já M. napsala 3 smsky v pátek, na první odpověděl, na další už nic, byla jsem ze ségrou popít, tak se mi to lehce psalo..
to bylo v pátek, nevěděla jsem, co se děje, takže jsem nevydržela a v úterý mu napsala , že se za pátek omlouvám, jestli jsem ho moc obtěžovala~j~, tak přišlo ujištění, že néé a pozvání na kafe...to musíme ještě vypilovat termín..:-)
Pájo, jsem také vdaná, on svobodný s mlaďoučkou (17let) přítelkyní. Mě měl do nedávna za šťastně vdanou, což je samozřejmě pravda ~g~, takže je taky opatrný, napsal mi, že má o víkendu čas, ale já dostala od dětí chřipajznu, takže to zatím na setkání nevypadáá;((
 paja555 


Re: ahojky 

(2.5.2008 11:03:29)
Kami,já mu taky včera napsala,že se omlouvám,že moc psala.Byla jsem také pít s holkama,je fakt,že se lehce píše.


Já ho nechám ted at se ozve sám.
 paja555 


Re: ahojky 

(2.5.2008 11:13:44)
Jendo je svobodnej a sám.Ale to jestli je sám to nevím na sto procent....opravdu ho neznám.
Myslíte,že jsem byla na něj moc hrrrr??

Jak tady píšete at ho nechám at se ozve sám.Tak já ani nemám potřebu mu psát......Tu středu jsme si toho psali hodně,hlavně teda o sexu.Ani se nerozločil a přestal psát,takže je řada na něm.
 stará Marie 


Re: ahojky 

(2.5.2008 11:29:35)
Pajo, asi usnul :)
 Jenda00 


Maru 

(2.5.2008 11:36:50)
přesně, to mě taky napadlo. usnul .
 Jenda00 


Kakamilo - Pájo 

(2.5.2008 11:36:09)
Kami - a kolik je jemu, když má chlapec 17-náctku ?

Pájo - přesně tak. Já jsem to měla vždycky tak, že nejdříve bylo pár týdnů sms zpráv takových, že ...no prostě ty o sexu přišli až později (ale když už pak, tak to dost jelo), takže v tomhle případě radím, pokud to jde buď trochu nad věcí, hlavně bacha na city, jestli tě zval na sex na záchod po jednom dni psaní, ještě jste spolu nic neměli a už si píšete o sexu, tak mu jde patrně jen o to. Pokud tobě taky je to v pořádku. Pokud to v sobě cítíš jinak, budeš zklamaná a bolavá. Mě s mým m.č. 1 šlo od začátku o sex, ale milovali jsme se až skoro po 3 týdnech, líbilo se mi to oddalovat, ale pak to byla atomovka, věděla jsem dopředu že to bude takové, vzrušoval mě už jen pohled na něj z okna. A bylo to tak celý ten rok. A vím, že by to bylo takové i teď, ale já už jsem jinde.
 kakamilla 


Jendo 

(2.5.2008 11:47:11)
je mu 34, jsme bejvalý spolužáci, hmm, už na škole se mi mooc líbil!;)
 kakamilla 


Re: Jendo 

(2.5.2008 12:11:23)
asi bejvalííí!~k~
 stará Marie 


Re: Jendo 

(2.5.2008 12:19:59)
nooo, když už bEjvalí, tak už je to asi jedno, a v těch našich překlepech a vůbec úrovni vyjadřování tady bych na to kašlala - není to tu ani tak písemnost jako spíš pokec naživo, takže... v poslední době mě nejvíc rozesmálo "jakš takš" - to je supr oproštění od konvencí :-)
(jo hotýlek taky závidím a přeju)
 Jenda00 


Kami 

(2.5.2008 12:43:50)
tak to je tedy borec - 17-náctku. Jsme stejně staří. A na překlepy nebo chyby vůbec nehleď. většinou to po sobě ani nečtu a někdy topodle toho fakt vypadá.

Jinak Maru, hotýlek je opravdu k závidění. Jenže, když si šáhnu hluboko do těla, nebo do svědomí s m. č. 1 by to bylo ještě lepší. Ale už vím, že nemůžu, prostě by ten vztah nevyvážil cenu toho o co bych přišla, bohužel to ale neznamená, že by mi to bylo jedno. Jen čekám až se ozve a pacholek jako by to veděl, jen posílá vzkazy po kamarádce.
 Jaana2 


Re: Kami 

(2.5.2008 14:14:16)
No a není třeba to, že má 17 - ku, důvod k tomu, proč se chce scházet s ženskou, která už ví oč jde? Přiznejme si, že v těch 17-ti toho člověk o sexu moc nevěděl a navíc si to neuměl ani tak užít jako třeba teď. No a jestli dotyčný už užil, což je dost logické, tak mu prostě 17 - ka na sex nestačí.
 paja555 


Re: Kami 

(2.5.2008 15:35:20)
Kami,tak 17tiletou slečnu.To přece nemůže mít zkušenosti v sexu:-DProstě to beru tak,že ji má na parádu,ale sex hledá u Tebe.


Já jsem zvědavá jak se to vyrýsuje u mě.Jestli se sám ozve či ne.

Jendo,zatím jde u mě o sex jako u něj,ale bojím se toho,že se změní a bude zle.Přeci jenom je to mladý ,svobodný kluk.
 kakamilla 


Re: Pajo 

(2.5.2008 15:57:30)
spíše je to tak, že hledám sex já u něj :-D, teda jestli k tomu někdy dojde:-).
S touto slečnou je krátce a při povídání z ní nebyl nějak odvázanej, spíše se mu po ošklivém rozchodu ta nějak připletla do cesty...když jsem se ho ptala jestli s někým je, tak i odpověděl, že je i není..Před touto holčinou žil s ženskou co měla 2 děti a pak ho vykopla, byl ztoho dost hotovej ještě teď..hrozně ho to mrzelo kvůli tě dětem , ke kterým si vytvořil hezký vztah...

 *Leny* 


Amneris?? 

(2.5.2008 17:03:31)
Tak to jsem chytla asi schopnosti o den dřív, na nějakém sletu?!

Super...a dál??nějaké dál asi bude..


Jsem vás jen malinko přelétla, neb tu umírám v sériové rodinné blitce..nemám sílu reagovat, jen tohle jsem MUSELA!!

 Jaana2 


Leny 

(2.5.2008 17:06:32)
rodiná blitka? blééé, už nikdy více, držím palce, ať to ustojíš se zdravým rozumem
 Jenda00 


Kami 

(2.5.2008 17:12:14)
já to mám nějaké popletené, myslela jsem že u Vás už sex byl. Ať tak či tak, u tebe je nebo bude ten sex daleko daleko kvalitnější, prostě už víš co dát , co chtít. Bože já to vím taky, jen kdyby k tomu nechtěl ty zatracené podmínky. Ach jo.

Leny, drž se.
 SMS 


Re: Kami 

(4.5.2008 0:38:37)
Vsem, ktere miluji jineho muze. Po dlouhe dobe mam stastny den!!!!!!!! Plati, to co tu bylo mockrat napsane - delejte DRAHOTY!!! Nedejte najevo, ze mu zobetze z ruky! Zarucene to funguje!
 paja555 


neděle:-) 

(4.5.2008 8:00:52)
Ahojky,
přeji všem krásnou neděli.

U mě je to stejné.Ve středu jsem mu psala naposledy ty sms-ky v noci a ve čtvrtek jsem se omlouvala,že jsem byla otravná.Na to nereagoval.

SMS,něco na tom bude.Když jsem byla s 1.m tak jsem se stáhla nereagovala na smsky a nepsala mu a on se mohl vždycky strhat.Snad to platí na všechny chlapi???

;)
 paja555 


Leny 

(4.5.2008 8:01:46)
Brzo se uzdrav.U nás tohle proběhlo v prosinci.;((
 *Leny* 


Re: neděle:-) 

(4.5.2008 9:47:02)
Takhle jednoduše to na všechny neplatí...bohužel...

a díky..už je lépe..
 16.5Salám&Lajka14 


Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 18:19:38)
Lie,
nikoli nezbytně... mně ta chemie funguje už druhej rok naprosto bezchybně a spíš bych řekla, že je to čím dál tím silnější a lepší. :o)
 Lie 
  • 

Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 18:36:55)
Jo, to ti věřím, mně taky funguje i po třech letech, ale já píšu o chlapech.
 16.5Salám&Lajka14 


Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 18:38:44)
U chlapa to funguje taky. Nebo aspoň doufám. ;)
 Lie 
  • 

Re: mluvíte mi z duše 

(1.5.2008 18:41:30)
doufat můžeš.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.