| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Společný syn

 Celkem 41 názorů.
 Mika7887 


Společný syn 

(30.4.2008 6:45:47)
Ahojky,jak tak čtu jak nemůžete rozdýchat těhotné manželky tak mi to připadá úsměvné. Protože těhotná manželka je menší problém než těhotná milenka. Navíc když to mimčo mají spolu. Prckovi je 9 měsíců a zatím mi všechny faktory nahrávají proč je podobnost jiná. M neví že je jeho, tátou je pořád manžel a nehodlám na tom nic měnit
 Jenda00 


Bosorko 

(30.4.2008 8:50:15)
uvidíme jak to vezme, ale vzhledem k tomu, že se od víkendu neozval, pokud nepočítám obrázkové emaily, tak si myslím, že mu to sice nebude příjemné, ale ustojí to. A možná daleko lépe pokud má někoho po boku. Za těch skoro 6 týdnů co spolu nejsme jsem si uajsnila úplně přesně jednu věc, není a nebyl by to partner do života, alespoň do toho mého. Jak jsem psala někde dole, znám po manželovi jen jednoho chlapa, kterýho si umím představit jako manžela a náhradního otce svých dětí. Bohužel sex s ním je sice celkem dobrý, ale kvalit m. nedosahuje, takže jsem si jistá, že bych mu uhrčitě věrná nebyla. Takže proč si komplikovat život s někým, kdo je stejný jako můj manžel. Jo kdyby manžel nebyl tak m.č.2 to má "spočítané".

Reno, vydrž, bude to dobré.

Pájo Ty taky.

Slzičko a ostatní je lepší na ten manželský sex nemyslet. Mě nikdy nevadil, ale asi proto, že jsem nebyla zamilovaná. Byla to vždycky jenom touha, vášeň. Veliká a divoká ...ale láska nikdy. O to to mám jednodušší, i když lehké taky ne.
 Rena01 


Re: Bosorko 

(30.4.2008 9:57:57)
Jendo, bude to muset ustát, na nějaké naschvály jsi psala, že snad nevypadá. spíš bys mu to možná měla sdělit co nejdřív..

Já včera m. prostě zavolala, povídali jsem si jen tak, pak jsem se nenápadně zeptala, jestli jsem na něj minule moc netlačila, že si nejsem jistá... za hodinu už jsme byli spolu u něj v kanceláři, započatý hovor o milování nakonec nešel ukončit jen tak... Takže dobrý, spíš nádherný zas na nějakou dobu.
 Jenda00 


Reno 

(30.4.2008 10:11:46)
sdělím, ale nebudu mu to psát jen tak sama od sebe. Počkám, až se ozve sám s nějakou nabídkou, nemůžu mu prostě z ničeho nic napsat, už mi nepiš mám někoho jiného, to by mi mohl se svou ješitností taky odepsat, já se na nic neptal, protože to je přesně odpoveď, kterou bych napsala já. Takže počkám.
 *Leny* 


Reno 

(30.4.2008 10:18:18)
Super...tak ať je to na co nejdéle...~s~
 Rena01 


Re: Reno 

(30.4.2008 10:20:31)
Leny, díky:-)
 Rena01 


Re: Reno 

(30.4.2008 10:20:31)
Leny, díky:-)
 Rena01 


Re: Reno 

(30.4.2008 10:22:22)
Jéžiš, odklikla jsem to dřív a ještě dvakrát.

Leny, co u vás, vypadá to pořád, jak jsi psala, že měsíc možná bez komunikace s m.?

Marie, ozval se? vysvětlili jste si nějak, co jsi potřebovala?
 stará Marie 


Re: Reno 

(30.4.2008 12:09:39)
Reno to je supeeeer - a stačilo zavolat :-)))

Že bych to zkusila taky? Protože teda zatím se neozval, a v podstatě ta situace trochu nahrává tomu zavolat, poslat sms a zeptat se, jestli jsem na něj moc netlačila... i když to tutově není pravda (jakož i zřejmě u tebe), naopak jsem se za večer - tak jak spěl k nepovedenému milování v autě - třikrát zeptala, jestli pokračujem. Během toho vývoje totiž nastane vždy několi mezníčků, které by se daly přirovnat k takové té chvilce před dveřma bytu, kam tě m. doprovodí, a ty řekneš "půjdeš dál?" - no a to má vždy člověk příležitost do toho nejít, že... m. pokaždé šel dál, ovšem tak nějak váhavě, nebo spíš s tím že není třeba se přeci vůbec ptát, prostě shrnuto nejevil nadšení a netrpělivost, a nakonec předčasně vyvrcholil ještě než jsme se v tom autě poskládali do sebe - jo tak jsem to teda popsala, co se nepovedlo - takže bych spíš řekla, že celkem ta nedočkavost v něm být musela, ale pořád se nedokážu srovnat s tím, že on to nechce dát najevo! Radši se tváří jako že nic, a kdybych mu ty otevřené dveře nenabídla, tak si o ně fakt neřekne. Truhlík, no. Já na jeho místě bych se teď ozvala s nějakým příslibem "náhradní" schůzky, ovšem jak ho znám, tak až se konečně ozve, bude to zcela neutrální mejlík. A to ho asi konečně zabiju, a bude klid. ;)
 *Leny* 


Re: Reno 

(30.4.2008 12:14:43)
Marie...tak jak znám malinko chlapy (taky jsme jedno takové podobné "fiasko" řešili), tak čeká že se jakoby nic ozveš právě Ty...
já to tehdy taky tak udělala...toho že by se ozval on bych se zřejmě nedočkala..jenže ten můj je balvan! takže to taky může být úplně jinak..
 Jenda00 


Maru 

(30.4.2008 12:20:55)
z toho textu mi to taky tak připadá, jak psala Leny. Čeká na Tebe, na to že ty první...
 stará Marie 


Balvan 

(30.4.2008 12:32:43)
ten můj řekla bych není. Je to sociálně velmi inteligentí chlap. Blbý je, že netuším, nakolik je to pro něj banalitka, která nijak zvlášť neovlivní jeho další chování (psaní-nepsaní), či nakolik se může cítit fakt blbě. Já nevím. Nechce se mi mu ozývat první, s mejlem je na řadě on. Mám pocit, že mu chci trochu oplatit to, že se po těch pár měsících, co jsme spolu sex neměli, na mě aspoň v náznaku "nevrhal". Jsem si jistá, že mě chtěl opravdu hodně, ale než jsme se začali líbat, tak to tak jasné nebylo a to mě štve. Ať si to teď srovná sám, ne?
 rosean 


Re: Balvan 

(30.4.2008 13:01:27)
Je pravda, že mě vždycky taky hrozně rozhodí, když se to nepovede, tak jak si představuju, ať už proto, že kolegyně zrovna dnes nehodlá uvolnit kancelář dříve nebo proto, že si před tím dal 3 piva...
Není to každý den, ani každý týden, trvá než ty všechny vhodné podmínky nastanou, člověk se těší, představuje si to a bác po hlavě... Ale mám taky zkušenost, že chlapi to prostě přejdou s tím - no bože, tak příště bude líp. I když nejsem si jistá jestli to od nich není jen póza, jak si nezadat. My to prostě moc řešíme.
 Rena01 


Re: Reno 

(30.4.2008 12:28:44)
Ahoj Marie, tak jak si nikdy nejsem jistá s reakcemi u mého m. , tak teď bych řekla u tvého m., že je to typicky mužské chování a že on nevidí důvod se ozývat, určitě to vidí jako své selhání, tak přece se v tom nebude ještě patlat, když by na to nejradši zapomněl:) Souhlasím s Leny, zavolej mu a nějak mu dej najevo, že vše je OK nebo tak nějak, nic jiného asi nemá smysl řešit. Moc bych to nerozmazávala. Ale chápu, že nad tím hodně přemýšlíš .
 stará Marie 


Re: Reno 

(30.4.2008 12:41:17)
Reno, samozřejmě jsem dala najevo, že je vše OK, hned na místě, nejsem balvan. Rozešli jsme se v pohodě, s oboustrannými díky, atd... prostě jak jsme zvyklí. Patlat se v tom nemusí. Buď se ozve jen tak, nebo s nějakou drobnou poznámkou, nebo tak jak bych to udělala já (ovšem tomu nevěřím). To vše dokáže udělat elegantně, ovšem až se mu bude chtít.

Jaano, krom toho že ho nezabiju, tak nehledala. M. se mi tak nějak přihodil, respektive zůstal z předmanželského života, a jiného bych vážně nehledala, manžel je ok po všech stránkách, nic mi s ním nechybí.
 Rena01 


Re: Reno 

(30.4.2008 12:53:52)
Marie, nechtěla jsem naznačit, že jsi balvan:), nemyslela jsem, že bys mu dala něco negativně najevo, na to si stačí v tomhle ten chlap sám. myslím, že i když je tvůj m. sociálně zdatný, tak tohle je speciální situace, kterou chlapi vnímají velmi citlivě, možná si ani neumíme my ženský představit jak. jsem tedy sama hrozně zvědavá, ale třeba nějakou poznámku bych od něj čekala až tak až zase budete spolu sami..
 stará Marie 


Re: Reno 

(30.4.2008 18:16:28)
Jo, tak se ozval, o "fiasku" předpokládaně nic, ale noc určitým působem vzpomněl - řekla bych, že spíš mu to v hlavě leží, než že ne - asi to bude Reno jak říkáš, zmíní se až se uvidíme. Ale kdy to bude... chjo... nejde mi o to co (ne)bylo, ale už se mi zase stýýýýskáááááá.... a na obzoru žádná příležitost.
 Elvira de Burgos 


Re: Reno 

(30.4.2008 19:13:10)
No jasně, že mu to leží v hlavě, umíš si představit chlapa, kterému by to bylo jedno?
A na druhou stranu - ty to ber jako důkaz, že se mu stejskalo, ne že ne... takovéhle věci se chlapům stávají hlavně z nedočkavosti, co já vím;)
Jinak stručně ke mně - ukázalo se, že jsem důvod Mistrova náhle obnoveného zájmu patrně odhadla dobře, takže jsem mu dala najevo, že jsem ho prokoukla, a od té doby je zas ticho po pěšině. A já mám na něj takový vztek, že jsem se záměrně vyhnula příležitosti se s ním potkat.
 stará Marie 


díky 

(30.4.2008 19:21:12)
Amneris, to jsi mi celkem zvedla náladu :-) Ale teda je ten Mistr vůbec možnej?!? Fakt se blížil kvůli konexi? No ber to tak, že máš aspoň oporu pro to na něj vážně kašlat. Ale teda se mi zdá, že to možná bral tak jako spojit příjemné s užitečným...
 Elvira de Burgos 


Re: díky 

(30.4.2008 19:38:19)
To mě těší, že jsem tě potěšila:-)
Mně ani tak nevadí, že ho napadlo využít mé konexe - to celkem chápu. Mě štve, že si myslel, že si mě musí nejdřív znova omotat, abych mu pomohla. To mě sakra fakt celé ty roky vůbec neznal? Nebo to už zapomněl?
Mimochodem, udělala jsem pro něj v příslušném ohledu, co jsem mohla, a on to ví.
 stará Marie 


Re: díky 

(30.4.2008 20:23:18)
Amneris, asi fakt zapomněl. nebo nevěří, že bys mu zachovala tu správnou míru náklonnosti, přátelství ku pomoci, i po rozchodu.
 Elvira de Burgos 


Re: díky 

(30.4.2008 20:31:38)
Asi jo. No, tak teď už to tedy ví.
A jestli ho já ještě trochu znám, tak neví, jak z toho ven, protože je mi částečně vděčný za pomoc a částečně trpí na uraženou ješitnost (že jsem ho tak snadno prokoukla), a on když je v rozpacích, tak dělá mrtvého brouka. Ale mně to momentálně ani moc nevadí.
 stará Marie 


Re: díky 

(30.4.2008 21:38:08)
To je fajn, že ti ani moc nevadí :-)

 Rena01 


Re: díky 

(30.4.2008 23:05:04)
Marie, tak to je skvělý:-)
 Jenda00 


Re: Reno 

(30.4.2008 10:47:40)
Jo a Reny moc moc gratulací ke stavu v jakém je to teď. Četla jsi emílka ?
 Jenda00 


Tak si 

(30.4.2008 11:01:31)
holky představte: ráno přišli emaily s adresou té druhé na seznamu a te´d dokonce s její adresou do práce. Ach jo, to je opravdu takovej trouba ??? No ale mě už to nevadí.

Leny taky jsem zvědavá jak s tebou kočko ?? A jak s tou prací ???
 Bosorka2 


je trouba? a jak peče? 

(30.4.2008 11:17:58)
Jendo00:
emaily s adresou "sokyně"

Jednoduchá odpověď: je trouba.
Odpověď-"Je mužský":- a chce abys žárlila a "snažila se" v domnění, že máš sokyni- protože na něj by tohle zafungovalo.To že se o tobě tímhle způsobem dozví i ona (nebo může dozvědět) prostě neřeší, nebo naopak chce, abyste o něj soupeřily.
Odpověď žensky složitá-"Je fikaný":Adresa, kterou ti takhle poslal, je jeho vlastní, čímž může dosáhnout cíle (aby ses snažila) a zároveň nic neriskuje, protože se přes tu adresu nemáš na koho nakontaktovat.
 Jenda00 


Re: je trouba? a jak peče? 

(30.4.2008 11:34:31)
No Bosorko jeho může být max. ta adresa na seznamu, ta druhá je skutečně pracovní, je tam za @ adresa podniková. Opravdu můžu říct, že mě to nic nedělá, ale kdybych byla mrcha tak si vůbec ten blbísek neumí představit, co bych mohla udělat a jak mu zavařit. Kdybych slečně popsala a poslala naší poslední korespondenci asi by chudinka koukala. Jen to dělá hrozně průhledně, některé emaily na seznam, jiné do práce. Asi mužské logice nerozumím. Možná si i měla pravdu, že až on zjistí, že je někdo jiný bude točo. Psal že hrozně žárlí. jenže já už jsem rozhodlá, nikdy bych mu už nevěřila že jsem jediná, i kdyby se přetrhl. To by musel chtít ten vztah vrátit na tu úplně první rovinu. A to on neudělá, když mu neslíbím, že budu sním i s dětmi.
 *Leny* 


Re: Tak si 

(30.4.2008 11:22:27)
Ahojky..díky za optání..zatím se nic neděje..lítsky jsou vrženy (rozdány) a žádnou mezikomunikaci nepotřebuji..
Teď bych stejně neměla čas se s ním vidět a volávám mu pouze, když mám co navrhnout..(pravda, tuhle ze mě tahal erotické mejly, ale na ty mu dlabu..)

Týden před koncertem jedu na krátkou dovču, tak mu pošlu pozdrav..s tím, že se mu po návratu ozvu a domluvím podrobnosti ke koncertu..

Do práce nastupuji až na prázdniny ..jen tam zase příští týden musím jet něco vyřídit..

Takže zatím nic...ale je to dobré k tomu, že jsem zchladla..jak s vytočením se, tak s tou chutí ho vidět i s tím sněním, jak jsem tu psala..ale na koncert se mooc těším
 Rena01 


Re: Tak si 

(30.4.2008 12:19:25)
Jendo, mejl jsem včera četla, dík, psala jsem ti i odpověď. Jsem zvědavá, jak to tedy s m. budeš ukončovat. Ale podle toho, co o něm píšeš, tak by se po zprávě, že máš někoho jiného, už asi neměl ozvat.. Jen asi může být otravný, když se potkáte, čemuž se u vás asi nedá úplně zabránit, ale omezit to lze, ne?

Leny, tak tu vyrovnanost i s tím, že nepotřebuješ mezikomunikaci, ti závidím a samozřejmě přeju.
 Jaana2 


Marie 

(30.4.2008 12:24:03)
jenže když ho zabiješ budeš hledat ( či se necháš někým najít) někoho jiného? nebo Ti bude do smrti smrťoucí stačit manžel? výčitka, že kdybys ho bývala nezabila, tak jsi mohla alespoň občas zažít něco zajímavýho?
 Lampi 


Re: Bosorko 

(4.5.2008 19:40:47)
ahoj,
tak jsem nedávno zrušila naplánovaný den s m., předtím jsem mu dala jasně najevo, že mě štve, že si nedokáže občas zařídit doma "volno" a že na setkání na pár hodin neabsolvuju.
mám ho plný zuby. o rozchodu nepadlo slovo, ale prostě toho mám dost a on to ví. jediné co mi na to řekl, že mě má stejně rád..
..a pár dnů před tím, jsem zaspala jeho návštěvu, tak snad tomu trapnému, tabuizovanému vztahu jednou bude konec..

všechny zdravím a nestíhám dočítat zpátky.
 Abigail* 


Re: Bosorko 

(4.5.2008 19:49:31)
Tak jsem zpět po krátké dovče. Bylo to fajn, cítila jsem se rozhodně líp než doma, žádné trudné myšlenky. M mi sice přišel na mysl často, ale spíš tak, že jsem si říkala, že by se mu tam líbilo.
 stará Marie 


Re: Bosorko 

(4.5.2008 22:09:57)
no, Abigail, tak fajn :-) asi potřebuju taky menší dovču. Po m. se mi stýská. i když nejsme rozejití.

Dělat drahoty je možné a vyplatí se, pokud druhá strana se sama vůbec někdy ozve, nebo teda né až po iks měsících. Jestliže totiž milenec uvěří, že o něj m. nestojí, tak se třeba nechce "doprošovat", a neozve se. Nebo ten můj např. má teorii, na které něco je, že kdyby v mém životě vůbec nebyl, byla bych ve větší pohodě, takže pokud já plynule nedávám najevo, že on mi za ty trable stojí, může on snadno usoudit, že už nestojí a bude (pro mě!) lepší, když už to nechá být... sice by občas byl rád se mnou, ale z lásky se mi nebude připomínat (no po pravdě řečeno tuto altruistickou taktiku zkusil třikrát, a ani jednou to nakonec nevydržel - poprvé asi tak tři týdny, po druhé rok, a potřetí několik let, ale vždycky se sám vrátil). suma sumárum se ty drahoty opravdu nemusí vyplatit vždy, protože trpět několik měsíců (let) kdy se oddrahotovaný m. neozve je asi horší, než si drobet zadat a ozvat se sama dřív. Akorát se to nesmí přehánět, žádný "miluju tě" obden a neustálé tahání na schůzky - to asi nerozdejchá žádnej ;-)
 Lie 
  • 

Re: Bosorko 

(4.5.2008 22:39:30)
ahoj děvčata,
já mám v sobě tolik mileneckého pesimismu a takovu chuť vám to tady zničit. Bm1 mě lákal zase ve čtvrtek a v pátek na sex, ale nešlo to a bm2 mi v sobotu napsal, že na mě myslí. Stejně mě to neladí do ničeho pozitivního. Jen to potvrzuje všechny moje teorie, milenecký vztah je stále horší a horší a vždycky se sice milenci ozvou, protože nemají tak pevně libido na uzdě jako milenky, ale je to čím dál méně... A to je fakt. A když opadne první bláznění, všichni se stáhnou a ozývají se, jen když se jedné jejich části těla zasteskne a to je čím dál míň často. A my tomu přikládáme větší váhu, než to má. Jejich láska, tak jak se nám líbila, je v čudu.
A je lepší je smířit se s tím, že to je pomalý a bolestný konec a trápit se budeme dál. Ale snad je pozitivní, že víme, že to nejsou milenci, ale bývalí milenci a že už se to nevrátí.

Často myslím na bm2 a manžel zahlédne můj smutný pohled...
 SMS 


Re: Bosorko 

(4.5.2008 22:48:48)
Dobry vecer vsem, spatne jsem se asi vyjadrila. S mym m. poradame tajne schuzky asi rok a pul. Fungovalo to dost dobre (i kdyz jsem si casto myslela ze by se mohl ozvat casteji), ale od unora to nejak vazlo. Nevedela jsem proc a to me casto dohanelo k tomu ze jsem delala veci, ktery bych za normalnich okolnosti nedelala. Pak jsme si to vyrikali (musim priznat ze jeho duvody byly docela objektivni) a vypadalo to na rozchod nebo pauzu. To se nedalo urcit a tak jsem pocitala s horsi variantou, uz jsem si na to trochu zvykla i kdyz jsem se neodmilovala a tri tydny jsem se neozvala a vcera mi prisel E-mail, ktery mel vic nez jeden radek!!!!!! Celych 7 radku. Malokdo si dovede predstavit jaky to je vyznani lasky!!! (a to nemluvim o obsahu) Zavolat, strucnou SMS, ale 7 radku E-mail, to je neco a jeste v sobotu - ktera zpravidla patri rodine.
Jsem neskonale stastna. My MZM to nemame moc jednoduche, ale myslim, ze ani ti ZM to nemaji moc jednoduche, treba jsou nekde nejaky stranky, kde se vykecevaji nasi ZM :-)
Preji vsem hezky vecer - jsem rada ze tyhle stranky jsou a ze je dost MZM, ktery se sem sverujou!
 *Leny* 


Marie 

(5.5.2008 7:23:29)
Mooc krásně napsaný..moje zkušenost, můj případ...

Lie..tebe to teda semílá..kde je tvůj dokonalý nadhled?? já vím, raději neodpovídej..

SMS..taky tuhle diskuzi můžu..a jsem moc ráda za její renesanci..vím, co někdy dokáže znamenat 7 řádků mejlu..

Pěkný den..
 Elvira de Burgos 


Re: Marie 

(5.5.2008 10:55:14)
Leny, to mě těší, že už je ti líp - jinak bys tu předpokládám nebyla...
Já jsem Mistrovi odpověděla (až dnes), že děkuju, pusu jsem doatala (ať si to přebere, jak chce) a pokud jde o to druhé, že není zač, mezi přáteli že je přece normální, když si pomáhají. Hotovo tečka.
A Marie má pravdu, jasně že bych chtěla, aby se občas zasnažil a já ho mohla odmítnout... bojím se ale, že to tak fungovat nebude, znám ho. A vracet už nic nebudu, i kdyby chtěl, mám jen jedno duševní zdraví (a to ještě ne moc pevné:-D )
Lie, hele, člobrdo, ty píšeš jako já, když mám depresivní vopici... Leze na tebe jarní únava?
 Rena01 


Re: Bosorko 

(5.5.2008 14:09:26)
Ahoj Lampi, tak tyhle pocity i ty reakce dobře znám;(( bohužel to nikam nevede, mně zas vždycky říká, že nikdy neměl nikoho tak rád, víc nic neudělá. A to postupné odpoutávání se od něj mi taky zatím nevyšlo, tak Ti moc držím palce ať se objeví někdo jiný a Ty toho svého pošleš bez problémů do háje.

Lie, nesmutni. Moc jsem se pobavila u Tvého výrazu "exhumace mrtvých brouků":-)Docela to sedí.
 Rena01 


Re: Bosorko 

(5.5.2008 14:13:52)
Taky potvrzuju, že dělat drahoty ne vždy funguje. U mého m. to zase občas vede k tomu, že naopak přestane komunikovat , urazí se na delší dobu, protože jsem o něj neměla zájem.
 stará Marie 


Re: Společný syn 

(4.5.2008 21:59:23)
Miko, ono se to tady zamluvilo, ale ty jsi tedy vdaná milenka, která má synka s milencem, a manžela nechává v domnění, že syn je jeho? nebo jak to je? napsala jsi to pro mě poněkud nepochopitelně.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.