| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 113 názorů.
 Anakonda +1+35 tt 
  • 

ahojky 

(30.4.2008 8:58:49)
Stáni, Terka se semnou doma taky někdy nudíííí. To je normální..Mě taky neba moc vynmýšlet pořád nějakou zábavu...tak lítáme 3x týdne do Cedru a pořád lítáme někde venku. Jinak zábavu vymýšlí spíš taťka:-)

Popeláři Terku fascinují:-) Jednou v týdnu taky jezdí brzy ráno a skoro vždy vzbudí i Terku:-(Rv
Terezku vůbec fascinují velké auta...bagry a pod:-)

Lindo, o Šumavě platí stále ty samé informace. Jede se 16.-18. 5. a záloha se neplatila. Bude se platit až na místěR^;):-D

 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:00:01)
Hoj holky.. nedočítám, nestíhám... píšete toho mocky ;)
 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:02:27)
..uf.. se mi to zase odeslalo...

Popeláři: ti byli u nás taky oblíbení! Dany, když jí byly asi 2 roky, je vždycky vahlížela a jednou takhle "rozumbradově" proneska... "Jó, kdyby byl náš táta popelář, to by měl málo starostí!" R^ Mě dostala normálně!

Tˇu Šumavu Vám závidím, ale já jsem ráda, že lezu tady po Plzni a vykonávám někdy s vypětím sil aktivity běžného všedního dne!
 Veru+P&K 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:11:08)
Ahoj, jdu vás taky pozdravit..))
Nějak se sem nedostávám, a vy teď tak moc povídáte, že se ani nechytám;((

Teď jsme od soboty makali na bydlení, dělali nám nové parkety, malovali , dávali jsme komplet nový nábytek, no zmatek tu byl perfektní, naštěstí Pája byla od čtvrtka u našich, my tam pak chodili s manželem přespávat..))
No ale jsem konečně spokojená, konečně je to podle mých představ..)))

Zaregistrovala jsem nějaké stěhování do Líní, tak jestli vám to vyjde Petroluk, tak my bydlíme kousek, v Chotěšově, tak třeba se pak někdy poznáme..))

No jinak by asi stavět ani nezačneme, pořád jsou nějaké průtahy kolem pozemku, všechno brzdí na katastru, tak už manžel začíná být krapet na nervy, no snad nezačne litovat, že jsme nekoupili rovnou barák, ale chtěli stavět.....

Dneska ani na čarodějnce nejdeme, já pořád pokašlávám, Pája taky, tak si budeme lebedit doma. manžel nám opět odjel na 14dní;((
 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:16:43)
Veru, ahoj! Koukám taky děláte ještě na poslední chvíli úpravy v bytě... nás toho taky čeká ještě dost! teď o víkendu dělal manža plovoučku v obýváku a dáj je toho v plánu ještě hodně!

Kačí, nevím, jestli jsi v řízení takový hazardér jako já... ale před necelými 14.ti dny jsem byla v Německu a najela přes 250 km za jeden den... bylo mi fajn... jezdím ráda... naopak mě to tak nějak "nabilo" a psychicky mi to udělalo vyloženě dobře.
 KacaK. 
  • 

Re: ahojky 

(30.4.2008 9:22:06)
Ahoj Veru!!!

Kyti, já přes zimu řídím jen po městě. Tak vůbec nevím, jestli to tak daleko ustojím... No uvidím.

Romano, ptala jsem se ti na tu kinezilogii. Tak prý odblokovat alegrii je těžký. Ale jde to. Zrovna nedávno pomohla manželka toho kolegy nějaký holčičce zbavit se ekzemu na rukou. Ale bývá to prý na dleší dobu. Nejlepší by bylo, aby jsi se s ní spojila sama a poptala se přímo jí.
Tady jsou její webovky. Má to zatím bez WWW. http://masaze.zikfryd.cz/ Tam máš i kontakt.
 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:24:58)
Kačí, taky jsem přes zimu jezdila jen po městě... ale když pak můžu někam dál, tak si to vyloženě užívám ;).. jsem asi blázen...~j~... to mi připomnělo, že ještě nemáme přezuté ani jedno auto!Rv
 KacaK. 
  • 

Re: ahojky 

(30.4.2008 9:31:35)
Kyti, taky jsem do řízení byla blázen. Jezdím asi od 15 :ooo Nepráskněte mýho tátu, kterýho jsem vozila po polňačce do hospody - na chalupě ;D
Ale co jsem otěhotněla s Lukym, neřídila jsem vůbec. Měla sem panický strach, že se něco stane. Teď teda řídím normálně. Ale zase mám na tu dálku ty obavy... co kdyby...

Jano, dík. Taky si myslím, že to na psychologa neni. Musí to být něco ve školce, z čeho to má. Když to doma nedělá. Ale fakt nevím, co. Vůbec o tom neumí mluvit. Učitelce jsem dnes řekla, že jediný co z něj vypadlo, je že ho bouchá ten Míša. Docela koukala. Ale nepřipadá mi, že by to bylo tím.
Jinak jsme mu včera řekli o mimi. Byl nadšený. Hned chtěl vidět fotku. Takže je vidět, že ač se zdá hluchý, některý věci slyší dobře. Protože, jak jinak by ho napadlo, že máme fotku. Večer mi hladil bříško a tetelil se blahem, že budeme mít miminko bez zoubků. Je tím naprosto fascinovaný, že mimi nemají zuby :D Snad mu to vydrží.
 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:35:39)
kačí, obavy jsem měla taky, než jsem do těch němec jela... přece jen "co kdyby"... ale pak to bylo moc fajn. Záleží na tobě...

Když jsem čekala Katy, pendila jsem ještě po 1. termínu mezi Rokycany a Plzní s dany v sedačce cca 3x týdně a vyřizovala hypotéku... to jsem si teprv říkala "co kdyby" ... jelikož kdyby byl porod překotný (jakože pak byl) porodila bych asi ve škarpě za asistence danielky :-)))) ... ještě, že Káťa rozumně vyčávala...ovšem pak přilítla :-)
 Veru+P&K 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:32:15)
Ahoj Kaco, jak jde těhu..?? Doufám, že v pořádku..))

No jo Kyti, všechno na poslední chvíli;((Už jsem to chtěla po manželovi od ledna, tak jsem se konečně dočkala......
 Kyti a 3 poupátka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:40:00)
Veru, u nás to vypadá na největší "dlouhý loket" s komorou... momentálně je to skaldiště, ale chci z toho udělat kultivovanou šatnu! To znamená příhrádky od země až ke stropu, nějakoíu část na raminka, nějaké šuplíky někde... prostě to sami neuděláme, to chce truhláře! Manža už něco rozjednal, ale termín??? Červenec... a zrovna tohle bych potřebovala asi nejakutněji... no, co nadělám...
Ostatní bude dělat manřa sám (plovoučku v ložnici, malovat ložnici a ještě nějaké přesuny nábytku v obýváku, pokojíku) tak to si časově ještě nějak rozumně naplánujem... ale ta komoraRv
 carlitos+Madlenka06+Jeníček09 


Re: ahojky 

(30.4.2008 10:30:34)
Dobré ráno,

tak už mám hotovo!Včera večer jsem to dodělala.Díky Jiři za radu jak namíchat hnědou,sice mi to vyšlo trochu víc tmavý než jsem předpokládala,ale dítě bylo nadšený.Tak ještě koupit nějaký skříňky do obývákoložnice a může vypuknout akce kulový blesk.

Add řízení ač pocházím s nemotoristický rodiny (naši neřídí ani jeden)tak mě to děsně chytlo.Řídila jsem prakticky furt sice trochu razantně,ale zatím bez kolize tfuj,tfuj,tfuj.A díky tomu,že jsem bydlela na Locháči jsem schopná zaparkovat kdekoli a jakkoli.V těhu jsem jezdila normálně,jen jsem se ke konci trochu hůř soukala za volant a blbě se mi s ním točilo:-D.Já jak mám krátký ruce a nohy musím mít sedačku naraženou úplně u volantu abych dosáhla na pedály,ale záda mám sklopený téměř do lehu.Takže já když jedu tak jede auto bez řidiče jak říkají kámoši~j~.Dokonce jsem se vezla z porodky když mi oznámili,že si mě tam nechaj a já si jela domů pro tašku.Skoro jsem neviděla jak jsem brečela,že tam musím zůstat.

Tak a teď moje výtvory.Zase mi to nešlo natáhnout na rodinu.....

Rozděláno....


A hotovo....
 Kolářová Adéla 


Re: ahojky 

(30.4.2008 12:08:53)
Ahoj holky,

Carlitos - krásné obrázky, moc se Ti povedly!!! Co na na ně povídala Madlenka?

Kači, moc děkuji za kontakt - už jsem se na to dívala, zkusím tam zavolat, co by se mnou dalo podniknout. Já těmto věcem dost věřím, že by mohly pomoct.
To je dobře, že se Lukášek na mimi těší - a s těmi zoubky je to roztomilé, jaké detaily jsou pro děti důležité. A ještě k té školce - já si taky myslím, že to, že ho Míša bouchá není ten problém - tohle dělal můj brácha, když nechtěl říct, co mu vadí, tak řekl aspoň něco, aby maminka byla spokojená a aby už víc se neptala - je možný, že ho třeba 1x bouchnul, ale není to, co mu vadí. A co kdyby se ho na to zeptal někdo jiný z rodiny? Třeba babička apod.? Třeba by to řekl.

Holky, vy máte takové šikovné manžely, že vámtoho doam tolik udělají (podlahu, nábytek atd.) - to u nás bude musí přijet naši, aby vymyloval pokojíček můj tatínek. Zítra to vypukne, přijedou dnes večer.
 Veru+P&K 


Re: ahojky 

(30.4.2008 12:19:58)
Carlitos, superR^R^R^

Romčo, no u nás manžel montoval jen nábytek, dělal světla a takový ty věci kolem. Parkety nám brousil kamarád a malovat přišli malíři, bylo s tím dost práce, takže my by jsme se s tím mordovali děsně dlouho a oni to měli brzo..)))
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: ahojky 

(30.4.2008 12:26:06)
ahoj ted jsme přišli od Dr. a zapoměla jsem od kolika je to v Bor.parku,nevíte??? v kolik to začíná??? někam jsem zandala papír a už nemůžu najít

zachvíli vás dočtu
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: ahojky 

(30.4.2008 12:32:17)
Carlitos to je krása,jsi šikovná R^

tak já vařim oběd ,dnes Filípek ani nepůjde spát chvilku si odpočnul v tramvaji tak doufejme že nebude mrzutý a zlý
 Kolářová Adéla 


Re: ahojky 

(30.4.2008 12:35:34)
Veru, to přítel neumí namontovat ani ta světla a ani složit nábytek - tedy abych mu nekřivdila, jednou složil botník, dělal to půl dne :-)
 possi+1 


Re: ahojky 

(30.4.2008 13:03:39)
Ahojky,tak malá chrní a já si chystám věci na odpolední jednání,že se mi tam chceRv
Carlitos ty to maluješ podle nějakých šablon,já myslela že jen sama:-)kde to bereš?
Lindo já to líbání na pusu taky nemám rád ale třeba můj bio otec mě to dělá dodnes,mám vždycky hoňku ucuknout~j~
Tak a zas nevím co jsem chtěa jste dnes nějak ukecaný...jo my jedem shodou okolností taky na Šumavu 16.-18.5;)máme pronajatý barák od manželova kamráda,měli jsme dnes odjíždět na Rudu ale nakonec jsem se na to vykašlala a pojedem až tam za 14dní.
 Mojkyna 


Re: ahojky 

(30.4.2008 14:17:45)

Ahoj. Já se taky omlouvám, nedočítám poctivě, jen jsem prolítla.

Katko, můj názor je, že Lukymu chybí kamarád, taková spřízněná duše, parťáctví. Pokud se pletu, nečti dál:-). Ve školce ta přátelství začínají a pro děti hodně znamenají. Určitě tam je většina dětí s 1 nebo více blízkým kamarádem a Luky je možná singl. Pokud by takového kamaráda měl, cítil by se jistější, vzájemně by se od sebe učili, těšili se na sebe. Možná by stálo za to, zeptat se, jestli není v jiné třídě chlapeček, podobný Lukymu, s kterým by si mohl rozumět.

Jájo, ten co je za program v Boráku?

Petroluku, baráček vypadá moc pěkně.
 Stani + Adámek + Kačenka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 14:25:06)
Carlitos, nááádhera R^R^R^:-)!!!

Linduš, já ty líbačky na pusu taky nemusím, ale Adámek je teda začal dávat sám a navíc dává ještě francouzáky, líbne dycky s otevřeným zobáčkem :-D a nenechá si vysvětlit, že tu pusinu má zavřít, před ním teda všichni spíš utíkají, před slintalem :-D:-D:-D.

Tak za chvíli vyrazím do víru dění, jupíjahej! Už mi doma trošku hraboší, tak si zase užije tatínek, od 16 hodin do 18 hodin autoškola, pak skočím na nákupky a mooožná do solárka, když bude volno, pak na skok za miminí partou a pak už bez dětí od 20 hodin bosu, to si taťka Adámka dnes užije ~j~, no co, má v plánu jít do práce i zítra Rv, tak jsem jim (i sobě ;)) nachystala program na dnes :-D.

Holky, nemáte někdo na dvd Bořka stavitele? my ho máme jen na několika dvd s Kouzelnou školkou a Adámek to má moc rád, tak bysme chtěli větší sbírku ;). můžu za to nabídnout nějaké pohádky od nás - seznam bych poslala na mail - nebo třeba na srazíku zaplatím kávu či nějaký mls pro dítko, určo bysme se domluvily ;). Tak písněte, sííím :-).
 Pedrosaa 


Re: ahojky 

(30.4.2008 14:46:40)
Chválím CARLITOS , pěkný obrázky, to bude mít Madlenka pokojíček,pane.. až dokoupíš nábytek a ustavíš dle svých představ, hod foto:)
Nějak nestíhám, dopoledne jsem měla nějaké nákupy a běhání a víte co se mi stalo?? u Sparu mi došel benzín
Rv sem myslela, že sjedu natankovataž potom, ale nějak sem to podcenila .. normálně sem zůstala stát na tý malý silnici od Sparu, ještě , že mam hodnýho kamaráda, přijel s kanystrem:) ( manža už byl v tu dobu na cestě do Němec) takovejch aut co kolem projelo, všichni čuměli a nikdo se nezeptal jestli nepotřebuju pomoct...chjoo.... Noo , ted už mam natankováno:-D:-D Ty vogo, stát se to na hlavní u Baumaxu,tak tam auto necham stát a jdu domů:) :-D
 KacaK. 


Re: ahojky 

(30.4.2008 15:58:23)
Romčo, dej vědět, jak jsi dopadla!
Lukyho se ptal i honza, řekl mu to samý. Ale dnes si prý vzorně říkal a to byli v ZOO. Tak se mu to možná musí jen víc připomínat, že se ve školce častěji zapomene. Uvidíme, jak to bude dál.

Mojky, je to možný. Asi parťáka nemá. Ale doufám, že tady v nové školce nějakýho najde. Tady už to nebudu lámat přes koleno, za chvíli tu končí. Přemýšlela jsem nad tím minule. On vlastně nemá pořádnýho parťáka ani mimo školku. Se všema kamarádka se vídáme spíš sporadicky než pravidelně i několikrát do týdne. Nehlásíte se některá?;):-)

Carlitos, vypadá to superR^R^R^

Jo do B.parku nejdeme. Neb jsme ze školky jeli na menší nákup tady k nám a potom jsme oba usnuli a Luky ještě teď není k probuzení.

Bořka nemáme. Lukymu se moc nelíbil. Možná ho chytne čase a budu žadonit o DVD já;):-)

Pedrosao, to je moje noční můra, že někde zůstanu viset bez benzínu. Ještě že přijel kamarád zachránit!!!

Kyti, :DDDD /plně toho ožralu vidím!:-D

Jiři, já jsem prostě proti pejskařům. Ohleduplní mi nepřijdou vůbec. Všude ho..., psi bez vodítka, co skáčou po lidech i dětech atd. Omlouvámk se tímto všem slušným pejkařům, co mají vycvičený psy, sbírají výkaly a jejich psy nikoho při vycházkách neobtěžují!!! Velikánská omluva!!!~s~
 petraluk 


Re: ahojky 

(30.4.2008 17:54:50)
hezký den :-)
Právě jsme se vrátili skoro z 4hodinový procházky, poprvé jsme i papali venku. Celou dobu Luky lumpačil a 5 minut před barákem usnul, takže teď už půl hodiny spí v kočáru :-) Nohy mam ušoupaný, hrůza.

Pedrossa já bych se zbláznila, kdybych někde zůstala viset. Zalezla bych pod sedadlo, aby na mě nebylo vidět a čekala na pomoc ~k~

Carlitos obrázky krásný R^

Kaci já taky nesnášim pejskaře, tedy jen ty, kteří nesbíraj ty jejich dárečky. Hlavně teď když chodim s kočárem, tak jsem na to přímo alergická. Mám kočár v předsíni a několikrát jsem už drhla kolečka :(

Víc si nepamatuju, ale určitě su vzpomenu až to odkliknu ~k~
 petraluk 


Re: ahojky 

(30.4.2008 17:56:25)
Jo, ještě jsem chtěla, přítel je celkem šikovnej a spoustu věcí zvládne sám, ale dokopat ho k tomu je nadlidskej výkon. Potřebuje aspoň půlrok, aby se na to duševně připravil :-)
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: ahojky 

(30.4.2008 19:28:54)
Stani,Bořka stavitele máme na DVD,chceš dám :-D

den se krásně vydařil,mám nějaké foto z čarodějnic až budu mít večer čas tak dám


 xxx27 


Re: ahojky 

(30.4.2008 19:41:03)
Právě jsme se vrátili z čarodejnic, bylo to tu moc pěkné.Děti meli připravené soutěže, pak se stavěla májka, hráli pohádku o čertech a nakonec opékání buřtů.Honza stlačil celej bez chleba.Potom děti ještě dostali zdravé křupky, oplatku a pitíčko a šli jsme za bráchou domů.Honzík se s ním poctivě rozdělil.

Carlitos jsi šikula.R^

Líbání na pusu taky nevidím u dětí ráda (nevím proč by je měl někdo oblizovat), navíc náš Honzík dává pusy s otevřenou pusinkou.

Stáni Bořky máme na DVD 2 a na VHS 1, u nás právě u Honzíka probíhá bořkománie.Ta kazeta a 1DVD je originál,druhé je přepálené.Z toho DVD by to asi šlo přepálit.
 xxx27 


Re: ahojky 

(30.4.2008 19:46:09)
Jo ještě jsem zapoměla pochválit manžu,postavil si barák sám (za pomoci mého taťky, teda zedník není ani jeden)Měli jsme tu jen tesaře a topenáře. Tak já na něj nedám dopustit.
Jinak teda když je něco třeba a není to moc akutní tak taky čekám třeba půl roku, je pořád v práci a pak se mu zase nechce.Tohle je asi skoro všude stejné.;(( Jenom přece my musíme udělat vše hned.~j~
 KacaK. 


Re: ahojky 

(30.4.2008 20:02:11)
Tak já to teda na Honzu taky pásknu. Když jsem ho poznala byl neskutečný kopyto. Zato teď si, snad kromě truhlařiny, udělá úplně všechno sám. Chalupu opravil celou - krom střechy ;) a doma taky udělá všechno. Je prostě dobrej R^;):-)

Petraluku, to jsem ráda, že mám u někoho zastání. Počkej, jak budeš na pejskaře nas..., až ti malý začne běhat do trávy. Nosit ti to na botách, až do toho spadne a ani nemluvím o tom, když ti to bude nosit v ruce~j~;((
 jája,filípek 04+domísek 2010 


FOTEČKY 

(30.4.2008 20:03:57)
tak pár fotek
Filípek s Aničkou+ Terezkou

ještě pár

Terezka má hlad

 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 20:09:39)
Jájo krásný fotky, malýho ten párek asi moc nezajímal co? Nebo tak vzorně jedl oproti holkám.:-D
Já teda moc fotit nestačila, pořád byl někde v čudu.~j~
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 20:15:12)
tady jsem fotila a nevim jak se jmenuje ten klučík...stále přemýšlím nemůžu na to přijít..poradte ...prosím ~s~
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 20:17:27)
Kessynko,jo párek snědl skoro celý,ale holky ho jedly jinak než on
 KacaK. 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 20:32:56)
Krásný fotky. Dost mě mrzí, že jsme nešli.
 Petra+2 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:13:52)
Čau, my taky máme 2 DVD Bořka, jedno se jmenuje Bořek z Buffala a to druhý asi jen Bořek stavitel 1 nebo 2? Náš Martí to miloval asi v roce a půl, pak to vyměnil za Pošťáka Pata, toho zas za Mašinku Tomáše a teď má jen DINOSAURY!~j~
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:13:58)
ahojte :)
Ty buřty vypadají lákavě, mňam:) kde jste byli?? v B.parku??
dneska sem nadšená ze spinu, byla jsem na Belánce a vedl to kluk- super, dal nám do těla a ještě jsme pak posilovali břicho.. ted sem vylezla z vany a myslím, že zítra budou svalíky bolet... nicméně už mám bloklý kolo i na příští středu:) kdyby se chtěl někdo přidatR^:-)
ad pejskaři- mě psy v baráku nevadí, máme tu 2 a štěkají jak magoři,ale ted mi to neva,jen když byly děti malé..ale co nesnášim jsou všude ty h.... co po nich majitelé nesbírají, tím ,že bydlíme u parku tak se neobtěžujou to sbírat a kolikrát jsme si něco vyšlápliRv Kdybych měla baráček, tak bych chtěla labradora...
K šikovnosti manžela - tak je celkem zručnej, když jsme se vzali,tak neuměl pomalu vzít kladívko do ruky,ale ted v pohodě... chválim ho:)

Holčiny, kdy je nějaká ta akce?? zítra u GLobusu???? dejte tip ..díky..
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:15:11)
joo, PETROLUK- já sem teda pod sedadlo nezalezla, stála jsem u auta a v klidu se rozhlížela:-D:-D

Joo,, BOŘka NEMÁME....ale nějaký jiný pohádky by se našly...
 Kolářová Adéla 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:22:19)
hezký večer, naši právě dorazili, tak ještě v rychlosti nakukuju, než zítra odpojíme PC.

Jájo, krásné fotečky, je vidět, že se tam dětem moc líbilo a buřtíky jim chutnaly.

Stáni, tak jak bylo na první jízdě? My máme doma asi 8 přepálených DVD s Bořkem, Adámkovi se taky líbí, nejvíc ta znělka. Ráda Ti je přepálím.

Kačko, určitě dám vědět - zatím přemýšlím, jestli zkusit první tu kinezologii nebo regresní terapii (té se trosku bojím). Ale určitě se aspoň poptám, co a jak, a pak se rozhodnu.

Pejsci mi nevadí - máme ve vchodě dva a jen občas jsou slyšet, když jdou po chodbě. taky mi vadí, jen ti majitelé, co neuklízí h...a.
 Petra+2 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:33:34)
Pedrosso, to jsem tě asi viděla, byla jsi od 18,30? Já byla na balónech a Stáňa s Carlitos pak po nás na bosu... Tam máme pomalu srazík ve středu :-D
Jen Jana nebyla, kde jsi byla??? Já nemůžu příští středu, jedeme do Prahy, navíc má Honza noční.
 possi+1 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:48:30)
Ahojky tak jsem dodělala papíry z dneška,jednim okem koukám na Myšlenky zločince a zvavžuju že půjdu spát:-(jsem death jako by byl pátek;)
Fotky pěknýR^
Ad pejskaři já teda hovínka sbírám poctivě,a vždycky jsem sbírala,co jezdim s kočárkem a te´d dokonce malá běhá sbírám občas i cizí hovínka~j~
Ad šikovnost manžela?no to snad ani nebudu komentovat na co je asi tak šikovnej~j~~j~
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 21:55:34)
Jedna fotka, kdy jsem stihla vyfotit, zrovna měl žízeň.Jinak pohádka ho zajímala asi jen 5min.pak vozil golfky a obdivoval rezavý bagr.


A to je naše holka.Hovínka sbírám po zahradě neustále.Honzík si pomatlal v ruce zatím jen jednou.


Pedrosaa koukni tady na ten odkaz, to je ta akce u Globusu.
http://www.motopellmell.cz/Prvomajova_2008.doc
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:01:42)
Petro+2 jj, od 18,30h. Jsme si fakt mohly dát sraz:)

Kessynko, ta vaše psí slečna je nádherná!!!!!


 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:11:11)
Kessy, díky, vy už jste tam někdy byli???


 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:15:00)
neee, chtěli jsme předloni ale to pršelo.Ale zítra nám taťka jede na tu vyjížďku na motorce, tak maj děti slíbeno, když nebude pršet že s nimi zajedu alespoň ke Globusu.Snad něco uvidíme. :-)
 Kolářová Adéla 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:28:56)
Kessynko, moc hezké fotečky - Honzík už je veliký kluk! A pejsek je moc krásný - ale já bych se ho asi bála, je moc veliký.
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:44:43)
Romano nebála ona je strašně hodná.Honzovi dovolí úplně všechno, jezdí po ní i autíčkama.Akorát nemá ráda tatru, tou na ní najížděl, tak jí před 2dny museli odnést čerti(ale venku má další 2, ale tam jí to nedělá).Jedině z čertů má respekt, jinak je vše velká sranda, i když dnes v té pohádce jich tam běhalo asi 6 a on se smál. Jo a vloni v létě byl největší hit její granule, móóóc mu chutnaly.:-)
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:40:56)
Ahojky holky,
jé fotečky jsou krásné....
Carlitos..pokojíček má Madlenka móóóc pěkný..jsi šikulka.
Tak já měla včera první jízdu v autoškole.Moje pocity jsou rozporuplné...Tak ani nevím jestli to kvůli Stani psát.

Ale pro představu...odvezl mi na parkoviště na Borské pole...tam jsem seřídila zrcátka,sedačku a řekl jak se rozjet,zastavit ..řadit.Objela jsem 2 kola okolo pneumatik a po 3 chtěl abych vyjela na silnici.To jsem odmítla,že ještě alespoň 1 kolečko~j~
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:43:39)
Pak jsem jela tak odhadem asi 6-7x většinou po hlavní okolo nějakých budov(neptejte se jakých..nevím:()kolem dokola.No a pak mi řekl...teda to už cestou tam,že zpátky na Slovany budu řídit já:-©.
No dojela jsem,ale připadala si jako idiot;((
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:47:39)
Má průměrná rychlost byla na parkovišti 20km.po okolí okolo 2-30 a cestou zpátky tak 3-40km/h.
Už před jízdou mi docela dost bolela hlava a pak už jen třeštila.Nervní jsem byla jako prase.
On byl hodný....tvrdil, že se mu ještě nikdy nestalo, že by to nikdo zpět nedojel.Pravda na křižovatkách mi pomáhal.

Ještě te´d slyším kvílející brzdy autobusu,který si bláhově myslel, že zrychlím a musel pořád brzdit;((
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:50:27)
Prostě si po té jízdě připadám jak debil.Příště prý jedem za město.A kdy bude příště nevím...protože zatím on neměl moc času a od čtvrtka do neděle budu v Orlických horách.Když jsme se dneska ptali kdy budeme dělat závěr.zkoušky, tak prý okolo 5-6.6..tak to nevím jak to stihnem:(
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:52:05)
O. marodí, tak se sem moc nedostanu.Většinou je na netu napojenej do práce.Večer se pokusím juknout.
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 19:57:25)
Petroluk...na tohle je stáří moc smutný,ale všechny nás to bohužel jednou čeká:(
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 19:57:25)
Petroluk...na tohle je stáří moc smutný,ale všechny nás to bohužel jednou čeká:(
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:01:32)
ano tohle je opravdu moc smutný,já třeba tchýni vůbec nemám umřela když jsem začla chodit s manžou znala jsem ji 1/2roku nežije už 8let,tchán o nás nemá zájem takže mám jen svoje rodiče a už jednu babičku starou jinak nic
 petraluk 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:02:44)
Musim se pochlubit,Lukášek poprvé přelezl celou postýlku po čtyrech místo plazení a ani ne za 5 minut se v ní postavil R^R^R^ A tatínek pochopitelně někde jezdí na kole místo aby to viděl. Byl tu tchán a viděl to dřív.Jo a taťka mě pěkně štve, už 14 dní ho prosim, aby šoupnul roišt v postýlce a stále se k tomu nemá. Kdybych teď nebyla u malýho, tak mohl skočit pěknou šipku na podlahu :(
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:34:38)
Petroluk,LUKÁŠEK JE ŠIKULKAR^ ale pozor na tu postýlku, hned dejte matraci dolů, Matýsek nám takhle vypadl.
 Petra+2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:42:41)
Ahoj, taky gratuluji Lukáškovi ke stoupnutí! Je to šikulka, to tu postýlku za chvíli přeskočí... Naše děti to hravě přelézaly, i když byl rošt až dole a ony měly horní tyč někam k ramenům. A to dokonce ve spacím pytli... Akrobati.
Moje babička taky čekala až se mi narodí vytoužená holčička a pak umřela. A děda půl roku po ní. Užila jsem si naštěstí prarodičů dlouho, tyhle jsem tu měla až do mých 33. Jó, rodiče mě měli ve dvaceti, tak proto ;)
 Petra+2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:44:01)
Jiřko, Marťas je fit... až moc. Neberu ho ven, když bere antibiotika... Sice už je druhý den bez teplot, ale aby se mu to zas nevrátilo.
 carlitos+Madlenka06+Jeníček09 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:52:33)
Ahojky,

Mravenečku super zvládla jsi to parádně!!!Hlavně neházej flintu do obilí neb žádnej učenej z nebe nespadnul!!!!!!A stejně se pak vyjezdíš až budeš mít řidičák v kapseR^.Já jsem zase první jízdu směr Račice brnkala bočním zrcátkem o ploty:-D jak jsem se bála jet po silnici aby mě nesmetlo auto v protisměru~j~.

Fotky z motorek jsou pěkný to jste si to museli všichni pěkně užít.

A teda rozjely jste tu pěkně smutný téma,ale bohužel nás to všechny čeká;((.

Holky nechcete někdo zejtra do zoo?Jestli bude póčo?Já bych s Maj asi šla a jelikož je Stani doma s marodným Adámkem a další část našeho miminího gagnu se bude učit na zkoušku budeme samy siroty.A chtěla bych jet tou mašinkou nevíte kde to ve městě staví?
 carlitos+Madlenka06+Jeníček09 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:54:22)
Joooo a já věděla,že jsem na něco zapomněla!!!!!!Lukáškovi jsem chtěla moooooc pogratulovat k hybnostiR^R^R^R^R^R^R^R^!!!!!!!!!!!!
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:54:39)
Carlitos,mělo by to stavět na náměstí přímo naproti kostela jak se sahá na anděla a přeješ si prání tak tam
já bych jela ale musim do práce
 petraluk 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:59:26)
Nedočítam jen děkuji za gratulace. Ono to s tim stojem není nic moc, kroutil u toho nožky dost příšerně, navíc mi to dr. výslovně zakázala nepostavovat, protože ještě hodně propíná nohy. Nejdřív musí chvíli pořádně lízt, aby si zpevnil svaly páteře. Jestli se bude, ale stavět dál, rozhodně mi tedy končí klid :-D
Jo a přesně za 11 dní mu bude 9 měsíců ;)
 petraluk 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 21:16:07)
Tak už jsem dočetla. Já prarodiče taky už dávno nemam. Děda umřel velmi brzo, mojí mami bylo jen 12 a babi když jsem byla v prváku na střední. Ale já už je měla starší, protože mami se jim narodila v 43 letech. Letos by babi bylo akorát 100 R^ A z tátovo strany jsem je nikdy nepoznala,ale to je o něčem jinym. A už dost smutnýho téma, začala jsem ho a taky končim R^
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 21:43:12)
Holky díky za podporu....já to nebalím.Včera jsem z toho byla mírně vyjukaná.Dneska už je to lepší a na další jízdu se těším.Ale uznám, že učitele v autoškole bych dělat nemohla...já bych se těch žáků dost bála.

 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 21:50:47)
Petraluk, tak ještě jedna gratulace, Honzík když se začal stavět tak to bylo u převrácené tatry, pak ji začal přelézat.Doktorka nám taky zakazovala aby se stavěl,ale vysvětli mu to.:-D

Měli jste moc smutné téma, ale tak to chodí,raděj už nic psát nebudu.;((
 KacaK. 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 10:14:35)
PETRALUKU, obrosvká GRATULACE!!!! malej je ŠIKULKA!!!!

Stani, o vývoji dětí bychom si mohli povídat možná tak my dvě spolu:-D . Děti mají (tedy měli) podobný povahy. A myslím, že oběma byl nějakej pohybu šumák;):-) Mně taky všechny děti přijdou hrozně čiperný!!!

Vztekací odbodí je hrůůůza!!!! Pevný nervy!

Jiři, to není hadama. To je potkanama :) Aspoň u mně.
Marto, užij si pařbu!!!

Lukýsek odjel. Hned je mi nějak smutno. I tak vyrážím na nákup těhu kalhot. Asi je ještě brzo, ale všechny doma mě tlačí. A to já fakt nerada...
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 10:59:10)
Ahojkýýýýý
Kacko, těhu kalhoty mají pěkný ve STOPU na Lochotíně a nejsou drahý, tak do 700kč pořídíš... ségra si je tam taky kupovala..
 Kolářová Adéla 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 11:52:25)
Ahoj holky, zdravím vás od malování - sedím tu s notebookem v prázdém pokojíčku - ale hold je tu kabel od netu :-), dočetla jsem cca 100 příspěvků - jeden den jsme tu nebyla a taková nadílka.

Mravenečku, neboj, v autoškole to bude dobrý - taky jsme začínala autem nepolíbená a neuměla jsme se rozjet min. do půlky kurzu :-)

Kessynko, krásná motorka - takovou by náš tatínek taky chtěl :-)

Jiři, taky myslím, že to bude spíš kvůli potkanům :-)

Na písek se příští týden rádi přidme, pokud budeme mít vlno.

Peraluk, gratuluji k lezení i ke stoupnutí, Lukášek je šikulka!!! S tím, aby si nestoupal j eto spíš myšlený asi tak, že se nemají děti "uměle" stavět za ručičky atd., když stoupnousami, tak s tím se tžko něco udělá.

A víc už i nepamatuju.....
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 13:13:42)
Romčo tak ať se malování povede.:-)R^

Tady začíná pěkně hřímat a je strašné černo, tak se to počasí asi pokazí a já mám naložené maso na grilování;((.

Holky nevíte náhodou někdo jestli už mají na Chodskym na trhách sazenice rajčat? Chystám se v pondělí do města a u nás rajčata móóóc rádi. :-)
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 14:06:32)
AHOJTE, TEĎ JSEM PŘIŠLI Z PROCHÁZKY A JE TAM PĚKNĚ ČERNO A BUDE LEJT:(
KESSYNKO, V TÝDNU JSEM JELA KOLEM CHOSKÝHO A TRHY TAM BYLI TAK SAZENICE URČITĚ MAJÍ...
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 14:16:24)
tady už lilo a krásně svítí zase sluníčko~j~ Začal foukat vítr a padaly okvětní lístky z třešní a náš Míša s kamarádem přiběhli, že sněží.R^ to se jim povedlo:-D:-D:-D
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 14:25:30)
Tady taky sprchlo a zase svítí oskar:) to je blázinec,sebrala jsem prádlo a dala ho radši na sušák... R^

Kessy, kluci si mysleli, že budou stavět sněhuláka:-D:-D:-D
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 14:32:07)
Pedrosa asi jo,byli zabraní do lepení samolepek fotbalistů do alba, kvůli tomu si museli jít koupit Šíp. Tam je totiž 6 kartiček a stojí to i s novinama a program.10,- a jinak balíček kartiček kde je jich 5 tak 15,-. Tak měli radost jak ušetřili a asi moc nevnímali.Hlavně že v létě sněží.:-D
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 15:02:42)
Tak hlavně,že jsou kluci spokojený..éra kartiček a samolepek u nás už skončila...těch peněz v tom..Matýsek je celý den s kamarádem venku.Včera u nich spal, ráno v půl 8 přišel domů, protože rodiče šli do práce a on k babi,naší sousedce, na 9h.už byl Filip u nás,na oběd šli k nám, na sváču k babi..je to s nima legrace a tak trošku blázinec, když je s babi naháníme :)
 petraluk 


Re:  

(2.5.2008 16:04:37)
Ahojky, tak my byli dneska v Chebu pro golfky a cesta byla naprosto příšerná. Chvíli slejvák, chvíli padali kroupy, samý kamiony, no děs. Hlavně, že Luky byl spokojenej a buď spal nebo si hrál. Zašli jsme si na výborný oběd, Luky tam balil nějaký tak 12letý němky :-))) Strašně mě štve, že v každym malym městě je normální nekuřácká restaurace jenom v Plzni nic.

Romi s tím stoupáním je to u nás myšleno i sám. Má u toho příšerně zkroucený nohy, v podstatě stojí spíš na nártech než chodidlech. Občas má i nohy křížem. Může z toho mít např. plochý nohy. Taky je ještě hodně propíná. Neměli by se přeskakovat jednotlivý etapy vývoje, takže když ještě nelezl, tak by si neměl stoupat. Teprve lezením se zpevňují svaly páteře a nehrozí pak nějaký vady páteře.

Kessy já taky musim mít vlasy pořád v culíku,jinak by mi je všechny Luky vytrhal.
 KacaK. 


Re:  

(2.5.2008 16:10:44)
Petraluku, máš sice pravdu. Konečně rozumná maminka, co netahá dítko za ruce, aby už už chodilo;). Ale co s ním naděláš, když si už stoupá sám? Pokaždý ho posadíš? Tedy jestli si už sedá - náš Luky dlouho stál, než přišel na to, jak si sám sednout...
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 20:15:55)
Ahojky, také jsme do Zoo nevyrazily..přeci jen to počasí odpolko odrazovalo...

Já jsem celý den jak praštěná motyčkou...pořád bych spala~f~
 petraluk 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 20:20:43)
Carlitos myslíš asi Budino, tam jsem byla. Já myslim takovou normální, kde mají českou kuchyni, smažák apod. a hlavně mají normální ceny.
Jinak zcela nekuřácká je taky u zvonu, jak má Straka ten hotel. Ale ty ceny jsou rochu vyšší R^
 KacaK. 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 16:08:39)
Pedrossao, díky za tip. STOP je sekáč, že? Tam mají i těhu věci?
Už mám kalhoty z C&A za 950,-. Do zítra mají na vše 20% slevu. Chtěla jsem tam kupit Lukymu nějaký pláťáky. Ale 300,- za kalhoty na jedno léto fakt nedám. I když mají tu slevu. Nějak žiju ve světě MMB a nechápu, že někdo dá takový prachy za oblečení, ze kterýho prckové hned vyrostou... Taky možná chodí líp oblíkaný než Luky, že? ;):-)

Jéé, děsí mně éra samolepek a podobných bláznivin. Zatím se všemu úspěšně vyhýbáme. Baví ho jen krteček a mašinka Tomáš. A když mu s tím ukážu něco, co by mohl třeba nosit, nechce to. Tak zatím ušetříme;) I když z povlečení s krtkem měl radost:-)

No, já su řádně zničená. Jdu něco skousnout a spát;)
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 16:19:24)
KacaK. jj,,sekáč,ale mají tam pěkný věci a těhu džíny i košile,atd..
Kolik je Lukymu?sem zapoměla, nějak si vás všechny ještě pořádně nepamatuju, jak máte starý dítka..tímto se omlouvám..
Já taky občas nakupuju na MMB...

Petraluk- hod potom foto golfek, ju:)
 KacaK. 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 16:30:11)
Lukymu jsou 3 (teda byli v prosinci). Ale je to prcek, měří 92 cm - a to zase o 2 cm narostl, zrovna včera jsme ho měřili ;)

Do STOPU na Lochotíně jsem chodila ráda nakupovat, než jsem objevila MMB ;):-). teď už do krámu pro Luka prakticky nevlezu ;) Až bude větší, je mi jasný, že budu muset nakupovat jiným způsobem...
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(2.5.2008 16:37:35)
Petraluk s tím přeskakováním vývoje dětí, když si děti nechtějí tak nechtějí. Náš Michal vůbec nelezl naučil se lézt až když chodil ve 13měs., jemu stačilo šoupat se vsedě na prdelce, ať sem se snažila sebevíc tak nechtěl.:-)
 JANA + 2 prckové 


Zdravím 

(2.5.2008 16:53:38)
Tak to já prozřetelně hned ráno prádlo pověsila na sušák a už ho jen posunuju:-)

Jo éra samolepek je u nás právě v plném proudu, ale děti mají sešit kam si je lepí a pak akorát na hračky... na nábytek mají zakázáno, i když sem tam nějakou taky objevím.

Kessy, my rajský sázíme až po zmrzlících, abysme o ně nepřišli;)~j~

Mě si děti zase myslely, že sněží, když jsme šli okolo paneláku kterej zatepolovali polystyrenem:-):-D:-D
 JANA + 2 prckové 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 16:55:36)
Jo a na písek se taky rádi přidáme, co středa odpoledne??
 xxx27 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 17:07:09)
Jani to já taky, zatím by byly schovaný.:-D Ale že pojedu do města,tak bych to sfoukla najednou.

Na písek je nám jedno kdy a kam taky, dojedem autem.Tak je to na vás Plzeňskejch.Já městské pískoviště neznám.:-D
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 18:20:09)
ahoj všem
tak v Dobřanech lilo o 106...3x se tam přehnala průtrž jak jsem tam byla

taky se přidám na písek ;)
 petraluk 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 18:44:19)
Tak Luky už krásně leze všude nejenom v postýlce a stoupá si u nábytku :-D

Pedrossa fotku golfek hodim asi až zítra. Ale jsou to hodně obyčejný. Já jsem totiž blázen a mám objednaný ještě jedny lepší. Mám totiž strach, abych ty lepší u toho moře nezničila a ty by měli být už příští týden :-)
 Pedrosaa 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 19:04:28)
petraluk- joo, v klidu, já nemyslela, že musíš hned dneska:) ty jsi blázen do kočárků jako já:)
Lukášek je teda šikovnej,gratulujuR^ Odteď už nebudeš mít chvilku klidu,bude co hlídat:)
 carlitos+Madlenka06+Jeníček09 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 19:49:03)
Ahoj holky,

Péťo díky za mašinku nach zoo.Joo radniční listy jsme ve schránce měli,ale já je nečtu:-).Stejně jsme dnes radši nešly neb když se Maj vzbudila tak mě děsilo to póčo.No možná půjdeme v neděli a prudneme ten vláček;).

Na písek ve středu?Jo tak to by šlo.Zatím nevím o ničem co by nám to mělo překazit.Takže též jsem pro.

A PetroLuk nekuřácká hospoda tu jedna je.V Pallovce jak byla vinárna Rosso tak tam je pizzoška.Jsou tam skvěle zařízený pro děti (židličky,pastelky apod.).Zrovna nedávno jsme tam všici byli.

Madlenka s manžou čumí na hokej a Majdi tu furt řve hoooookej!!!!!:-D
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 19:49:07)
jsem ještě jela k našim dát buchtu kterou jsem pekla včera,mi bychom ji nesnědli
 Petra+2 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 20:22:24)
ahoj, nekuřáckej pub je i tady v Pražský, ale je to ten samovýčepní, jídlo tam mají, ale takový omezený výběr. A je tam randál, tak nic pro děti.
My na písek ještě nebudeme moct, navíc jsme ve středu v Praze ve stavební firmě. Musíme si vybrat komplet všechno do baráku, to bude záhul... Nějak mě to neba... Kupodivu.
A letos budeme krkavčí rodiče a jedeme SAMI na dovču do Egypta na týden. Děti jedou s babi na Lipno ;)
Marto, asi už paříš, ale užij si to!
Kessynko, podívej se mi na trhu, co mají za kytičky... nebo já tam taky mrknu. Zeleninu žádnou už nepěstuju. Na to nemám nervy - na ty plísně a škůdce. Já bych to vždy měla postříkaný tak, že by to bylo nepoživatelný :-D
 Petra+2 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 20:25:07)
Půlka nekuřácký restaurace je v Kika, jak chodíme do toho koutku, smažák myslím mají. A dítě si může hrát, než to přinesou. A ještě je taky nekuřácký prostor v Plachetnici ve Veleslavínce, tam vaří výborně R^
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 20:27:36)
já nekuřácký neznám,tak neporadim
 xxx27 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 20:44:47)
Restauraci taky žádnou neznám, neb nikam nechodíme a když už jdeme tak v Příšově u našich a malej tam zůstává u dědě jak říká.

Petro+2 na kytičky kouknu ty já miluju akorát mám letos smůlu, chcem přes léto dělat tu fasádu tak je nechci na okna dávat a pak zas sundavat.Nechám jen 2 závěsné květníky u vchodu. Doufám že nebude pršet Honza nesnese na golfkách pláštěnku, asi se pod ní bojí.;(( Potřebuju ještě zajít do práce a na katastr tak snad to vše zvládnem.

Nám by se taky středa na písek hodila.~j~
 xxx27 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 20:46:29)
Jdu žehlit ty hory prádla a cpe se sem manža.tak se mějte.:-)
 petraluk 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 21:00:25)
Středa by se nám na písek taky hodila a mohla bych prubnout nový golfky, ikdyž to už asi stihnu zítra :-D
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 21:06:14)
tak já si jdu lehnout k telce

dobrou noc

Kessynko,příjemné žehlení

Petroluk,at se dobře jezdí s golfkama ;),se těšíš vid?
 JANA + 2 prckové 


Re: Zdravím 

(2.5.2008 21:56:11)
Jájo, máš v Dobřanech rodiče? Já taky;)

A nekuřácká restaurace (jestli se tomu tak dá říkat) je dole v kulturáku, tam smažák mít budou, mají to tam teď vietnamci... a nebo mekáč a naproti je nějaký Big, tak tam to asi taky bude nekuřácký...

My dneska byli doma, děti zase nějak kašlou, tak jsme šli jen na chvíli na zahradu... Zítra jsem chtěla původně na letecký den, ale kvůli tomu kašlání raději zůstanem a půjdem jen na chvíli na oslavy. Tak kdyby jste nás tam někdo potkal, musíte na mě hodně křičet nebo ještě lépe do mě šťouchnout, já totiž v davu nevidím a neslyším~j~:-D:-D:-D
 KacaK. 


Re: Zdravímádný pořádný vyžití 

(2.5.2008 22:00:06)
Možná se ve středu taky přidáme. Ale ve čtvrtek odjíždíme na chalupu, tak nevím, co budu mít za povinnosti, tak nic neslibuju...

Já si nemůžu na jídlo vynychválit Mansfelda na rohu Dřevěný a sadů. Je tam nekuřácká místnost. Mají i jídelní židličku. Ale je to tak najíst se a jít. Pro děti žádný pořádný vyžití.

Tak zatím, jdu kouknout na Krause a spát. DN
 mraveneček +2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 20:03:57)
Já mám prababičku z tátovi strany,které letos bude 93 let.Ale bohužel jsem se stýkala jen s její dcerou-mojí babi a ta letos v lednu v 73letech zemřela.Chystaly jsme se spolu za ní a bohužel už jsme to nestihly;((.Tak snad jí ještě uvidím.

Jinak ta cesta na Slovany nebyla samo přes centrum města,ale někudy zadem...okolo teplárny?Nějak jsem tu cestu skoro nevnímala...asi po trase 30ky.

No snad napodruhé budu mít lepší pocity.
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:55:00)
Mravenečku,tak jsi to zvládla

já když měla první jízdu tak mě pochválil kde jsem se naučila tak pěkně jezdit no mě učil manža ,takže jsem věděla co a jak jsem nechtěla do toho sednout a poslouchat jak se řídí ...je lepší mít základ
já odkládala zkoušky 3x a učitel na mě chvátal abych už šla na ty zkoušky měl starch abych neporodila brzo ,měla jsem otázku při zkoušce a to jak se mění kolo a olej to jsem zrovna dělala s manžou týden před zkouškou,takže za 1 jsem měla ,byla náhoda,ale testy z odřenýma zádama;)
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:57:32)
taky mě zkoušel při jízdě,jsou vyčůraný...když si se mnou povídal při jízdě vyprávěli jsme si něco a najednou mi řekl co to bylo za značku....nojo jsem ji nepostřehla a to je chyba prý mám stíhat a všímat všeho kolem:(
 jája,filípek 04+domísek 2010 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 11:06:45)
jo mipůjdem nakoupit do Globusu tak se mrknem na tu akci tam
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:37:01)
Taky si říkám, že se rozhodneme podle počasí.... takže tam dorazí kolem 13 - 13,30 h. vid..
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:46:21)
Asi tak Pedrosaa, pojedem tak na 13.00 hod.
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 22:52:01)
Kessy, co je to za rasu? je fakt nádherná...
Možná se zítra uvidím:) co si takhle dát nějaké poznávací znamení:-D:-D
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 23:03:36)
je to Rhodeský ridgeback a je jí 2,5 roku.

Jinak poznávací znamení mě nenapadá,máme černé golfky(otázka je jestli si tam Honza sedne, pošlu ti tel.na e-mail a můžem si zavolat až tam dorazíme)

Myslím že to bude u toho vchodu dál od Plzně, tak budem parkovat někde tam.
 Pedrosaa 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 23:13:49)
oki..
uvidim podle počasí..
jdu do pelechu, tak dobrou :)
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(30.4.2008 23:16:14)
Dobrou, fotbal už skončil tak Míša konečně taky zalehl.;)
 Petra+2 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 0:17:25)
Kessynko, našla jsem pěkný "simulátor" omítek na www.baumit.cz vpravo dole, je tam celá škála barev..
 jája,filípek 04+domísek 2010 


čtvrtek 

(1.5.2008 8:10:02)
ahoj po ránu
tak ani nevim že v noci pršelo

co budem dělat dneska ani nevim
no mě psi nevadí,ale vadí mi jejich ho... ,takže Fík nesmí na trávu jsou všude ty jejich .....,to je prostě hnus jak to všude leží

Kessynko,krásné fotky ,ta je opravdu krásná
 KacaK. 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 9:13:58)
Kessynko, krásný fotky. Ten je Ridgeback (fakt nevím, já negramot, jak se to píše). Toho měl táta, když se nastěhoval do baráku. Je obrovský, bála jsem se ho hrozně :)
U domku mi pejsci neva - teda když nechtěji být se mnou kamarádi
;)~j~:-) Což oni nerozumové většinou chtejí, nevím proč :-)

Na dnešek nemáme žádný plán. Honza je zničený z práce a chce se jen válet:-) Zkusím navrhnout ten Globus...
 xxx27 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:00:01)
Ahoj, Petro+2 dík za tip, to je konečně pořádná stránka, kde si navolíš barvy všeho. Dík.R^

Kačko, ty psi to právě poznají že se jich bojíš.

Jo přidala jsem taky nějaký fotky do albíčka.;)
 carlitos+Madlenka06+Jeníček09 


Re: FOTEČKY 

(1.5.2008 10:19:59)
Ahojky holky,

díky za pochvalu obrázků.Ty šablony jsou obyčejný obrázky stažený z netu a pak jsem je nechala zvětšit v General Copy.A přes kopírák jsem to vobšlehla na zeď.Jsem kopyto já bych to jen tak z ruky nenakreslila.Krtka možná ještě jo,ale tu vílu těžko.Tak jsem si vypomohla.A pak jsem to jenom temperama vobtáhla a vybarvila.;)Ale je to jednohuchý a docela to odsejpá.Manža ještě chce nakreslit jeden obrázek,kde je krtek v lítajícím balonu.No to si rochnu.....je to děsně pracný na vybarvování.No uvidím jak se mi do toho bude chtít.

A koukala jsem,že si děti čarodejnice a hlavně buřtíky užily!!!!!!

My dnes jedeme k našim na oběd,to zas bude relax!Majdi je na naše jak litá a já mám od ní aspoň na chvíli pokoj;)

Tak si dnešek užijte a ať vás vaše polovičky políbí pod rozkvetlým stromem ať neuschnete!!!!!!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.