| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 5 názorů.
 Libii 


ahojky 

(29.4.2008 18:46:30)
Ahoj holky!!!
Leni ty se vždycky tak pěkně rozepíšeš, ale tak to má být!;)
Odpoledne taky trávíme hlavně venku, holky hrabou v písku a já mám pohodičku. v něděli jsme se jeli podívat s holkama a tchýní do Bukovce na jehňátka a nakonec jsme sjeli i do Wisly, tam bylo lidí, byl kumšt málem zaparkovat, dali jsme si zmrzku, pošpacírovali a jeli zpátky, udělali jsme si takový mezinárodní okruh ;)
Leni já jsem na tom stejně, taky bydlíme s manželovýma rodičema, máme svůj byteček, na tchánstvo si nemůžu stěžovat, vycházíme dobře (sem tam se trošku poškorpíme s tchýní, ale hned se bavíme, je to jen menší výměna názorů)
Moni na Filipku máš nejlepší vyjet z Hrádku až ke středisku a pak pohodovým špacírem zajít na Filipku. Nejlíp ti to vysvětlí Marcelka!

Byli jsme s manželem dneska v poledne nakoupit a chtěla jsem sestře koupit do postýlky peřinu a polštář-pěkně jsem se nervla a zařekla se, že do toho obchodu už nevstoupím Mají totiž i internetové stránky a tam je peřinka s polštářem za 329kč, vlezla jsem tam že je koupím a jak se jen informativně zeptám na cenu, řekla 400kč. tak jí říkám, že na netu mají za 329kč a ona, že si to teda mám objednat přes net a budu to mít za těch 329 a né za 400!!! Přitom bych si to stejně mohla vyzvednout na prodejně!!! Chápete tu logiku??? Tak takové ....... podporovat teda nebudu!!!!! Zítra před školou hupsnu do Polska tam je to za 350 kč. Dost mě to překvapilo, takže až budete chtít nakupovat v novém dětském obchodě v Mondu, raději objednávejte přes net, budete to mít o desítky korunek levnější!!!

:-©:-©
 Mona, Péťa 02, Klárka 06 


Re: ahojky 

(29.4.2008 19:43:49)
Leni, tys mě teda rozesmála s tím sklepem :-D Ty myslíš fakt na všechno :-D
Libi, taky jsem už byla v tom novém obchůdku, a taky se mi moc nelíbilo, jak se ta paní chovala. Ochotně odpověděla, když jsem se zeptala, ale chyběl mi u ní úsměv a taková tak vstřícnost a radost prodavače (že přišel zákazník).
 Marcii 


Re: ahojky 

(29.4.2008 19:52:32)
Nazdárek holky!;)
Tak je zase úterý za náma, nějak rychle to utíká. Já jsem dneska vařila med z pampelišek, včera jsme je s klukama sbírali. Udělala jsem raději dvojitou dávku, protože to je u nás hned pryč. Letos jsem si řekla, že udělám hodně toho zdravého, domácího.:-)
Vidím, že nelenošíte a taky děláte různé výletky. My jsme zrovna byli v neděli u střediska v Hrádku, šli jsme z domu pěšky i zpátky, tak pěkný špacír, myslela jsem, že to Šimonek nezvládne, ale jo, pochodoval jak opravdový turista.R^
Moni na Filípku to máš nejlepší od střediska v Hrádku, tam nechat autko a pak už jen kousek, to je super špacírek. Z Nýdku taky to není špatné, ale je to dál, záleží z které strany jdeš. Z Hluchové to je kousek, ale strašně příkrý kopec, stačí jak jsme tam s manželem tahali kola, no jazyk na vestě. Taky hodně lidí chodí z Pasek od Koliby.
Co kdybychom holky si někdy domluvili třeba srázek na té Filipce, jak jste takové turistky, nebo někde jinde?;)
 skallka 


Re: ahojky 

(30.4.2008 9:04:42)
špacírek néééé :-© :-))) já mám špacírku kolem baráku dost s točkama, jenom to ne :-)
 Mona, Péťa 02, Klárka 06 


Re: ahojky 

(30.4.2008 20:21:16)
Marci, a kde je to středisko v Hrádku?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.