| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

neštovky

 Celkem 10 názorů.
 Mirka, dvě mláďata+// 


neštovky 

(1.5.2008 13:41:10)
No taky to zrovna teď řeším, jak dlouho se s tím vlastně musí být doma a tak. Prckovi ale stoupá teplota, takže zatím se tím nemusím akutně zabývat :(
 Mirka, dvě mláďata+// 


Re: neštovky 

(2.5.2008 17:21:49)
Janino, díky za info. U nás už je neštovičák taky v pohodě, jen ten pohled na něj mně drásá... :oO

Ilísku, díky!
Ty s Aničkou coby pirátky nemáte chybu
 Janina+4 


Re: neštovky 

(2.5.2008 18:29:21)
Neštovicový pozdrav :-)

 Novotňásci 


Re: neštovky 

(4.5.2008 17:48:30)
Holky našla jsem skvělé logopedické básničky.Jsou na hlavní diskuzi pod názvem logopedie.A je tam odkaz na stránky s pexesem pro nápravu řeči.U to mám vytištěné a teď to jdu dolů s klukama zkusit.
 Novotňásci 


Re: neštovky 

(4.5.2008 17:49:05)
Jejda ztratilo se mi písmenko "ž" Už to mám...
 Silueta 


Ahoj při neděli 

(4.5.2008 19:35:03)
dnes trčím doma, uklízím a inhaluju....zas se mi rýma zastavila a uvízla v dutinách, tak trpím ;(( M šel s dětma opíkat buřtíky.

Mirko - dík za chválu ~k~ Dej nám do deníku nějaké aktual.fotky ať víme jak vám to sluší...~s~

Jani - dobrej indián!

Amaz - jsi dobrá, že se tak držíš!

Holky, tak vám tu musím napsat, že teď už nějakou dobu pozoruju, že dát prckovi skorodvojku je fakt ten nejlepší počin ~k~~j~~k~ Když vidím, co kravin spolu dokážou vymyslet, jak bráněj jeden druhýho, jak brečej jeden pro druhýho, jak si hrajou na miminko a u toho se pusinkujou, jak Áňa na Vaškovi visí....no prostě i když je to dost často o rodičovské nervíky fakt nelituju a jsem ráda, že jsou takhle po sobě!!!!! :-)~s~~s~~s~:-)

a zatímco celej národ sleduje hokej, můj M je v tomhle asi ženská a my se dnes těšíme na X Factor ~k~~j~
 ČIKO 


Re: Ahoj při neděli 

(5.5.2008 8:40:27)
Ahoj holky jdu vás pozdravit.Je pravda že je výhoda že jsou děti věkově blízko sebe,ale je to i nevýhoda my máme ted období kdy se pořád rveme ale na druhou stranu stojí při sobě.Mají se rádi pusinkují se objímají a za chvíli se rvou :-D
 sally 


Re: Ahoj při neděli 

(5.5.2008 16:27:11)
no já hlavně vidím, jak moc si teď už vystačej sami.... oč je pro ně veselejší mít partnera na hraní. Když jsme doma, tak už jim nemusím organizovat každou minutu, fakt si najdou (na poměrně dlouhá období - klidně i hodinu a půl) svoje hry a jsou relativně hodní a spokojení.
 václavka, Lucka8/04, Verča6/06 


Re: Ahoj při neděli 

(6.5.2008 9:41:24)
Jo jo, u nás se taky začíná blýskat na lepší časy. Já mám segru o 2 roky a kousek mladší a máma říkala, že jsme si tak vyhrály, že se musela chodit koukat do pokoje, jestli tam vůbec jsme a vůbec jsme ji nepotřebovaly.
 Novotňásci 


Ahoj v úterý 

(6.5.2008 15:45:01)
Zdravím při úterku.U nás je hnusně.Prší a je bouřka.První letošní.Vojtík byl včera večer v kravíně a dneska dopoledne pomáhal tátovi.Nedřív když přijel veterinář a potom s mlátem.Tak se snad pro dnešek venku vyřádil.
mě pro děti brzy po sobě inspirovala sestřenice.Ta je má také rok a půl od sebe.Vašík je v lednu a Liduška v červnu.Teď už Vašík končí prvák na střední a Liduška se dostala v pajdák do Litomyšle.Ale také to je dvojka.
Je to ze začátku makačka,ale pak se vyplatí.Mne už teď.Filip v ledas čem Vojtovi pomůže a krásně si spolu vyhrají.Nejdřív se ale musí pobít a pak o nich 1/2dne nevím.
Když byl Vojtík miminko a snažil se otočit na bříško.Filip nelenil a hned ho běžel na to bříško přistrčit.Vojta si zvykl a tak jsme museli na čas Filipa poslet k babičce,aby se Vojtík naučil otáčet a sedět.On to do 7měsíců neuněl.Jen ležel na zádech a nechal se od Filipa obskakovat.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.