| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Repelent a mlíko

 Celkem 3 názorů.
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Repelent a mlíko 

(30.4.2008 9:31:20)
Před časem jsem úplnou náhodou narazila na repelent Effitan. Píšou, že je velice účinný. Ovšem když kouknu na složení a cenu, tak si říkám, že mnou používaná levandule + tea tree musí splnit totéž :-).

Máslo z ovčího mléka - to jsem pravda nikdy neslyšela, ale zase mlíko jako mlíko, surovina je to stejná, tak teoreticky jó.
 Leňucha, Kájulka02,Kulíšek05 


Re: Repelent a mlíko 

(30.4.2008 12:08:01)
....asi také zůstanu u levandule, ta cena je docela síla...

Bionell.:Jo, tak to máš pravdu, je tam draho, ale je to přeci jen taková vlaštovička, když už člověk chce někam zajít s dětmi, třeba když se něco slaví, pro děti jsou to vánoce, normálně restaurace neobrážíme, beru to prostě pro vyjímečnou příležitost, je to pro ně změna, než oslava v domácím prostředí (kterou nicméně preferuji :-) Ale pořád lepší alternativa,než vyrazit s dětmi do "Mekáče" a naprat do nich hamburger a hranolky, že? :-(( Ten jejich interiér ale na mě nepůsobí moc útulně, nemám ráda černý nábytek, oni mají černé stoly, tak možná proto.... Já bych to viděla jako víc do "přírodna", ale to jsou ty moje pocity :-)))
 Bionella 


Re: Repelent a mlíko 

(30.4.2008 16:39:18)
Jé Leňucho, zase se úplně shodneme. Nechtěla jsem to psát, aby můj dojem z té restaurace nevyzněl negativně, ale přesně i já nemám ráda černou a chybí mi tam víc přírody, ale máš pravdu i v tom, že pro děti je to určitě přesně ono než právě "Mekáč", Kfc apod.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.