| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

hotýlek

 Celkem 4 názorů.
 smila 


hotýlek 

(30.4.2008 23:07:40)
Tak dnes sme se s mým milencem domluvili, že se sejdem za měsíc v nějakym pěkným hotýlku mám z toho neuvěřitelnou radost a už teď plánuju všechny detaily. Omlouvám se, že to sem víceméně anonymně píšu ale jen vy pochopíte ten pocit radosti před setkání.
 Mika7887 


Re: hotýlek 

(1.5.2008 7:26:30)
Smilo,tak at realita předčí tvé nadšení
 stará Marie 


Re: hotýlek 

(1.5.2008 11:57:41)
Jo, tady se fakt pochopení najde :-) užij si to, těšení i pak...

Jo Reno, je to skvělý. Přál mi mj. pěkné užití dvou nocí - čarodějnické a prvomájové, tak chci odpovědět až v pátek, i když vím, že je i dnes v práci (na mejl chodí jen tam), abych nepředbíhala jeho předpoklad reakce. Zřejmě fakt musím trochu taktizovat. Po těch desítkách let a co jsme spolu prožili mi to připadá docela legrační, ale účinkuje to, on to prostě potřebuje.
 Jaana2 


Re: hotýlek 

(1.5.2008 12:46:04)
Marie , ale to je naprosto samozřejmé, muži to mají nastaveno asi tak, že neustále potřebují být ujišťováni, že jsou hodně dobří. Asi jako ženy mají rády ujišťování, že je má druhý rád. A i když to je evidentní, že je má rád, tak to stejně chtějí slyšet znovu a znovu. No a muži chtějí neustále o ženu nějakým způsobem usilovat, pokud tomu tak není, tak zájem ¨ne třeba zrovna opadá, ale rozhodně se přestávají tak angažovat jak by si asi žena představovala.
Když jsem poznala partnera a rozhodla se, že s ním míním strávit možná zbytek života, tak to přítel málem nerozdýchal a vysvětlil mi, že byť s tím nějakýjm způsobem počítal, že sama do smrti nechci zůstat, tak ho to velmi ranilo, tedy jeho mužskou ješitnost. To je opravdu potvora zákeřná.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.