| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nevěra?

 Celkem 5 názorů.
 Evi2008 


Nevěra? 

(29.4.2008 18:30:10)
Ahoj,nevím kam se svěřit,tak jsem si vybrala tuhle rubriku.
Nevím,co mám dělat.
Manžel se zbláznil do své kamarádky,taky je vdaná.
Příští týden mi řekl,že má noční a já jsem bohužel zjistila,že se má s ní sejít.
To není nic hroznýho,ale nevím,co si mám myslet o tom,že jí nabídl si s ní udělat pěkný večer na hotelu ,flaška,masáž...
Holky,mám to hodit za hlavu nebo něco podniknout? Díky
 Nataša 
  • 

Re: Nevěra? 

(29.4.2008 19:08:27)
Evi-zaujalo mě, jak jsi napsala: "jí nabídl si s ní udělat pěkný večer na hotelu ,flaška,masáž..."- on Ti to řekl, že jí to nabídl? To že jsi nějak zjistila, že nebude na noční, ale bude s někým, to chápu, ale jak víš, že plánuje večer na hotelu? Pokud Ti to řekl, tak bych se ho zeptala, proč neplánuje pěkný večer na hotelu třeba se mnou? Hmm..nevím co Ti poradit, připadá mi, že když chlap už lže o tom, že je v práci a pak se dozvíš, že v žádné práci nebude, tak to není úplně normální (vl.zkuš. taky máme za sebou x "služebních cest";). Co podnikat v tomto případě, hmm.., chceš je načapat inflagranti :-((? Asi bych s ním hodila řeč, ale jak vím a jak to tu čtu, tak se chlapi řídí radou dr. Plzáka - zatloukat-zatloukat-zatloukat :-((.

Něco jsem našla, ohledně vyživovací povinnosti po rozvodu, kopíruji:

Výživné na dítě je opakující se dávkou, která slouží k zaopatření jeho základních potřeb. Soud posuzuje, majetkové poměry rodičů, jejich příjmy a na druhé straně váží náklady, které dítě vyžaduje (nejde pouze jen o stravu a ošacení, ale o jeho zájmové aktivity a v neposlední řadě o výdaje, které souvisejí s jeho zdravotném stavem). Vyživovací povinnost rodičů k dětem trvá do té doby, pokud děti nejsou samy schopny se živit. Oba rodiče přispívají na výživu svých dětí podle svých schopností, možností a majetkových poměrů. Dítě má právo podílet se na životní úrovni svých rodičů. Při určení rozsahu jejich vyživovací povinnosti se přihlíží k tomu, který z rodičů a v jaké míře o dítě osobně pečuje.

Rozvedený manžel, který není schopen sám se uživit (neumožňuje mu to např. jeho zdravotní stav), může žádat od bývalého manžela, aby mu přispíval na přiměřenou výživu podle svých schopností, možností a majetkových poměrů. Nedohodnou-li se, rozhodne soud o výživném na návrh některého z nich. Jestliže rozvedený partner může pracovat, ale nechce, nemůže mu soud přiznat výživné. Výživné rozvedenému manželovi lze přiznat nejdéle na dobu tří let od rozvodu. Právo na výživné zanikne, jestliže oprávněný manžel uzavře nové manželství nebo povinný manžel zemře. Právo na výživné zanikne též poskytnutím jednorázové částky na základě písemné smlouvy.

 Evi2008 


Re: Nevěra? 

(29.4.2008 19:29:37)
Naty,nechal tu sms v pc.
 Mája + 2 


Re: Nevěra? 

(29.4.2008 21:59:14)
Anex, tak jak dopadla "akce tričko"?

natašo, byla jsem zvědavá až napíšeš jak u vás..Vidím, že manžel se stále nemůže rozhoupat..a co by sis přála vlastně ty?

Když vás tak čtu, tak jsem ráda, že já už tohle období mám za sebou..v červnu to bude rok, co nás rozvedli a já už jsem z toho snad už úplně venku.


Držím vám všem palce, at už spolu vytrváte, nebo se rozejdete!
 Bosorka2 


Re: Nevěra? 

(30.4.2008 10:00:24)
Evi:
sms v počítač?

pokusila bych se to překazit, tak aby nevěděl, že jsem na něco přišla - případně nezjistil jak jsem na to přišla.

Poslat z jeho počítače jinou sms, která tu nabídku zase zruší,
na poslední chvíli v daný večer něco "nutně" potřebovat,
říct mu že za ním do té práce má někdo přijít....
že v dotyčném hotelu ubytuješ jeho matku-
a udělat to tak, aby neměl čas vymyslet něco jiného..Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.