| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jen takové povzdechnutí ..

 Celkem 8 názorů.
 Jarma (dvě děti) 
  • 

Jen takové povzdechnutí .. 

(29.4.2008 15:14:59)
Je asi fajn, že je tato diskuse tak aktivní. Chodím na ni pravidelně. Ale asi mi vyhovovalo víc, když byla aktivní trochu méně, ale zato příspěvky byly čistě zaměřené na téma této diskuse tedy BIO. Byly věcné, hodně přínosné, konkrétní a neprobíralo se, jestli někdo zrovna peče chleba nebo mu spí děti. Přišlo mi to skvělé a dozvěděla jsem se spoustu nového. Teď je to jinak, s tím nic nenadělám, tak si aspoň povzdychnu... ;)
 majdaleenka +07+11 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(29.4.2008 18:08:59)
Jarmo, ono to většinou bývá věcné, ale diskutovat si tu sama se sebou fakt nebudu a v poslední době tu nějak nikdo není, když něco vyzkouším, dávám to do deníčků viz níže;(( jestli se chceš něco dozvědět a ještě pokecat, tak přijď na látkovky, tam je to vlastně taky BIO a ještě k tomu s plínkama;)
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(29.4.2008 22:38:00)
Já teda musím souhlasit s Jarmou. Příspěvků bývalo méně, ale k věci. Teď se tady probírá počasí a tak... No, nemusí se diskutovat za každou cenu, když není o čem. Možná proto, se tu celkem nikdo nevyskytuje, protože nemá co k tématu - netématu dodat.
 Leňucha, Kájulka02,Kulíšek05 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(29.4.2008 23:33:47)
....tak já se přidám do třetice.....už mě za poslední dobu několikrát svrběly prsty, abych napsala podobný příspěvek jako Jarma a ted i Severka.....nemohu než souhlasit, Nic proti zúčastněným, nic proti "plkání", ale to sem obsahově přeci jen příliš nepatří a nic to nepřináší, na to se snad dají najít jiné diskuse..... L.

..z jiného soudku....nadchází doba klíštat, naše zvířátka jich měla už docela dost, zatím teda ta chlupatá :-), máte někdo nějaký tip? ...já dětem kapu na oblečení levandulový olej....co se dá tak ještě použít? L.
 vema 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(30.4.2008 7:14:09)
leňucho já opět musím napsat že používám od missivy repelent, je na komáry i proti klíštatům, bud postříkám dětem oblečení nebo je namažu pa

jo a koupila jsem si v DM bio kečup a chutná opravdu super teďka nevím od jaké firmy nějak na A, tak pa aspon něco protože u nás se toho moc sehnat nedá, DM tu taky nemáme, zavítala jsem tam jak jsme byli na nákupy ve Zlíne pa
 Bionella 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(30.4.2008 7:42:10)
Taky souhlasím s Jarmou, Severkou a Leňuchou.
A tak tedy k BIO tématu dodám, že jsem tady našla info o nové BIO restauraci v Teplicích. No když jsme tam byli (měli jsme cestu do TPC), tak musím říct, že jídlo bylo velmi chutné,ale protože jsme si nedali denní menu, ale chtěli jsme si vybrat něco lepšího, obídek s nápojem a moučníčkem (jen jeden pro oba)se vyšplhala cca na 400,- Kč pro dvě osoby. Takže dobré, ale vééélmi drahé. Moučník byla bio zmrzlina s malinami. Dva lžícové kopečíčky vanilkové z Plusu a trochu omáčky z malin 75,- Kč. Když si představím, že celá krabice té zmrzliny v Plusu stojí nejvýš 50,- Kč... nno.
Jo a taky souhlasím s Leňuchou, že nový obchod u Slavíka je sice větší, ale nějak se vytratil ten duch. Ale přesto tam rádi chodíme.
 majdaleenka +07+11 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(30.4.2008 9:25:41)
já jsem našla prodejny sýrů přímo ze salaše, prý bez konzervantů, fakt je, že jejich máslo chutná úplně jinak i než Plusí bio, což mě přivádí k otázce: jde udělat máslo z ovčího mléka?
 majdaleenka +07+11 


Re: Jen takové povzdechnutí .. 

(30.4.2008 9:07:11)
odvar z rozmarýny, přelít jím zvíře

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.