| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re:

 Celkem 96 názorů.
 změna 


Re:  

(29.4.2008 14:32:12)
Efi, asi jsem úchyl, já peru boty tak jednou za týden. To vadí?;((
 Rimlik,Dom (12), Anička (5) 


Re:  

(29.4.2008 15:58:23)
Ahojky,
já boty teda skoro neperu.. Luco, myslím že to vadí, ničí se tím.
My dnes s Ani lítaly po doktorech a úřadech a nakonec jsme byli účastníci šílené nehody u Mcka ve Futuru.
Seděla jsem tam s Ani od cca 13 hod a čekaly jsme na Domka a tatu, než si nás vyzvedne po práci. Dva maníci (oba okolo 50 let) tam chtěli vyměnit větrák či co a dosmýčili 5m železný žebřík. Já se dívala, co s takovým heblem budou zkoušet, bylo to nebezpečné na pohled a docela šlo i o nás návštěvníky, ale oni to postavili a vylezl tam jeden, ale za chvíli byl dole, že se mu točí hlava. Tak tam šel ten druhý a ten dole s ním nejdřív začal tak divně šibovat, že jsem litovala toho nahoře a pak ten idiot místo aby pořádně držel žebřík (podle mě nezvladatelný pro 1 člověka), tak čuměl všude kolem až najednou vidím, že žebřík se naklání až moc, chlap se ho bezmocně snaží vyrovnat a chlap letěl z těch 5 metrů přímo na dlažbu. No pohled odporný, nedal před sebe ani ruce, ani nohy a jen byla slyšet děsná rána, jak hlavou narazil na dlažbu. Samozřejmě pod ním hned kaluž krve a chlap chroptící v bezvědomí. Tata zrovna přišel, tak zařval at volají sanitku, já zařvala na děcka, ať jdou okamžitě mimo a valili jsme pryč. Ještě teď se klepu, jak je mi zle.
Ten idiot co ho pustil začal vyvolávat, že mu říkal, ať tam neleze apod. Beru, že byl asi taky v šoku, ale nechápu, jak je mohla taková blbost napadnout dělat před lidma a vlastně vůbec.
Já si myslím, že to chlap nepřežije a oba si akorát vyslouží flastr za porušení bezpečnostních předpisů.
Fuj, zážitek na pár týdnů!!!:-©:-©:-©
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re:  

(29.4.2008 16:16:21)
Luca je úchyl,nedávno mi líčila své prací zvyklosti a já měla pocit,že jsem hrozné prase,když neperu svetry po jednom použití a neperu boty,jsem shnilá je i občas umýt.

Efko,já taky na mb lovila boty do školy a nic,včera jsem zaskočila do bazaru na gurtěvku a ulovila dvoje krásné boty,jedny na písek a jedny střevíčky k sukni,neokopané,jako nové a za polovic než by byl na mimáči.
 změna 


Re:  

(29.4.2008 17:00:16)
Rimli, taky mi zabylo zle, uff uff.

Boty peru fakt často a nemám pocit, že by tím byly jakkoliv zničené. Jen jednou se mi úplně rozlepily jakési semišové mokasíny za stovku z Makra. Vevnitř byly papírové.
Vyperu, uschnou, nastříkám, oživím barvu, naimpregnuju, tedy dle potřeby, u některých bot s nimi po uschnutí nedělám nic, normál obuju a je to.
Tedy zimní kožené Marteny neperu, Vildovy hadřené zimní Goretexy jsem prala v zimě možná ještě častěji než jednou týdně. Než bych je kartáčovala, raději jsem je hodila do pračky. Nikdy mu pak neprotekly, tož co..

 změna 


Re:  

(29.4.2008 17:03:24)
A svetry.. ty nosím na tělo, nic pod ně, fakt si nedovedu představit, oblíknout si je třeba 5x, brrr. A to se vůbec nepotím, je to o pocitu.
A Vildovi taky nedávám věc dvakrát, proč taky, když máme haldy nahrabaných hadříků, že :-)
 MarrtinaD 


Re:  

(29.4.2008 18:27:45)
Johanesko, všechno nejlepší i od nás. Ať se ti ve všem daří:)

Rimli, tak to je teda zážitek, fuj!

Boty taky peru. Sice ne každý týden, ale když je potřeba, tak jo.
 Efka & dvě děti 


Re:  

(29.4.2008 21:53:21)
Rimli, teda to je fakt blbé:-((((( A byli střízliví vůbec?? To je divné.

Já bych boty fakt neprala a ani neperu. Kdysi dávno jsem to zkusila s jedněma botaskama, co už byly hodně nošené a pak už se nedaly nosit vůbec. A myslím, že to vždycky píšou na tom papírku, co dávají k botám, že se nemají prát.

V bazaru na gurtěvce jsem nebyla už dlouho, pro mou osobu je to trochu z ruky:-), ale tady u Mastona jsou ty ceny teda fakt přehnané. No aco, že ty boty jako nové mohly stát třeba 800? Jsem jich tam včera pár viděla, sešlapané, dodřené, beztvaré a ceny od 150 do 300:-OOO
 Galiovka 


Re:  

(29.4.2008 22:02:50)
Čaute holky, jak se máte ??
 Rimlik,Dom (12), Anička (5) 


Re:  

(29.4.2008 22:11:22)
Efi, střízliví byli určitě, ale byli to typičtí "Pat a Mat" od pohledu.
Já jen nechápu, že jim to někdo dovolil, kdyby ten žebřík padal na druhou stranu, spadnul by přesně mezi převážně obsazené stoly. Podle mě to byli takoví ti nešikovní snaživci, oba na mě působili nervózně a divně.
Ale normálně jsem nějak podvědomě cítila, že se něco stane, už jak s tím obr žebříkem vlezli do restauračky. Ale takovou tragédii jsem nečekala.
Pořád přemýšlím nad tím, zda to ten dědula přežil...
Jinak já si dnes byla pro výsledky, Anička už je O.K., ale mi zjistili, že jsem fakt měla mononukleozu. Ale asi už dřív, protože jaterní testy mám O.K., takže naštěstí žádné diety dodržovat nemusím (i když by mi prospěly ~j~), jen do sebe musím prát hafo vitamínů a železo ;((
 Alena33 


Re:  

(29.4.2008 22:54:44)
Johanesce , dodatečně vše nejlepší k narozeninám , hodně štěstí...


Rimli , teda dost blbej zážitek,až mi běhal mráz po zádech , jak jsem to četla,to by mě taky zajímalo , jestli je v pořádku...
no já bych se upozornila , ale bylo vidět , že jsi nějaká utahaná..tak jindy a je fajn , že je Anička už v pohodě , je moc hezká i Sárinka říkala , že vypadá jako panenka.
 Alena33 


Re:  

(29.4.2008 23:18:22)
z těch stránek nejde vložit obrázek...kyž to odkliknu je tam a pak zmizí...

....tak snad už to bude...
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


* 

(1.5.2008 0:32:02)
Holky, nezapomeňte se dnes nechat políbit....u nás třešně už odkvetly....ale něco kvetoucího najdu :-)
Doufám, že vás na hradě nikoho neupálili...

Rimli, čekala jsem, že napíšeš, že jste viděli nějakou autonehodu a jak jsem dočetla nakonec, bylo mi mdlo z vašeho zážitku, fakt hodně blbé..

Boty teda peru velmi výjimečně, jen tenisky a jednou ročně nebo ani to ne....Luco, máš asi nějaké odolné, že se nerozpadnou...
 johaneska 


Re: * 

(1.5.2008 9:42:38)
Zdravím na prvního máje, přes okno je venku krásně, po včerejším zatáhnutí jsem ani nedoufala....jedeme s J. na návštěvu a pak všichni k nám na zahradu, tak se docela těším.

A zítra zase do práce, tam se těším taky..je to tam fajn, po třitýdenní denní práci tam si už ani neumím představit, že bych měla jít zase pracovat do Hlu:-) Jsem tam jako doma a cítím se tam moc dobře, naštěstí i mí pracovníci jsou stejného názoru (až na to dojíždění!) a proto doufám, že to v pohodě zvládneme...
Kancl mám v takové příjemné vilce s výhledem na druhou budovu, akorát se tam zatím nedá moc pracovat neb hned vedle mám holky v chráněném bydlení, které x krát za hodinu zaklepou a jen nakouknou, prohodí větu a zase jdou:-)

Rimli, v médiích o tom nic nebylo?
 johaneska 


** 

(1.5.2008 9:52:09)
Dovolím si vás zahltit fotografiemi..první je pohled na zahradu a zařízení, druhá je ze stěhování.. Rimlik,Dom (12), Anička (5) 


Re: ** 

(1.5.2008 10:05:13)
Teda Johi, to muselo vypadat!! Ale hlavně, že se tam cítíte dobře.
Nikde jsem v médiích nic neviděla ani neslyšela, ale včera tam známý šel a říkal, že se zeptá. Pokud mu něco řekli, tak až budu vědět, písnu.
Já se loučím, jdu dobalit, počkám na tatu a Doma, až se vrátí z exkurze z Vítkovic a jedeme do Jeseníků. Snad nám tentokrát počasí vyjde a užijeme si to.
Tak hezký prodloužený víkend a pište něco, poslední dobou je tu nějak mrtfo ~j~
 *S 


Re: ** 

(1.5.2008 10:55:43)
Fuj, tak som si trochu dočítala, Rimli, to je hrozné.

Johaneske prajem všetko najlepšie k narodkám.

A sťahovanie radšej kliknem preč, pri predstave, koľko to práce obnášalo mi tiež nie je dobre.
 Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 


Re: ** 

(1.5.2008 13:14:41)
Jophi, stěhování mě děsí normálně, natož stěhování tak velkého zařízení...strašně moc práce, ale je důležité, žese ti tam líbí...

Jezdívala jsem do tohoto zařízení za babičkou a doprava jedině autem....
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(1.5.2008 15:32:58)
Johi, tak to je dobře, že se vám tam líbí. My se teď vrátili z Prašivé a přes Paskov jsme jeli, tak jsem na vás myslela. No a byli jsme na horách a nejsem ani políbená pod stromem a ani jsem nenatrhala to březové listí na ty pitomé ostruhy (tonoucí se stébla chytá). Kurnik a bříz tam bylo jak máku:-/ Ale asi to s tím rozkvetlým stromem nebude tak horké, loni mě taky tata nepolíbil a neuschla jsem, spíš přibrala. Tak to kašlu~k~
 peta007 


Re: ** 

(1.5.2008 17:37:35)
Teda stěhovat takové hafo lidí a věcí......Johi jste fakt dobří R^
Paskov taky znám,jezdili jsme tam za taťkou.......bylo to sice trochu z ruka, ale jemu se tam líbilo a byl rád, že nešel do Poruby.

Davča spal ve školce a ráno jsme si přivezla dítě se zvýšenou teplotou, doufám, že je to jen únava, neb šli spát skoro v 11 a D. vstával tradičně v 5.

Efko,ta pata tě bolí pořád? A s polibkem pod rozkvetlým stromem nejsi jediná.Tata se taky k ničemu nemá a já se neupomínám......doufám, že příští rok by mi mohly uschnout ty špeky na břiše a stehnech ~j~
 peta007 


Re: ** 

(1.5.2008 17:39:03)
....né příští rok.....letos!!!!;)
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(1.5.2008 20:59:50)
Jo, bolí. Víc a víc:-((( A ještě k tomu ta kyčel...budu se muset asi už fakt objednat k ortopedovi:-©

Tak snad to má Davča opravdu jen z nevyspání. Danek se teď už asi potřetí vzbudil a je dost horký, tak doufám, že to je jen nějaký zubRv
 ssisiss 


Re: ** 

(1.5.2008 22:03:06)
Ahoj holky. Můžu se k vám připojit do diskuze? Berete nováčky Ostravačky?
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(1.5.2008 22:10:49)
My byli na prvním pozimním výletě,šli jsme z Morávky na Kotař a Ropičku,cca 12km a Sara většinu ušla po svých.Jen počasí bylo všelijaké,naštěstí nepršelo,i když se to tvářilo že užuž..
David je se skautama v Plzni a volal,že trochu jim popršelo:(
 Raďulka 


Re: ** 

(1.5.2008 23:13:42)
Ehm, Dášo pár ročních období jste vynechali, ne ;)
Nebo tam bylo podzimní počasí, nestraš, doufám, že zítra bude dobře...

my byli dneska na cyklovýletě i s tchánem a bylo to fajn, mám najeté první letošní kilometry :-D
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(2.5.2008 8:11:05)
Radul,psala jsem POZIMNÍM :))
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(2.5.2008 9:32:58)
Raďul, bojím se , že mi to nezabere a prachy budou v čudu. Známá na tom byla v té Vendryni, dala 4 litry a nic:(:(

Danimu jsem ráno našla dvě nové stoličky!! Horký je furt, tak stále něvím, zda jsou to ty zuby nebo něco horšího. Celou noc se furt budil a plakal a měl skoro 40:-(
 johaneska 


Re: ** 

(2.5.2008 15:54:20)
Raďul, 8 minut:-D :-D
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(2.5.2008 17:12:52)
Johaneska má vrtulník???? ~j~
 MarrtinaD 


Re: ** 

(2.5.2008 21:17:32)
Zdravím z chaty. Už jsem si myslela, že se nedočkám, tak si to hezky užívám. I zahradu jsem sekala s radostí.
Johi, jak to dopadlo s tou vaši plánovanou chatou?
 Raďulka 


Re: ** 

(2.5.2008 22:18:47)
Dáši, beru zpět, jsem magor... Kdysi jsem absolvovala kurz rychločtení založený na spojování písmen do známých slov a ejhle, chybička se vloudí :-D
 Raďulka 


Re: ** 

(2.5.2008 22:18:47)
Dáši, beru zpět, jsem magor... Kdysi jsem absolvovala kurz rychločtení založený na spojování písmen do známých slov a ejhle, chybička se vloudí :-D
 Raďulka 


Re: ** 

(2.5.2008 22:21:34)
Pitomé smajly :-©

Efko, no já nevím, ale to dala trošku moc, ne? Třeba na fakultce se doporučují 3 sezení po 500,-Kč. Já teda byla jen na dvou a je to OK. Ale neměla jsem ještě ty změny tak moc patrné na rentgenu, to je fakt.
Jo a taky jsou rozdíly v těch přístrojích, šla bych jen tam, kde mají opravdu nový a kvalitní, liší se tam účinnost. Mně osobně to za ty prachy zatím stálo, uvidíme jestli se to vrátí a kdy...

Johi, to ale nejezdíš podle pravidel, ne?
 Raďulka 


Re: ** 

(2.5.2008 22:22:41)
Jo a byli jsme dnes na Velkém Javorníku, malá jela poprvé v životě vlakem a to hned čtyřma, tak si to fakt užila. Výlet super, trošku sprchlo cestou dolů, ale v listnatém lese to skoro nai nedopadlo na zem, ty kapky...
 johaneska 


Re: ** 

(2.5.2008 22:32:59)
Raďul..myslíš jako třeba v 5,30 ráno..na prázdné rovné cestě...jen s mírnými obloukovými zatáčkami...jestli jedu povolených 50, místy 80?:-) :-)
 johaneska 


Re: ** 

(2.5.2008 22:38:22)
Martino, nijak...v zimě to spalo..ale minulý týden mě to zase chytlo a brouzdala jsem po realitkách:-) Ale nevím, zda do toho jít..teď když jsem denně v práci tak víkend je tak na povrchní úklid doma..a už se to zase přehoupne do pondělka...a v práci máme krásný park, po cestě zpět to vezmeme s J. přes zahradu nedaleko odtamat...a to tak nějak stačí..
Ale je fakt, že vždy když do práce jedu tak koukám na Beskydy a říkám si, že škoda že nemohu pokračovat dále...tam někde poblíž vás:-)

Dobrou noc, valím.
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(3.5.2008 9:25:41)
Johi, tak to nevím, jak to děláš, ale já bych tam ani z Hrabůvky nebyla za 8min:-))

Raďulko, budu se muset k tomu ortop. zajít, ať mi to zrentgenujou. Já mám tu ostruhu už hodně dlouho, tak kdo ví.
 MarrtinaD 


Re: ** 

(3.5.2008 9:50:33)
Johi, a školku jste tedy změnili?

Tady je dnes dost hnusně. Zabedněno asi na celý den, prší. Jsme zalezlí, koukáme na pohádky, čteme a vaříme.
 johaneska 


Re: ** 

(3.5.2008 11:00:07)
Efko..myslím, že byla..:-) Je to celou dobu po Místecké a pak akorát zahneš doprava a jseš tam:-) Já to říkala v práci, že brzy ráno za 8minut...když jedu po šesté tak tak 10minut...kolegyně nevěřila..a včera mi říkala (a to je postarší dáma, která zbytečně neriskuje..) že jela autem a fakt za 10minut, z Přívozu od křižovatky u těch skladů..
Marti, nezměnili...občas bývá doma, občas jí veze H. a někdy já (to pak ovšem cesta trvá cca 50min - neb musím jet ve špičce, školka je až od 7,00)
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(3.5.2008 20:05:21)
My teď přijeli z Vyškova,obešli jsme dinopark a zoo.Bezva výlet,navíc ekonomický,neb jsme jeli vlakem všichni tři za pouhých 130,což naši šetrnou rodinu zahřeje:)
Počasí bylo všelijaké,párkrát sprchlo,ale sluníčko hned vše vysušilo.
Moc se mi vlakem nechtělo,není to to pohodlíčko jako autem,ale bylo fajn,robě si poběhalo po vagonu a neprudilo jako v autě a ve Vyškově bylo vše kousek od nádraží,takže pohoda,tata už spřádá plány na další ekonomické vlakové výlety:)

A sranda,že zrovna když jsme byli v zoo,volal David,že je taky v zoo,ale v Plzni:)
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(3.5.2008 20:13:45)
Dášo, jakým vlakem jste jeli? Přestupovali jste? Jak dlouho to jelo? A co jste řekli, že chcete za lístek? :-)
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(3.5.2008 20:17:39)
Koukám, že město Ostrava je celkem plodné. Už máme asi třetí diskusi zde:-)) Ale chápu, že mezi nás se hned tak někdo nechce zařadit~j~
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(3.5.2008 20:23:56)
Efko,vlak byl osobní,jel v 8.44 ze Svinova,přestupovali jsme v Přerově,navazoval ihned.A lístek jsme žádali sone + na osobák,je to za 130 pro dva dospělé a tři děcka do 15 let a můžeš jet kamkoliv po Česku.
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(3.5.2008 20:24:32)
A jelo to cca dvě hodiny,ale rychle to uteklo.
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(3.5.2008 20:26:16)
Ty vogo. Aji do Aše? :-)))
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(3.5.2008 20:30:05)
Aji,speciálně na Aš jsme se tež taty ptala.Ale osobákem by to byla otrava.Ale rychlíkem je to sone za 390,tak už dumáme nad jednodenním výletem do Prahy,za ty prachy...
Na můj dotaz,na co teda máme auto,tata odvětil,že na nákupy v kauflandu a mé výjezdy do hrabáren,hehe.
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(3.5.2008 20:33:38)
Aha, takže rychlíkem nelze. Bo se teď dívám, že o dvě minuty dřív vám jel R bez přestupů.
 johaneska 


Re: ** 

(4.5.2008 18:09:51)
He, tak já přestupy nemusím..to by nebylo nic pro mne:-)

Joha se dnes vzbudila s teplotou..tak nevím co to má znamenat:-O Efko, u vás pokolotočová teplota zmizla sama?
 MarrtinaD 


Re: ** 

(4.5.2008 19:13:49)
Možná tě chce Johanka upozornit, že by sis mohla odpočinout:) Jinak přeju, ať jí nic horšího není a nebude...
My jsme se vrátili z deštivých Beskyd už v poledne, že si teda vyjedeme na kola kolem Ovy a houbeles. Je tu stejně hnusně jako na horách:(((
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(4.5.2008 20:52:02)
Johi, hanka tehdá byla 14 dní doma...

Jinak se obávám dnešní noci, neb ty předchozí tři strávil Daneček ve čtyřicítkách. Přes den dobrý a v noci jak pec;((;((;((
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(4.5.2008 22:05:16)
Tip na odpolední výlet,jeli jsme okouknout rozhledny v okolí Frýdku-Místku,jedna je nad Staříčem a druhá nad Chlebovicema,k té se jde poměrně strmým kopcem.Z obou je asi hezký výhled,ale dnešní hnusné počasí:(Z chlebovické se může jít dále procházkou lesem po hřebeni do hotelu užnevímjaksejmenoval,vyznačuje se velice příjemnou servírkou,obskakovala nás jako vlastní.
A celkově jsou ty Palkovické hůrky krásné,kdo by to byl řekl,že jsme jen 20 km od Ostravy.
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(4.5.2008 22:13:07)
Tak ten hotel se jmenuje Palkovické hůrky:)

Po cestě zpět jsme navštívili Johanesčino nové pracoviště,nádherné místo a ten park!
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(5.5.2008 8:41:22)
Dnešní noc konečně bez teplot a v klidu. A došly nám plíny pro Hanku, tak spala bez a nepočurala se, chválabohu! Ale byla v noci čurat snad 4x~f~~f~

Dášo, měla bys tu založit téma s tipy na výlety. Máš jeden lepší než druhýR^

A mi se těsně před probuzením zdálo, že mi jsem si z bankomatu vybrala posranou dvoutisícovku. Tak jsem ji tam vtlačila zpátky jakože to chci rozměnit (:-D:-D) a vypadly mi dvě posrané tisícovky:-D Co s tím? Dát si sportku nebo co? A do kdy to kouzlo bude platit? Jen dnes??
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(5.5.2008 8:42:22)
Jéjé, ach ten češtin! To je to přerušované psaní...
 Rimlik,Dom (12), Anička (5) 


Re: ** 

(5.5.2008 11:02:24)
Ahojky,
tak my si od CT užívali u babičky v Jeseníkách a tam teda bylo nádherně. Sice jsme makali jak bulhaři, ale konečně došlo na táborák a včera mi H. vytáhl houpací síť a po obědě jsem se v ní slunila ~j~
Pršelo tam jen v PA a asi 2x v sobotu, ale vždy jen minutové přeháňky, děcka ani nechtěly domů, jen dostaly pláštěnku a lítaly dál..
Ve ST mizíme zpět, tak snad počasí zůstane i tento víkend hezké.
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(6.5.2008 8:32:21)
To dnes bylo fajné,doma koukám z okna,je hezky,říkám Saře neber gumáky je sucho.A sjedem dolů a šok,do školky jsme přišly mokré jak vodníci.;((
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(6.5.2008 8:41:40)
Jojo, Dášo. Já dnes H. oblíkla do sukně a bílých štramplí, venku krásně... Naštěstí jsme to sthli a nezmokli:-) Včera odpoledne v tom hicu šla zase v gumákách a zimní bundě. Nevybereš si.
 Fasola 


Není nad balkón - hodina klídku 

(6.5.2008 13:11:36)
 Fasola 


Re: Není nad balkón - hodina klídku 

(6.5.2008 13:13:03)
R odjel na 2 dny na služebku, takže budeme mít s bandou trošku klídek a nebudem muset na stavbu jako poslední měsíc skoro každý den. Už ten odpočinek potřebuju... jen tak si poklábosit na netu, bez toho abych sháněla cement, železo nebo nějaké info
 Efka & dvě děti 


Re: Není nad balkón - hodina klídku 

(6.5.2008 17:24:56)
Fasolo, jak dlouho teda budeš takto saMa? 6e bych tě konečně navštívila vyzvedla si ta divka. A s tím balkonem to máte fajné, my ho máme bohužel zděný, takže děcka ven nevidí.
 *S 


Re: ** 

(6.5.2008 20:57:55)
Fasola, to vyzerá fajn, tiež nemám balkón.

Gumáky sú u nás tiež hitom.

Dnes sme mali besiedku ku dňu matiek, tak som zase roznežnelá. Moje nesmelé dietko dnes spievalo sólo s klavírom, hrala skoro hlavnú rolu myšky hryzalky, nevychádzam z údivu, kde sa to v nej vzalo tá odvaha???

 johaneska 


Re: ** 

(6.5.2008 22:01:35)
Já mám od včerejška nějaký spleeeen...není každý den posvícení:-) Dnes v práci ještě stávkovala tiskárna, pak i myš a klávesnice...málem jsem do toho začla nasraně kopat..potřebovala jsem udělat nutně nějaké věci...fleška tam nešla spustit.....tak když jsem po třech!! hodinách nadávání konečně zprovoznila myš a klávesnici a napsala nejdůležitější...a poslala to kolegyni mailem, ať mi to vytiskne - tak na jejím pc přestal jet internet!!

J.má asi alergickou rýmu..zase jí jede něco do očí..a má vodnatou rýmu..a hlavně se jí vyhodil, už před týdnem, v předloktí ekzém..docela blbé, neb nevím z čeho, pro jistotu ale zakazuji jakýkoli přísun sladkostí, to neuškodí:-D

Dobrou noc, já letím už spát, vstávám v 5 a nechce se mi..
 Efka & dvě děti 


Re: ** 

(7.5.2008 9:30:34)
Johi, máte to tam nějaké záhadné:-)
Ad alergie: taky by mě zajímalo, jestli ji nemá i Hanka. Po vysazení zodacu (děcka brala v zimě) se furt škrábe a občas mívá takové pupeny jako já. Moje alergoložka mi řekla, že bere i děti od 4 let, tak asi ji k ní zaeviduju a uděláme testy.

A Danek to měl asi šestou nemoc, protože včera i dnes je všude po těle takový slabě tečkovaný. Tak to mi spadl kámen ze srdce:-)

Slávko, já tu brečím, jen to čtu. Nevím, jestli bych takovou besídku vůbec psychicky ustála:-D Ale strašně bych chtěla, aby taky něco měli, jsem zvědavá.
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(7.5.2008 10:37:34)
Sarda má besídku 14,určitě to probulím.A zrovna ten den náš nejstarší slaví vstup do dospělosti,osmnácté narozky,další důvod bečet,nějak to uteklo...
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(7.5.2008 10:41:56)
Byla jsem teď navštívit vzdělávací ústav našeho prostředního,zrovna byla velká přestávka,neuvěřitelné,strašné,příšerné,jak tam ti učitelé můžou vydržet?Furt ječeli,rvali se,čímsi po sobě házeli...
 *S 


Re: ** 

(7.5.2008 11:44:06)
Ja som bola rada, že som držala v ruke tú kameru, nejako ma to odpútavalo od slzenia. Inak by som to asi ťažko udržala. Teraz si to stále dokola púšťam na kamere. Blázon. :-) Dáši, dokedy takéto stavy pretrvávajú? Asi až do promócií, čo? To som plakala aj pri našich, keď tam budú moje deti, to si už neviem ani predstaviť.

A za vzdelávacím ústavom a krikom mi vôbec nie je smutno. A ako sa to dá vydržať? naučíš sa to nevnímať.
 peta007 


Re: ** 

(7.5.2008 12:19:17)
Slávko pak příjdou svatby, vnoučata a důvodů k slzení dojetím bude stále dost:-D

Já teda na besídkách neslzím, ale minule jeli se školkou někam autobusem a já zrovna vyšla před barák, když jeli kolem..........Davča mě zmerčil a vysmátý mi mával a mě vyhrkly slzy do očí:-)
 *S 


Re: ** 

(7.5.2008 12:56:56)
Peta, jéjda, no fakt. Svadba, vnúčatá... Ale je ten život krásny. ~s~~s~~s~
 *S 


Re: ** 

(7.5.2008 14:08:14)
Efka, tak aspoň takto.
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: ** 

(7.5.2008 15:02:06)
Slávko,asi jak u koho,já tajně zamačkávala slzy i když jel sedmák na lyžák a deváťák do školy v přírodě.
 johaneska 


Dost dobre:-D 

(7.5.2008 19:44:57)
"Brala jsem několik let místo antikoncepčních tablet antidepresiva. Teď mám 6 dětí a je mi to úplně jedno."

R^R^R^
 Efka & dvě děti 


Re: Dost dobre:-D 

(7.5.2008 20:13:07)
HIHIHI:-D

Slávko, Emilka se nějak vytáhla, že? Je moc pěkná:-)
 *S 


Re: Dost dobre:-D 

(7.5.2008 22:07:27)
Efka, to robia tie šaty, stále nedosiahla na 100.
 Efka & dvě děti 


Re: Dost dobre:-D 

(8.5.2008 6:40:25)
Né? Tam vypadá tak na 110:-)
 Mazuma 


Re: Dost dobre:-D 

(8.5.2008 9:26:46)
Mne překvapilo, jaké má Emily dlouhé vlásky, sluší jí to:-).A fakt tam vypadá "vysoce". Ale já teď nedávno měřila Marečka a má 106 cm, takže taky nic moc, na kluka.
Mám za sebou pár dní v Praze a aby toho cestování nebylo málo, tak se za chvíli chystáme na nějaký výlet po okolí, je třeba využít hezkého počasí a volného dne. Tak přeji všem hezký den!
 *S 


Re: Dost dobre:-D 

(8.5.2008 12:40:17)
Vlasy už má 3x strihané a aj tak sú dlhé a celkom husté, i keď sa to nezdá. Rastie mi dievčatko. Ale schválne ju dnes zmeriam, či už má tu 100 či nie. Ony sú tie šaty úplne po zem (pod zem ako to ona chcela) Babičke si rozkázala tento strih a červené, nutne ich potrebovala. :-D:-D:-D
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: Dost dobre:-D 

(9.5.2008 8:45:23)
Včera jsme vyrazili na Čantoryji,když hlásili to "KRÁSNÉ A TEPLÉ POČASÍ"Naštěstí jsem byli vybaveni deštníky a pláštěnkami,sprchlo třikrát.
Opice ušla sama 12km,nesla se jen malý kousek když lilo a cesta byla rozblácená.
Takže další tip na výlet,je tam nádherně,akorát bacha na parkoviště u infocentra v Nýdku,dědouš vybírá 50kč,hodně lidí se namíchlo a jelo zaparkovat jinam.
 Efka & dvě děti 


Re: Dost dobre:-D 

(9.5.2008 9:11:15)
Dášo, tak tam to znám, je to hezká túra, akorát jestli jste šli z Nýdku rovnou na Čantoryji, do toho šíleného kopce, tak je Sára fakt dobrá. My vždy chodili naopak, přes Beskydské sedlo, to je trochu míň náročné. A s Hani bych si fakt asi netroufla. Ale možná, že by překvapila, nevím:-)
 *S 


Re: Dost dobre:-D 

(9.5.2008 12:32:05)
Dáši, dostala si moju odpoveď na skype?
 johaneska 


Re: Dost dobre:-D 

(9.5.2008 16:05:44)
Tak jsem dnes zklamaná...koupila jsem J. na mmb koloběžku...a duše je ruplá...koloběžka je všude ve spojích rezavá, gumová držátka se protáčí...hmhm, nic moc. Nebo jsem tak náročná?
 Efka & dvě děti 


Re: Dost dobre:-D 

(9.5.2008 21:00:16)
Johi, záleží, za kolik byla. Ale měla to tam ta prodávající napsat, když už nic.

Já jsem dnes byla s malou v cirku, bolí mě hlava.
 Mazuma 


My 

(9.5.2008 21:03:43)
včera byli ve Studénce ve Vegonářském muzeu, náš chlapec je ulítlý na vláčky, tak jsme ho náramně potěšili. Nám tedy počasí celkem vyšlo, trochu jsme se prošli a dali si oběd na zahrádce jedné restaurace, úplně mne blažilo z toho slunečného počasí. A pršet tedy začalo, ale naštěstí až při zpáteční cestě.
A víkend jsme bez tatínka, ten odjel na chalupu, máme tam zas zedníky a pokračuje další fáze rekonstrukce. Tak bychom se jim tam akorát motali, tak vymýšlím, kam vyrazíme, asi ale jen tady v OVě. Zoo už máme za sebou, byli jsme 1.5., tak někam jinam, ale kam, to fakt zatím netuším.
 Mazuma 


Re: My 

(9.5.2008 21:05:05)
V cirkusu byl nedávno s malým tata, byla jsem docela ráda, že se mi to vyhnulo. Ale o zábavu nepřijdu, 25.5. jdeme na Michala, tak si to užiju, grrr:-).
 Mazuma 


Re: My 

(9.5.2008 21:06:03)
Ve Vagonářském muzeu:-)))).
 Efka & dvě děti 


Re: My 

(9.5.2008 21:19:09)
Michal nás stále míjí. Zas nebude tata doma, tak nic.
 Mazuma 


Tady 

(11.5.2008 11:54:28)
je ale mrtvo, no nedivíme, se takové krásné počasí.
Už jste vybrali dětem kola?
 Dáša 2 kluci+ holčička 


Re: Tady 

(11.5.2008 12:25:07)
My nějaké kolo máme u babičky,ale nemáme boční kolečka,třeba sehnati.

Včera jsme sjeli na výlet do Brna,poděs celou cestu vlakem poskakoval a pak v pohodě vydržela šest hodin chození po městě.Cestu zpět prospala,naštěstí.Brno je krásné,ještě se tam vrátíme,nestihli jsme zoo a pár míst.
 Efka & dvě děti 


Re: Tady 

(11.5.2008 12:39:46)
Hance jsem kolo koupila nakonec u nás v zastavárně za 400 dvanáctku. A řeknu vám, že na ty začátky je to ideální velikost. Na té 16tce by to měla asi těžší. Takže pro letošek kolo máme:-)
 Mazuma 


Re: Tady 

(11.5.2008 19:34:46)
No, my právě tu dvanáctku máme z loňska darovanou. Sice v růžové barvě, ale pánovi to ještě nevadí, tak co. Ale malé ho ještě nemá, tak ještě uvidím, možná to ještě sezonu odjezdíme ještě na něm. Johi a Ty budeš kupovat nebo už máte? Nebo jezdíte též na té dvanáctce?
 Lili 


Golfky 

(12.5.2008 8:42:43)
Ahoj holky:))
Mám na prodej golfky chicco ct 0,4,PC 2999kč nyní 2890kč.Jsou nové,nepoužité/jen jedna vyjížďka ven/.Nevhodná koupě,brácha zjistil,že víc využijí kočárek do terénu,takže bude kupovat jiný.
Jsou to tyhle
kdybyste některá měla zájem,napište mi prosím na mail:-)lenka.sva@atlas.cz

Jsem z Opavy,ale přivezla bych je třeba k Ikei?nějak bychom se domluvili...
 změna 


efko 

(12.5.2008 14:03:35)
Efko, slyšelas to, že Libor Uher spadl v Tatrách z 20m? Poranil si hrudník a končetiny. Dopravili ho vrtulníkem do FN Olomouc. Ty jo, být jeho manželkou... brrr. Chudák Katka.
Máme vaše tepláky, rolák a ponožky. Sakryš. Nemám vůbec čas. Buď choříme nebo makám nebo jsem fuč. Nějak to udělám.
 Efka & dvě děti 


Re: efko 

(12.5.2008 21:44:11)
Cože???? Panebože, chudák Katka:-(((

Rolák a hrubé ponožky H. teď stejně nenosí a tepláky nějaké máme, takže to nějak nespěchá. Ale bylo by dobré se sejít. Můžu dorazit já k tobě, když ty nemáš čas dojít k nám. Teď budu navíc častokrát slaměná, tak budu vyhledávat rozptýlení;)
 změna 


Re: efko 

(12.5.2008 22:35:03)
Efi- čtvrtek?
 Efka & dvě děti 


Re: efko 

(12.5.2008 23:14:16)
Mnoo, možná jo. Domluvíme se pak na icq:-)
 Fasola 


Re: Tady 

(14.5.2008 20:49:03)
čussss, nakukuju......pokud ještě zvládám udržet prsty na klávesnici :-))))))))

Včera jsme měli velkou akci - betonovali jsme podlahu v domku. 5 lidí nás roztáhlo a rozvozilo za 2h 5,5m3 betonu, pak jsem ještě všechno umývala a uklízela - no a teď mám fakt dost. Předtím jsem objednávala železo, dovoz, svařování, pročítala normy ať vím jaký typ betonu použít...takže jsem ráda že to mám za sebou.

Vám děti jezdí na 12ctkách? Tak to vím co kupovat, já právě myslela že se tady probíralo že 12 nebrat a jít do většího kola.
 Efka & dvě děti 


Re: Tady 

(14.5.2008 21:09:14)
Fasolo, taky jsem chtěla koupit tu 16tku, ale nakonec jsem ráda za tu 12. Hance úplně stačí a vydrží, myslím, celé léto.
A co s tím barákem, proboha, děláte? To jako aby člověk vystudoval stavařinu, než koupí dům??:-D

Rimli, to je fakt síla! Ať už ti ty nemoci dají pokoj!!

Kde je třeba taková Peta??
 Raďulka 


Re: ** 

(1.5.2008 23:12:23)
Efko, zajdi si na tu rázovou vlnu. Já klepu, zatím ani náznak bolesti a to se nedá říct, že bych přestala chodit, nebo tak něco... Takže já ji doporučuju fakt všem. Nemusíš ani k ortopedovi, mají tam svého doktora na té rehabce, on tě vyšetří a doporučí vlnu, objednáš, zaplatíš a je to R^

Johi, tož to stěhování muselo být šílené. ten areál máte hezký, byla jsem tam kdysi párkrát na praxi...
Jak dlouho tam jedeš autem?

My jedeme zítra s malou poprvé vlakem do Beskyd, tož doufám, že bude hezké počasí ;)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.