| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyšetření uší

 Celkem 7 názorů.
 Lucka-Míša 11/05+Toník 9/08 


Vyšetření uší 

(29.4.2008 12:19:34)
S tím naším vyšetřením je to všechno zamotané. Vyšetření která probíhají v sedaci, tak ukazují na velmi těžkou ztrátu sluchu (praktickou hluchotu). Sedace vyšetření nijak nemění. Ale subjektivně (s použitím sluchadel, ale i bez nich) se Míša chová jen jako těžce nedoslýchavý. Problém je dle mého v poškození mozku. Centra pro sluch můžou být nyní úplně někde jinde a i funkčnost může být jiná. A s tím již přístroje nepočítají.
Po vyšetřeních (když dopadnou špatně) bude jen na nás, zda-li s případnou implantací budeme souhlasit. Nyní o tom ale začínám trošku pochybovat. Uvažuji o tom, že s koupí kvalitnějších sluchadel by na tom Míša mohl být třeba stejně jako po implantaci. Jen netuším, podle čeho se sluchadla nastavují, když je vyšetření (podle mého) zkreslené.
A s tím sourozencem máte pravdu. Čekáme druhé mimčo;) Vše je v pořádku, mrně už kope a k porodu jsem přihlášená do Motola, kvůli předchozím komplikacím. Věřím, že teď už bude vše v pořádku.

Kiwi, přejeme Markétce všechno nej k narozeninám a hlavně ať už trošku poleví ty záchvaty. A máš pravdu, ten čas tak rychle letí... Ale stárnou jenom děti, že? My ne~j~
 Hanka+L+A+V 


Re: Vyšetření uší 

(29.4.2008 21:27:37)
Lucko tak to moc blahopřeju a hlavně ať je i nadále všechno s miminkem v pořádku. R^R^R^
 Dejl (David+Lenka) 


Re: Vyšetření uší 

(30.4.2008 8:21:50)
Lucko, taky moc blahopřeji k miminku. Hlavně aby bylo vše v pořádku. Držím pěstičky. R^
 Amelie a králíci 


:-) 

(30.4.2008 8:54:44)
http://www.fliptrack.com/watch/eFnb6m8vYI
 lojzicka 10/04,01/08 


Re: :-) 

(30.4.2008 12:48:29)
ahoj jsem tu po delší době ale amelie si mě určo pamatuje ;) chci se zeptat na botulotoxin, jestli malá nepovolí ruce tak nám tim hrozil ale moje rhb vykulila oči a rozhodně neeee minimálně do roku (je jí 3,5m)
 Žlababa (Postižené Děti cz) 


Re: :-) 

(30.4.2008 16:07:17)
Myslím, že tohle je velká pře mezi světem rehabilitačním a neurologickým. Rehabky jsou vždy proti botulotoxinu. Já bych teda byla na její straně a počkala minimálně do jednoho roku. Myslím, že to má smysl až když se ukáže, že cvičení nepomáhá. Ríša měl taky pěst a díky cvičení ji povolil. Dnes má ruku uvolněnou a nikdy na botulotoxinu nebyl. A ty máš potíže s oběma dětma?
 lojzicka 10/04,01/08 


Re: :-) 

(30.4.2008 18:34:23)
ne problém má jen klárka. už jsem tu psala asi měsíc dozadu o naší první návštěvě u neurologa. včera jsme byli na kontole, nožky udělali pokrok ale nelíbí se mu ručky v pěst (nemá je stále).tak cvičíme vojtu otáčení a plazení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.