| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dobré ráno

 Celkem 15 názorů.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Dobré ráno 

(1.5.2008 8:14:45)

Evuško, Ondrášek vstává v noci tak 2x a celou noc už spával. Nevím, proč teď vstává zase na mlíčko. Momentálně jsem teda tak vyřízená z alergie, že nejsem schopná vstát a vstává manžel, kterému to naštěstí nedělá problém.

A Ondra na posteli zábranu má. Má jen 30 cm volné místo na slezení, ale stejně slejzá přes pelest.

A šikovnej opravdu je. On je tedy velmi šplhací. Dokonce má svou cestu až na okno, kde pak bouchá a nedávno takhle bouchal na pošťačku. :-) Ale já trnu a dávám ho dolů.
 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Dobré poledne :-) 

(1.5.2008 12:26:14)
Ilčo - no stejně má Ondra můj obdiv, jak je šikovnej. Někdy se musíme srazit a pustit ty dva naše malé chlapáky na sebe :-) Mohla by být psina.

Co se nocí týče - tak není to zoubkama? Saša jich má teď 8 kusů a víme naprosto o každém z nich - už se těím na ty další :-)

JInak se musím pochlubit - asi zabralo to, jak jsem si včera postěžovala, ale dnes spal Saša poprvé celou noc, tj. od 19h do 6.15h. Jen se mu zdálo něco kolem 21h, ale po chvíli usnul. Já jsem sice byla několikrát vzhůru - stále jsem byla připravená vyběhnout ohřívat mléko :-) ... ale běh se nekonal :-) Ačkoli mi je jasné, že to zakřiknu, přesto mi to nedalo vám to nenapsat :-)

Stáni, tak to je super, když víte, který soused vám dělá rodeo na připojení. To by chtělo operativní plán na jeho zneškodnění - nebo alespopň na zamezení přístupu k PC. Dle aktuálního stavu a věku bych volila např. následující varianty: nabrnknout mu ženskou, pustit krtka na zahrádku, nasadit mandelinku na brambory(až přijde ten správný čas), volat jeho zaměstnavateli, že toužíš čistě a jen po jeho službách (snad není kontrolor na finančáku :-) atp. :-) Možností je mnoho .....

Jinak vám přeji krásný, prvomájový den a každé alespoň jednoho pořádného hubana od skvělého chlapa :-)
 Lili*K+ S.27.2.07+ E. 24.2.09 


Re: Dobré odpoledne :-) 

(1.5.2008 16:38:25)
Evuš, Ilčo-ty vaše dětičky mají teda super hlášky. Na to se těším. Sárinka už teďka od rána do večera nezavře pusu (teda když nespinká)a u toho rozkládá rukama ale bohužel jí nikdo nerozumí.
Ondrášek bude asi kaskadér:-)
Stáňo-v kolik hodin ve středu?
Luci-jak to Mareček bez mamky zvládl? A už jsi v pohodě?

Prosím nevíte někdo kde v TU dělají slaný dort?

Stáňo-tvůj manžel dnes slaví? Moje mamka taky.
 Aja, Kuba(5/99) a Vojta(12/05) 


Hezký pátek! 

(2.5.2008 9:29:01)
Všechny vás zdravíme po včerejším svátku:-)
 Aja, Kuba(5/99) a Vojta(12/05) 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 9:42:17)
........jejda, to se mi to odeslalo nějak dřív, hihi..Tak jak děvčata, ve středu v noci? Žádné se vám neporouchal dopravní prostředek, žádné pády? A žádnou neupálili?:-D A včera našla každá svůj polibek pod rozkvetlým stromem?

My byli včera na Kunětické Hoře a byl to krásný výlet. Oni to tam pořád rozšiřují a zlepšují, ve výbězích okolo je stále víc zvířat a vznikl tam i nový ranč s konmi a pěkným zázemím pro děti, takže Vojta nevěděl kam koukat a co zkoušet dřív.
Co můžeme doporučit, je návštěva Perníkové chaloupky, místní Ježibaba se Vojtovi moc líbila. Jen si tedy pro případnou návštěvu připravte 50kč vstupného za osobu bez rozdílu věku, i za miminka. To nám přišlo docela hloupé, omlouvají to tím, že každý návštěvním má v ceně vstupenky perník zdarma. ( Kdyby aspon nějaký ten zdobený......zlaté oči....normální perník s náplní za 7 Kč...:()
 Stáňa * 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 11:55:20)
Ájo,
my vyrážíme (snad) zítra na výlet historickou mašinkou. Už se taky moc těším. Měl s námi jet původně Pavlík, ale před chvíli ho pozval spolužák (Matláskův synovec) na oslavu narozenin.

Lili, co takhle v půl desáté, abych stihla udělat při zpáteční cestě nákup, než mi vytuhne dítě v autě.

Evi, bylo by to fajn, kdybychom věděli, kdo je ona žába na prameni, ale bohužel se to nedá zjistit. Prostě jen víme, že když nejde internet, že ho právě okupuje někdo jiný;((
 Stáňa * 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 11:56:16)
Ájo,
my vyrážíme (snad) zítra na výlet historickou mašinkou. Už se taky moc těším. Měl s námi jet původně Pavlík, ale před chvíli ho pozval spolužák (Matláskův synovec) na oslavu narozenin.

Lili, co takhle v půl desáté, abych stihla udělat při zpáteční cestě nákup, než mi vytuhne dítě v autě.

Evi, bylo by to fajn, kdybychom věděli, kdo je ona žába na prameni, ale bohužel se to nedá zjistit. Prostě jen víme, že když nejde internet, že ho právě okupuje někdo jiný;((
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 14:02:01)
Ahoj holky!!!! Moc Vás zdravím a zároveň se moc omlouvám, že vůbec nestíhám;((. Čtu pravidelně, ale kdykoliv zasednu abych napsala nějaký příspěvek, tak mě dětičky nenechají:(.

Evuško, moc ráda Tě tady zase vidím!;) Tvoje příspěvky se pořád dobře čtou, zahřejí krásně u srdíčka - prostě jako to Tvoje sluníčko v ikonce.

Máš moc krásná kluky!!! Sašenka je krásně kudrnatý. Já jsem zvědavá, jestli i Lukáš bude tak kudrnatý, jako byla Lenka. A jsi dobrá, jak to všechno zvládášR^. Jinak máme sraz v květnu ve Dvoře a v září se plánuje velký sraz ke 120.výročí zahájení výuky. Víš o tom?

Luci, myslím dnes na Tebe!!! Už máš výsledky?

Dnes jsme byli u doktorky. Lenka dostala poslední injekci na klíšťata, vůbec nevěděla, že na ni jde. Byla trošku překvapená, ale hlavně se celou cestu k doktorce nebála.

No a Lukáš dostal první antibiotika :(. On má už asi 3-tí týden kašel a rýmu, vůbec se mu to nezlepšuje. V út jsme byli na kontrole, to nám dr. dala nějaký nový sirup na odhlenění. Jenže se mu to nelepší, tak se to prý bez atb nezvládne. A navíc má dr. příští týden dovolenou, tak se asi chce jistit. Sice má za sebe domluvený zástup v jiném městě, ale prý to bude s atb lepší. Tak jsme vyfasovali Augmentin a máme se připravit na průjem a už preventivně dávat Hylak a dietku (hodně mrkve, rýže, brambor).

Tím pádem jsme zkončili s plaváním;((. Jemu se tak v bazéně líbilo, ale bohužel měl pořád nějakou rýmu a teď po atb taky nebudeme moci chodit, tak to nemá cenu. Chci se s nima domluvit na vrácení nějakých peněz a že třeba začneme chodit až od září. To snad bude v už v pohodě.

Lukáš mi tu žere papír. Asi mu nestačil oběd~j~. Tak jdu rychle kojit, ať ten papír zapije:-D
 luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 19:01:39)
Ahojda. Tak nevím nic! Bohužel naše buňky rostou nějak pomalu, takže stále není z čeho dělat rozbor a mám přijít zase za 2 týdny. No tak se oslava odkládá, ale do cukry přijedem.

Lili mareček byl u babičky moc hodný a vše zvládnul naprosto vzorně. Za celý týden si na mě nevzpomněl a i když byl u mě na návštěvě, tak neplakal při odchodu. A když se vrátil dom, tak hned najel do zaběhnutých kolejí. Pohoda!

Kamčo, tak ať je Lukášek brzo v pořádku!

Ájo výlet do chaloupky zní moc dobře, bohužel u nás za pár let. Teď by z toho měl něco jedině Filip a ten by si o nás myslel asi že jsme slabomyslný, kdyby jsme ho tam vzali~j~
 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 20:41:56)
Dobrý večer všem!

Luci - jste šikulky, že jste to tak hezky zvládli a neboj, to ostatní také dopadne dobře :-)

Kamčo - ahoj! Děkuji za moc milé znovupřivítání :-) A koukám, že máš doma také veselo: chudinka Lukášek, ale někdy je prostě potřeba vyřešit problém radikálně... hlavně, aby se mu ulevilo. A prosím Tě, nedávej mu k obědu papír!!!!!! Aby jsi ještě nepřišla na to, že mu drhne v krku a proto kašle :-) (teď to trošku zlehčuju :-)) ) My jsme na tom teď dá se říct podobně - Adámek má obrovský kašel a trochu i rýmu, Saša má hnusnou rýmu a trochu pokašlává. No a já mám zacpaný nos :-) Takže ať žijou bacily :-)))O vašem třídním srazíku nevím - ostatně, ani se mně netýká :-) - ale o tom 120 výročí jsem už také četla. Probírá se to na naší třídní diskuzi, tak třeba se zmátoříme a dojedeme. Byli jsme fakt prímová parta, moc ráda bych všechna ta zlatíčka viděla - pááááni, to už je let (lepší nemyslet :-)) ). Jo a také moc děkuji za pochvalu kluků - no, jsou to šikulová a fešáci ... pochopitelně po tatínkovi :-))) (jak jinak :-) )

Stáni - aha, tak byla jsem mimo. Pochopila jsem to tak, že záškodníka znáte :-) Tak takhle je to těžké hledání i zneškodňování, to je fakt .-)

Ájo - já jsem na Tebe chtěla reagovat, ale neudržela jsem myšlenku - šmarjáááá, jde to se mnou z kopce :-/

Holky, jen jsem chtěla ještě říct, jak jsem si tady včera vychvalovala 1. prospanou noc, no tak dnes mi dal Saša sežrat to vychlubování i s navijákem :-/ Spalo se v noci jen asi dvě hodiny. On si vychrupkával až od 8.30 hodin (celé to noční rodeo vyspával), jenže Adámek mi od 6h skákal po hlavě, takže já jsem spát nemohla a ráno jsem byla jak přetažená klackem po hlavě :-( (a jsem doteď :-((( ) Takže stále ještě platí - NIC nechválit, stále jen hudrat, jinak se to zakřikne :-)

No, jdu spát - mějte se hezky, papa, Eva Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Hezký pátek! 

(2.5.2008 20:54:26)
Ájo - ahááááá, už vííím :-) Kunětická Hora :-) To musel být moc prima výlet. Já docházím na Granďáckou diskuzi (majitelů vozidel Grand Scénic :-)) ) a plánujeme nějaký srazík s rodinnými příslušníky - něco takového na odpoledne - tohle by možná nebylo špatné. Zatím padl návrh na Zámek a hřebčín Kladruby nad Labem - myslím, že to bude něco trošku podobného. Nebyla jsi tam náhodou?
 Aja, Kuba(5/99) a Vojta(12/05) 


Re: Hezký pátek! 

(3.5.2008 21:29:29)
Evuško, v Kladrubech je pěkný hřebčín, kde se dá zaplatit prohlídka i s výkladem, byli jsme tam, ale jinak tam nic moc není, ani žádné pěkné posezení někde v obci, ani nic pro děti. V tomto ohledu je ta "Kunětická" bezkonkurenčníR^
 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Hezký pátek! 

(4.5.2008 21:31:18)
Přeji krásnou neděli - kdepak jste všechny? :-) To bylo dnes krásně, co?

Ájo - tak jsme přemýšleli, kam vyjet s Grandíkem na výlet a nakonec jsme vyrazili na Kuňku :-) Je to tam vážně bezva, Adámek si to tam užil - poprvé jel na točité skluzavce, viděl pštrosy, koně, kozy, divočáka atp. - bylo to moc fajn. Díky za tip, už jsem to navrhla jako případnou možnost k setkání :-)
 Lili*K+ S.27.2.07+ E. 24.2.09 


Re: Hezký večer 

(4.5.2008 21:49:41)
ahojda, jé koukám Kuňka je v kurzu. Pěkný tip na výlet, holky, trochu se přiživím z vašich nápadů a zajedeme se tam příští týden mrknout. Až budete mít fotečky tak pls hoďte, moc ráda se podívám. Za mých studijí v Pardu tam snad žádná zvířátka nebyla? Nebo jsem je ehm přehlédla:-))
Stáňo-půl 10 (středa) je dobrá a klidně i dřív...Sárinka normálně chodí v půl 10 chrupat-trochu jí to posunu.
 luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 


Pondělíčko! 

(5.5.2008 8:25:04)
Zdravím vás všechny v novém týdnu. O víkendu i vlastně skoro celý minulý týden bylo krásně, užili jsme si to. Měli jsme tu i Filipa na prodloužený pobyt.
Marek sám cupitá po bytě, je jak malé torpédko. Jen venku je ještě nejistý a chodí zásadně jen za ruku, ale i tak je to velký pokrok. Hlavně, že se konečně odhodlal, to byl pro něj asi největší problém. Jinak za ručky už chodil dlouho a jistě.
Jinak jsme byli na výletě jen po Trutnově, u památníku, bazén a obídek. Na léto tedy plánujem jižní čechy a to bude asi na dlouho poslední vejletování.

Lili v cukře mají otevřeno od 9, tak se můžem sejít i o něco dřív. Já stejně jedu vláčkem, tak budu v TU oblézat krámy už od rána.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.