| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

dotaz

 Celkem 10 názorů.
 Renata 
  • 

dotaz 

(29.4.2008 20:34:45)
Ahoj,jsem tu poprvé. Můj syn(17 měsíců) se narodil s hypospadii. Je už pomalu rok objednaný na operaci k doc.Kočvarovi. Operaci už nám potřetí odložili, protože mají plno(neustále mají případy, které potřebují operaci hned). Jsem z toho nervózní. Je to běžné, máte někdo takovou zkušenost? Děkuji za odpověď.
 Renata 
  • 

poděkování 

(30.4.2008 10:55:11)
Ahoj, postupně jsem si přečetla vaše příspěvky a chtěla bych vám všem moc poděkovat. Když jsem se v porodnici dozvěděla, že můj syn má hypospadii neměla jsem ani tušení co to znamená. Z vašich příspěvků jsem se dozvěděla, že jste na tom byly podobně.A plno vašich pocitů a reakcí jsem prožívala i já. Je fajn když si člověk může přečíst zkušenosti ostatních a zjisti, že v tom není sám. Na plno mých obav jsem tu našla odpověď. Ještě jednou moc děkuji za tuto diskuzi.
 alenaN 


Re: poděkování 

(30.4.2008 12:33:54)
Renčo, musí to být pro tebe náročné, několikrát se psych. připravovat na to, že nastoupíte do nemocncie a oni vám to zruší:(Rv
tohle by se mi tedy nelíbilo a asi bych se už ozvala, i když by mi to asi nebylo nic platné...
tak držím palce, aby vám to brzy vyšlo!!!!!jen tě uklidním, že tvůj syn není ještě tak starý, aby jste tolik honili čas:o))))synovi to operovali těsně před 2 rokem.ps. podotýkám ale, že samozřejmě chápu, že se vyskytne nějaký problém k operaci, co se musí akutně řešit a pak jdou stranou podružné ěvci, ale je to vážně o nervy..kdo nezažil nepochopí;((
 polykarp 


Re: poděkování 

(1.5.2008 21:33:41)
Ahoj Renato,vítám tě mezi námi.To jsi mě nepotěšila s tím posouváním termínu.Kdy máte na operaci jít?
 Renata 
  • 

Re: poděkování 

(2.5.2008 11:58:19)
Operovat nás měli 28.dubna(pondělí). Měla jsem volat týden dopředu aby mi upřesnili termín. Bohužel mi to pondělí řekli, že se operace posouvá ať zavolám za týden. No a další pondělí se situace opakovala. Takže teď budu opět v pondělí volat a uvidíme. Já samozřejmě chápu, že jsou děti které potřebují operaci ihned, ale je to opravdu psych.náročné když se to neustále odkládá. Držte nám palce, ať to vyjde.
 polykarp 


Re: poděkování 

(3.5.2008 16:18:15)
Renato,tak držím palečky,ať už vás "neodsunou" a hlavně ať je všechno OK.
 Mlada 


Re: poděkování 

(3.5.2008 19:17:53)
Renato, doc. Kočvara je fakt super (vloni mi odoperoval ledvinu). Jen je opravdu vytížený. Držím pěsti, určitě to brzy bude.
 Renata 
  • 

Re: poděkování 

(4.5.2008 10:42:57)
Díky moc za vaši podporu. Právě z vašich příspěvků jste mě uklidnili, že doc.Kočvara je opravdu odborník. Na mě dělal také ten nejlepší dojem když syna prohlížel. Vše podrobně vysvětlil a byl velice přijemný. To mě taky uklidňuje, že se to čekání určitě vyplatí.
 Renata 
  • 

Re: poděkování 

(5.5.2008 11:58:59)
Tak vám píšu jak jsme dopadli. Operace bude 7.července. Domluvila jsem se se sestřičkou, že v tomto termínu to bude lepší. Pan doc.Kočvara bude po dovolené a je to prý volnější. Jsem už trošku klidnější, tak snad to vyjde.
 Mlada 


Re: poděkování 

(6.5.2008 8:57:11)
Renato, odpočinutý operatér, to je dobrá vyhlídka.

Jinak já dceři odsouvala operaci dermoidu skoro rok - byla pořád nastuzená. Nakonec jsme to zvládli v také v létě.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.