| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Spinkát :o)

 Celkem 1 názorů.
 MaWe 


Spinkát :o) 

(29.4.2008 21:59:01)
Orlitko,
nádherné miminko :o) a jak pěkně spinká...taky bych si lehla. Naše Aninka se taky narodila v 02:47, ale byla menší. Byla jediná holčička v porodnici, tak se na ní chodili všichni dívat. Doktor nám vynadal, že příště si máme vymyslet jinou hodinu :o) No comment

Lela
tady je sloní sirotčinec. Lidi k nim pouštějí jenom hodinu denně, aby si na ně nezvykli a je to i s přednáškou. Sloníci jsou maximálně rok staří, pak je pouštěji zpátky do přírody. To musíte vidět.
A taky jim mažou uši, aby se nespálili:-D

Ačkoliv je to asi směšné, ale Amber taky mažeme. I ona se může opálit. Kdybych to neviděla na vlastní oči, nevěřila bych. Měla vypálené ramínka od plavek. ~k~

Jdu spinkat. Mám za sebou horu žehlení. Hospodyně mi už zlikvidovala druhé prkno. Mám pocit, že neví, jak ho rozložit, tak ho rve silou. Jak jinak si mám vysvětlit, že urvala železné nožičky?:-D:-D:-D Nebo se jí žehlit nechce a udělala to schválně, abych řekla, že si vyžehlím sama. Každopádně mám splněno, jdu si prohlížet víčka zevnitř.
Papa zase zítra

Marcela

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.