| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Út

 Celkem 1 názorů.
 apollo 


Út 

(29.4.2008 18:02:18)
Taky vás zdravím:-) No u nás opět poprchává celý den. Tak se Ondra nudí a musím mu vymýšlet zábavu. Dneska se mi to nějak nepodařilo, protože jsem vařila a uklízela tak trochu zlobil. Také nezastávám ten názor ohledně bití dětí.
Moje máma mi vždycky řekne. Hele tebe taky nikdo nebil tak není důvod být ani Ondru. A já nejsem přísná matka.

Dooly já vím někdy sednou na člověka chmury,k ale věř, že bude líp:-) Jak bych to nejlépe napsala. On totiž jestli pro tebe nějaký ten chlap někde vyrostl a je třeba v Americe a máte být spolu tak si cestu k sobě najdete. To mi věřR^
Buď ráda, že jsi teď chvilku volná a můžeš se nadechnout. Všechno má svůj čas a přijde to.R^ Na bába se vykašlete /s tou zahradou/ jestli dělá zle tak se jí to jednou vrátí. A netrap se s ní. Buď vděčná, že máš ten dar mít zdravé dítě.

Aničko máš pravduR^ KDYBY žádné není. Na to si také nehraju.R^R^

Aklari máš veeelkou pravdu labutě jsou senzace. Já na nich byla naposledy jako malá na matějský a bylo mi tak zle, že už víckrát jsem na nich nebyla. ha ha

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.