| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Je to tak

 Celkem 1 názorů.
 Anadar 


Je to tak 

(30.4.2008 10:33:36)
Ano,myslím si,že je rozumné hradit děckám řekněme standard a co je nad to,nechť si vydělají,ušetří a tak.Nic se ale nemá přehánět.Z dětství pamatuji,že mně maminka strojila do obnošených hadrů po sestřence.Měli jsme hluboko do kapsy,ale ona velmi dobře šila-pro sebe.Pak jí to secvaklo,našila mi pár šik oblečků a co to udělalo s mým sebevědomím se nedá vůbec popsat.
Takže kluci jako malí sice nosili zděděné,ale jen to opravdu hezké.Teď dostávají věci nové,ale obíhám výprodeje-mně to baví a kolíkrát najdu věc lacinější než na tržišti.Kdyby chtěli něco extra,budou si to platit,ale to nehrozí,jak říkám,frčí spíš ty počítačové komponenty.
Trochu mně zarazila cena za kadeřníka-je pravda,že na nejnutnější to stačí,ale pokud bude holka trvat na všelijakých melírech a barvách,tak v rámci ušetření skončí u domácí péče a to by jí mohlo s vlasama udělat pěknou paseku.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.