| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tak

 Celkem 28 názorů.
 MartinaM+Ondra05+Matěj07 


Tak 

(29.4.2008 22:01:09)
už plakal podruhé. :-(

Gratuluji ke školkám.... zvláště Gabro, u které to vypadalo úplně beznadějně z toho, co popisovala.
Ondra je ve školce úplně šťastný - bohužel teď se do ní podivá nejdřív tak za týden. Byl z toho dnes ráno smutný - horečka 39 a předstíral, že je zdravý a může jet do školky. :-)

Gabči, to jste se měli super.
Hele a můžeš napsat pár slov o Amsterdamu? Dá se tam pobýt intenzívně tři dny? Uvažuji pořád, kam se nechám pozvat manželem na prodloužený víkend, přála jsem si ho jako dárek k narozkám. Už jsem se tady před pár dny ptala Martiny s Madlenkou, ale asi to nějak zaniklo. :-)
 Gabcik+Žofka/02+Amálka/05 


... 

(30.4.2008 7:23:16)
Ahoj holky,

Martino, my jsem byly v Amsterdamu jen asi 5hodin, a spis nez muea a pametihodnosti jsme si Amsterdamem prochazeli, hodne do tech ulicek, kde neni tolik turistů, meli jsme sebou knizku-pruvodce. Spis se nam libilo to počínající jaro a atmosféra - takze jsme si dycky nekam sedli na lavičku a kochali se. A trajdali uličkama a kochali se.

Ale kámoška jela do Amsterdamu na prodloužený víkend a moc si to užili prý, byli s mužem v muzích, atd - moc se jim to líbilo, v Holandsku spolehlice funguji vlaky - jezdí na minutu přesne a tak neni problem si udelat výlet do jiných mest (my jeli do Utrechtu, z Eidhovenu nam jel pak bus do Čech, jinak jsme bydleli v Dodewaardu - mala vesnice kdesi ve vnitrozemí. Všade bývaj půjčovny kol, takže je si možné i pujčit kolo a jet se projet.
 Máca 


Re: ... 

(30.4.2008 9:18:04)
marti m., tak to je mi tě líto, a kluků ještě víc... tak držím ondrovi palce, ať je brzo zdravý...

na druhou stranu je fajn, že se mu ve školce tak líbí, to si myslím, je výhra... já bývala ve školce taky spokojená, ale třeba moje ségra už vždycky netrpělivě mamku vyhlížela a když se zdržela o 5 minut, tak jí vynadala, kde je :-) tak to si myslím, že je pro matku utrpení, když to dítě v tý školce takhle vyvádí.. le fakt je, že já byla "vycvičená" z jeslí...

já se dneska chystám na šestinedělní prohlídku, což znamená, že budu muset do prahy v sukni, tak doufám, že už jsem fakt vyléčená, furt se mi ten krk nějak nezdá :-( ale na svýho dr. se těším :-)
 Gabro 


Re: Tak 

(30.4.2008 9:15:11)
Ahoj holky...

Gabčo, to je super, že jste si takhle užili dovolenou s manželem. :-)

MartiM, beznadějně to vypadalo, ale nenechala jsem to být. Začala jsem to řešit a pomáhat i maminkám, co potřebují do práce a dítě jim nevzali. Volaly jsme (jménem MUMu) na úřad, zjišťovaly, a pak zjistily, že pani ředitelka v té třetí školce vyškrtala děti ze Šestajovic, takže se uvolnilo 6 míst a měly jsme vyhráno. Prostě kdo se ozval, měl šanci, kdo ne, měl smůlu. Každopádně jsme neusnuly na vavřínech. Dohodly jsme schůzku s místostarostou, pozvali maminky, které to chtějí řešit a 7.5. tam vyrazíme. Oni mají na MÚ totiž pocit, že je vše v pořádku a že to prostě suprově zvládaj. Letos možná ano, protože zaplácnou pusu těm, co se ozývají (jako my), ale příští rok a ten další to bude šílený... Chceme tedy vědět, co s tím hodlaj dělat a trošku jim naznačit, jaká bude situace.

V té mé vybrané školce jsem byla loni mezi 11ti nepřijatými, letos už mezi 60ti a příští rok o bude ještě větší krize... Snad to k něčemu bude. Minimálně k tomu, aby se zamysleli.

Také jsme zjistily, že ta komunikace mezi školkama vůbec nefunguje... No prostě to je sranda. A já, kdybych neměla DPP a nebyla aktivní člen v MUMu, tak mám asi také úplnou smůlu. Takhle jsem přeci jen alespoň "pracující" na MD. Přijde mi smutné, že děti maminek na MD mají se školkou smůlu jen proto, že mají mladší sourozence...
 Máca 


Re: Tak 

(30.4.2008 9:28:16)
gabro, to je fajn, že jste to takhle vzaly do ruky, jsem zvědavá, co z toho vzejtde, jestli to někdo začne řešit, ale i tak je to podle mně moc dobrej nápad...

já samozřejmě nechala vyplnění přihlášky na poslední chvíli před orazítkováním doktorkou a odvezením do školky, takže samozřejmě ve chvíli, kdy se měla přihláška vyplnit, tak jsem ležela na gauči se čtyřicítkama a vyplňoval to honza. na lednici A4 papír s pokynama, já mu říkala, co a jak a co myslíte, dopoledne to tam odvezl a odpoledne volala nějaká paní, že nám tam ty 3 zásadní věci, na který mně paní ředitelka upozorňovala, chybí :-) byla jsem moc ráda, že zavolala, i když jsem se cítila jako blbec, ale oni by nás mohli nevzít i kvůli tomu, že tam není u jednoho z rodičů udělaná pomlčka a napsáno "zástupce", protože pošta chodí do vlastních rukou a musí tam být uvedeno, KOMU do těch vlastních rukou má chodit :-) a podobně....

no, my se to dozvíme zhruba za 14 dní tady v tý naší a pak až na konci července z tý druhý, to budou nervy.. protože v tý druhý, i kdyby nám ho vzali, tak třeba jen na rok.. lepší než nic, ale přiznávám, že se mi vůbec nechce řešit to samý za rok :-( tím spíš, kolik tady vyrostlo za letošek baráků, který se začínají právě obydlovat :-(
 ivaxx 


Re: Tak 

(30.4.2008 9:53:45)
Gabro,
koukám, že u vás je to také veselé. My se dozvíme, zda nás do školky přijaly až za týden. Nicméně je jasné, že 50 dětí se nedostane. Takže jsme to podobně jako vy začaly řešit s maminkami a příští týden se chystám na úřad, ať nás vezmou či ne. Je tu jen jedna školka, zato se staví už 3.tenisové kurty. Navíc se změnila i ředitelka ve školce a nelíbí se ani maminkám ani učitelkám. Ve škole pro změnu chce ředitel navýšit kapacitu školy ze 300 dětí na 400 například tím, že spojí 4. třídy a bude v ní skoro 40 dětí.
 Gabro 


Re: Tak 

(30.4.2008 10:03:46)
Ivaxx, tak to vám také přeji hodně štěstí!!! Tady jsou sice školky tři, ale všechny plné. Starosta to asi chce řešit tak, že hodlá předškolní děti strčit do školy. Ale to mi vysvětlila ta naše ředitelka MŠ, že to není dobrý nápad. Ty děti na to zralé nejsou, potřebují jiné zacházení a ne aby spadaly pod ředitele škol... Nultý ročník tu není, ale asi by to nebyl špatný nápad pro děti s odkladem. Zkusíme to navrhnout. A na školy se také rovnou zeptáme, protože to samé bude za pár let i se školama.

Stále se tu staví nová a nová sídliště. Má tu do 2 let vyrůst nové (stěhují se tam rodiny s malýma dětma). Investoři mají podmínku postavit i školku, ale sama ředitelka MŠ říkala, že to bude otázka tak 5 let a co ty roky před tím bude, to nikdo netuší. Školky nejsou nafukovací. Soukromá školka tu také není žádná... A i kdyby si ji někdo zřídit chtěl (holky z MUMU, co vedou školičku také chutě měly), tak k tomu nejsou prostory a kapitál. Je to takový začarovaný kruh...
 Martina+Madlenka+Kačenka 


Re: Tak 

(30.4.2008 10:03:51)
MartiM, promin...ja jsem zapomnela odpovedet. Amsterdam je moc prima, je tam prijemna atmosfera, byli jsme ve spouste muzei, na projizdce lodi po grachtech, prochodili jsme centrum krizem krazem. Jeden den jsme stravili v nadhernem lesoparku Keukenhof, kde je obrovska vystava cibulovin - strasne se mi tam libilo. Je to asi 30 km za mestem, ale jede tam autobus z letiste. Otevreno maji ale jen od pulky brezna do pulky kvetna.

Obecne je Amsterdam hodne drahy na ubytovani, ale bylo to castecne i tim, ze jsme chteli bydlet v centru.

Kacka ma ted nejake placici obdobi - rozplace se treba 10x - vetsinou po ranu. Myslela jsem si, ze je to kvuli skolce, ale tam uz je pak naprosto v pohode. Tak nevim. V nedeli mame rodinnou oslavu narozenin (hlavni darek - kolobezku - uz dostala), tak se moc tesi. :-D:-D
 Martina+Madlenka+Kačenka 


Re: Tak 

(30.4.2008 10:08:28)
Jo a vsem marodum preji brzke uzdraveni.

S temi skolkami Vam moc drzim palce - ja si blahorecim, ze jsem to zkusila uz na podzim a ze tam Kacka od toho ledna chodi. jednak se ji tam moc libi a jednak se fakt bojim, ze by ji od zari uz treba zase nevzali... A pro nas by to byl uz opravdu problem, protoze oba pracujeme.
 Máca 


Re: Tak 

(30.4.2008 11:44:10)
marti m., to je bezva, ale já se obávám, že u nás by to ani během roku nebylo jiný... tady prostě kapacita není a nic se na tom asi v průběhu roku nemění.. je dobře, že vám se to povedlo a zbytku z nás držím palce, ať to nakonec taky nějak dopadne...

já si myslím, že úřady to moc řešit nechtějí, protože se obávají, že to je otázka pár let tady okolo toho babyboomu a pak to zas opadne a že tudíž se ta investice nevyplatí, protože než to postaví, tak bude využití opravdu jen na pár let...

+ teda všechno je o penězích,že, to asi není třeba vysvětlovat... :-(
 Máca 


Re: Tak 

(30.4.2008 11:46:30)
teda marti s madlenkou, jsem zblblá, jak se balím na tu kontrolu :-) pardon :-)
 Gabro 


Re: Tak 

(30.4.2008 11:55:32)
Máco, VŠ ekonomická prý vypočítala, že nárůst dětí ve školkách bude do roku 2020, ministerstv uvádí jen do r. 2013. Takže ta investice se jim snad vyplatí. Neměli holt prodávat staré školky.

Byly jsme v poradně. Kristý váží 6360g a měří 62cm :-). Nám přibrala 3kg od narození a poporostla o 13cm. Prostě se jí daří no :-). V noci je stále zlatá. Usíná v 19h (maximálně 19:30) a první kojení je ve 3 ráno. Pak budíček v 7h. Prostě úžasný. A přes den to ani nijak extra nedohání. Pije tak po 2-3h a max. 5 minut.
 Majenka s Luckou 03/05 


Re: Tak 

(30.4.2008 13:28:06)
MartiM - stejně jako psala Martina tak já také doporučuju v Holandsku navštívit Keukenhof. Byla jsem tam kdysi na jaře na služební cestě a to se prostě musí vidět. Je to nádhera.
 Pole levandulové 


Re: Tak 

(30.4.2008 15:14:07)
Martino, tady u nas behem roku brali pouze predskolni deti, ktere se pristehovaly, dite mladsi tri let ani nahodou Taky jsem to samozrejme zkousela/, i kdyz na zapise jsem s nim byla uz loni a od jeho narozeni samozrejme oba pracujeme. Ale tim, ze chodi aspon do jesli, tak jsem byla v klidu a pritlacila az ted, kdy jesle nam v cervnu konci.
 Evís+3 ks 


Ahoj holky! 

(30.4.2008 15:52:38)
Balím na dovču. Ráno odjíždíme, takže nemám ani čas dočítat. Jen v rychlosti.

Dnes jsme byli na tříletce. Ferdík váží 15 kg (a to měl nedávno ještě 12, pěkně přibral;)) a měří 92 cm. Nechal se prohlídnout bez řevu. Číst s jedním zakrytým okem nechtěl, opakovat po sestřičce, co říká, taky ne. Navíc nám dr. řekla, jestli máme moč. To jsme neměli, páč nám nic neříkala, tak se měl vyčůrat do takový veliký šampusky, což se samozřejmě taky nekonalo, páč čůral před odchodem a on prostě čůrá jedině do nočníku:-). Pak se rozkecal, jak dr. prohlížela Toničku:-D. Dr. ale říkala, že spousta dětí tam nechce mluvit...

Jo a já asi na to, že nechci dát Ferdu do školky vypadám:-D. Dr. jen konstatovala "vy ho do školky dávat nebudete, že ne?". Jsem se musela v duchu smát, jaktože je to na mě tak vidět:-D:-D:-D

Takže tolik od nás. Nevím, jestli se ještě ukážu, takže se mějte moc fajn, a až se vrátíme poreferuju. Papa
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(30.4.2008 18:37:22)
ahoj holky,
tak jsem zpátky ze šestinedělní prohlídky a nejsem z toho moc nadšená- mám polycystický vaječníky, což už mám dlouho a pořád nevím, co to znamená, ale při kojení je prý divný, že to mám pořád, tak nevím... zakloněnou dělohu, nějaký menší myom a ideálně by mně pan doktor viděl na plastiku.. připadám si trošku jako "druhá jakost" po všech těhle zprávách :-)

můžete mi, někdo, prosím, říct, co jsou to ty polycystický ovaria?? vzhledem k tomu, že rodit už nechci, tak se toho až tak neděsím, ale přesto...

antikoncepci jsem si napsat nenechala, bavili jsme se o tý mireně, ale nevím,jeslti mně chtěl pan doktor odradit, což bych se při její ceně divila, i když on je v tomhle fakt poctivej, nicméně to, co mi o ní pověděl, mně teda moc nenalákalo.. takže zatím žádná a pak prý budu mít na výběr ze dvou až tří, opět vzhledem k polycystickým vaječníkům...

jdu se snad podívat po netu, co to v praxi znamená, fakt...
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(30.4.2008 18:38:22)
evisku, užijte si dovču a všem přeju moc krásnej prodlouženej víkend...

my měli různý plány, ale vzhledem k tý mojí angině jsme nic nakonec nezrealizovali, tak budem vařit z vody, ale snad to bude fajn i tak ...
 LENKA+K+K 


Re: Ahoj holky! 

(30.4.2008 19:07:35)
Maco - jednoduse receno se ti na vajecnicich delaji cysty (coz je bezne), ale ty cysty ti behem cyklu nemizi (coz by mely). Pokud by ti to zpusobovalo bolesti bricha, tak se to da resit laparoskopicky. :-)
Jo a k te Mirene - pokud mas tenhle problem, tak se Mirena rozhodne nedoporucuje. Mezi jeji vedlejsi nezadouci efekty prave patri i vyssi vyskyt tech polycis. ovarii, takze pokud uz ten problem mas, tak by to bylo jen horsi, takze asi tak ...
 vojtami 


Re: Ahoj holky! 

(1.5.2008 9:51:53)
ahoj holky,
tak včerejšek jsem přežila ( neupálili mě :-D )

máco, já mám taky polycystické vaječníky.
před 3 měs mi dr řekl: pokud chceme mimčo teď, pošle mě na laparoskopii, kde mi nějak ty vaječníky propíchají ( přesně nevím jak to je, řekl mi to polopatě ) a pak můžeme zkoušet mimi

a nebo druhá možnost, protože ještě mimi nechceme je, že mi nasadí léčebně HAK, což se stalo. 3 měsíce beru yasminelle, teď jsem měla jít na kontrolu.
ale teď mě nevyšetřoval, jen jsme se domluvili, že až budu mít výsledek z endokrinologie, tak přijdu pokud možno hned a upravíme dávku HAK.
měla bych brát tu HAK teď bez přestávky, tzn že bych neměla mít MS, aby si ty vaječníky od ovulace odpočinuly.
takže za 2 měsíce jdu zase na gyndu.

dr mi řekl, že ale by mi nedoporučoval otěhotnět ( snažit se ) teď, že mám počkat, až se mi dá dohromady ta štítná žláza.
a že stejně ať raději počítám s tím, že díky těm vaječníkům to hned tak nepůjde, že ev mě ta laparo bude čekat. ale že je taky možné, že se mi po vysazení HAK zadaří napoprvé, jako s vojtíkem.


máco, jinak já se ptala dr, jestli tohle je po té meridii a říkal že to mohla klidně způsobit, stejně jako tu štítnou žlázu.
no já už bych do ní prostě nešla....

ale jinak když další dítě ( zatím ) neplánujete, tak myslím, že pak to nějaká HAK spraví.včera jsme byli pozvaní na oheň ke strýcovým sousedům. no všichni byli vydření z vojtových hlášek. vojta měl s sebou sekačku ( na trávu ) a říkal terezce, mojí 5,5r staré sestřenici: ale terezko, to je sekačka, to není pro děti, to není na hraní, to není hračka ( no poučoval jí, jako aby si s tím nehrála.... no byla legrace ).
způsobně si sedl na lavičku a pojídal buřtíka a říká do toho ticha, dobrou chuť. no měl samo víc takových zdvořilostních hlášek, ale na všechno si už nepamatuju. jen řekl když jsme odcházeli: A děkuju za jídlo :-D tak to už nikdo smíchem nemohl :-D a ještě dodám, že souhlasné JO nepoužívá, říká jen ANO.

vojtíškya jsem nechala u našich, mamka je ještě dopol v práci, ale táta hlídá, tak si to užije ( v dobrém ). vojta kouká na Auta a táta miluje pohádky, takže vsadím boty, že bude celý den koukat na tv s ním :-)
zatím to na prochajdu venku nevypadá. a to sjem myslela, že k našim pak pojedu na kole... ale to by muselo trochu oschnout...
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(1.5.2008 11:18:27)
jo, mitchi, něco na ten zplsob jsem četla na netu, že se to nějak uvolňuje ty vaječníky a pak je zhruba půl roku šance na otěhotnění a pak se zase zmenšuje..

koukám, že mám docela štěstí, že mám dvě děti bez porblémů... ještě že jsem se o to nezačla zajímat dřív :-)

no nic, holky, dík za rady, jdu balit, vyrážíme na výlet, i dkyž já jsem po tý angíně pořád tak unavená, že si připadám věčně jak v polospánku :-( hrůza, snad to brzo přejde, být to na mně, budu fakt celý dny jen spát...
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(1.5.2008 12:03:16)
jo a mitchi, gratuluju k přežití čarodějnic :-) a vojta je sekáč... já ty hlášky taky miluju, člověk se občas nestačí divit, co? :-)
 Fasola 


Re: Ahoj holky! 

(2.5.2008 23:24:08)
jsem tak utahaná že ani nemám sílu pročítat Net.
....makáme na baráku, ale fyzická práce mi nevadí to si píše odpočinu - spíš ta psychika...prostě starý dům "plný překvapení".
Furt se utěšuju že ta lokalita i zahrada za to stojí :-))))
Dneska jsme zasadili podpurné železné Ičko, tak už se nebudu strachovat že se propadne patro....kde je překvapivě podlaha na 10m dřevěných trámech, místo logicky na 4,5m opřených do nosných zdí - jak je to vlastně i zakresleno v původních plánech :-))
Nakoupila jsem železo na zpevnění podlahy v přízemí, kde taky překvapivě pod 30cm škváry a hlíny bylo pouze 5cm betonu a vyčuhující želez.Ička místo 10cm betonu které byly ve starých plánech...
to jen tak největší průsery

Jinak zahrada kvete a raší, Albert ohlodává stomy a kytky, Aďa roznáší stavební písek - prostě lahoda :-)))

Wal - pořád beze změn, druhá strana se už neozvala - tak to taky neřeším - předpokládám že je vše OK. Tento měsíc se má platit daň, tak to je ještě věc, kterou bych musela řešit...a doufám že nebudu muset.
 Fasola 


Re: Ahoj holky! 

(2.5.2008 23:28:24)
Nemoci dětí...vím, že když je prcek nemocný, tak člověk dělá cokoliv, jen aby ho z toho vysekal. Tam se nemužu zapojit do diskuse, zaprvé ty léky ani neznám, zadruhé nevím co bych dělala.
..........jen když si to představím, brrrrrr Pak se vidím jak prckovi všechno dovoluju, jen aby mu bylo líp...klidně kýbly zmrzliny a pohádky nonstop :-))))
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(3.5.2008 9:18:00)
tak koukám, že s barákama je vždycky problém... fasolo,wal, nic si z toho nedělejte, určitě to za to stojí... my kupovali novej a problémů bylo taky hromada a dokonce jsem teda dost pochybovala, jestli to za to vážně stojí.. tenhle měsíc je to rok, co jsme přestěhovaní a jsem nadšená a neměnila bych a říkám si, že to za to fakt stálo...

wal,držím palce se sousedem, taky máme jednu "divnou" paní sousedku, to je vážně průšvih, zvlášť v řadovce, protože ta je tak ráda, že se zvládla přestěhovat, ale na to, aby si nechala udělat plot, už se nezmohla... takže máme z jedný strany zahrádku pořád volně přístupnou, což mně drtí.. ale prý do měsíce by ten plot měl být, tak se nechám překvapit...

marti m., s ondrou je mi to líto, tak hlavně že už je mu líp a snad jste si smůlu opravdu už vybrali.. a ty zábaly a sprchování jsou určitě vhodný i u angíny s virozou, i když nic příjemnýho to rozhodně není, ale co naděláš...

jinak my jsme si užili super dva dny, jak jsme neměli díky tý mojí angině na to volno nic naplánovanýho, tak nakonec se to vyřešilo úplně samo, volala jsem kámošce a ona že je s partou v liberci a mají na jednu noc volnou dvojpostel a postýlku, tak ať přijedem, tak jsme sbalili kluky a vyrazili. počasí nm vyšlo, udělali jsme túru z ještě du dolů, teda kluci udělali, já si dala nahoře kafíčko a pak to sjela dolů lanovkou, protože jsem přeci jen ten den ráno dobrala antibiotika a nechtěla jsem se úplně odrovnat :-) a druhej den do zoo, šíma tam měl nejlepšího kamaráda mikyho, takže se vyřádili, teda byli k neszastavení, ale fakt si to užili, prostě kdybychom to plánovali měsíc dopředu, nemohlo to být lepší... tak jsem měla radost, a teď jdu vybalovat tašku :-)

ale musela jsem se smát, že dokud jsme měli jen šímu, tak bychom v jeho 7 týdnech určitě na noc nejeli, aby tam někoho nebudil, abychom něco nezapomněli, aby ... a se dvěma dětma to najednou člověk fakt bere daleko víc sportovně. prostě jsem něco naházela do tašky, prsa vozím sebou všude :-) a nějak se to udělalo, matouš spal s náma, od 5 hodin byl sice permanentně nalepenej na prsu, aby nikoho nebudil, ale všichni si to užili, šíma sice v tý dětský postýlce byl komickej a furt narážel hlavou do šprušlí, ale byl tak utahanej, že spal až do osmi ráno i přesto a fakt to šlo úplně bez problému všechno... jen jsem teda děkovala bohu, že jsem při těh horečkách o to mlíko nepřišla, to by bylo všechno o dost komplikovanější..
 belll/Vojta16.4+Honzík16.12. 


Re: Ahoj holky! 

(3.5.2008 10:50:42)
Ahoj HOlky,tak Vás čtu a musím něco napsat.
Marti koukám že u Vás se perfektně marodí což mě moc mrzí,u nás se opět dobrali atb na uši a už jsme v poho.
Tvá tchýně opět nezklamala jako vždy:-)

Máco no hlavně že mlíčko vydrželoa s dvouma dětma je to opravdu vždy sportovní ja už ani neřeším kde HOnza leze a jestli někde spadne až vidím že je to na zabití pak se zvednu obrazně řečeno:-)

NO u nás je to teĎ fajn asi máme nějaké líbánky sice ten sexuální maraton už utnu už fakt dost bolo:-)
Já jsem začala dobře hubnou z 75 kilo mam 66:-)Takže jsem si nakuoupila nové hadříky. A Máco jím 5x denně po malých troškách a opravdu to funguje bych nevěřila během 3 týdnů vše dole.Včera jsme byli pařit tak se tu trochu léčím:-)
NO a příští týden jedem od středy do soboty nebo pátku na hory tak se už moc těším bude krásně:-)
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(3.5.2008 10:56:35)
bell, to je moc fajn, že ta krize překonána, ono to většinou vyčistí vzduch a pak je to o to lepší :-) ovšem o sexuálním maratonu si můžu nechat zdát:-), já jsem tak unavená, že si místama připadám věčně v polospánku a to ne, že bych neměla dost prostoru na odpočinek, ale asi ho nějak neumím využít nebo co :-) ale líbánky ti přeju, to je moc fajn:-) a váhu závidím, moje vůle je momentálně na bodu mrazu... ale říkám si, že jsem se spíš "poučila" z tý angíny, to furt bylo "všechno zvládnu všechno zvládnu", pak jsem ležela týden v horečkách a bordel se tu za tu dobu udělal zas, narostla mi hromada prádla na praní i žehlení a po tom, co jsem nemohla 3 dny jíst, tak mně chytla taková mlsná, že jsem všechno pracně shozené nabrala zpátky...

takže tudy cesta asi nevede :-) musím to zkusit jinak:-)
 belll/Vojta16.4+Honzík16.12. 


Re: Ahoj holky! 

(3.5.2008 11:32:05)
Máco tak když je tělo nemocné tak pak musí načerpat síly tak hezky papej stím si hlavu nelam:_)JO a co se týče prádla tak tu mam asi dvě obrovské hordy suchého prádla a maximálně se tak na to vždy podívám a tajně doufám že to odkráčí do Maďarska:-)
 Máca 


Re: Ahoj holky! 

(3.5.2008 16:21:00)
bell, tak až to bude v maďarsku, dej vědět a já pak budu čekat taky :-) zatím se tomu ale asi nechce ani naproti přes ulici k sousedce :-D:-D:-D~j~

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.