| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

vizitka :-)

 Celkem 3 názorů.
 rosean 


vizitka :-) 

(29.4.2008 11:14:43)
Budu ráda, když se občas budu moct přidat y vlít si srdíčko. Psala jsem dřív na MŽM, ale tady je mi to nějak bližší, i když vidím že některé taky pendlujete.
Pro představení - kopíruju z minulé diskuze:
Ahoj holky, už jsem tu byla jednou a vracím se, beru to jako určitou formu psychoterapie Moje situace - vdaná, dítě, s manželem sex nikdy nic moc, ten druhý - dlouholetý kamarád a kolega v práci (třeba S.), ženatý, dítě, roky mi dával najevo, že se mu líbím. Rodiny se znají, navštevují, tráví společné víkendy, dovolené... Jednou po druhé lahvi byly nějaké doteky pod stolem a pak to začlo - naši partneři se spikli, začali žárlit a podezřívat, konstruovali neuvěřitelné věci z minulosti, které pochopitelně nebyly vůbec pravdivé. Nás to se S. velmi sblížilo, probírali jsme co je u koho doma a co stím budme dělat, až nám jednou i beze slov došlo, že je to vlastně jedno-podezřívají nás stejně z toho co nikdy se nikdy nestalo, tak proč to opravdu neudělat No a bylo to. Trvá to už druhý měsíc, sex super, doma na obou stranách pořád krize. Spolu žít nechceme, pálit mosty se současnými partnery taky ne, jak tohle jen dopadne...

No tak už víte, jak to začlo, momentálně má S. velké problémy doma, manželka si zřejmě jako protest proti "tušenému" začla dělat co chce, chodí pozdě, jezdí s kámoškama na dovču, ignoruje ho, popouzí děti proti němu. Buď ho chce k něčemu vyprovokovat, nebo je to příprava konce. U nás paradoxně se manža hrozně snaží až mám výčitky, ale sex byl pro mě vždycky důležitý, takže to teď vztah se S. prostě přebíjí. 10 let jsem zažívala vztah bez "průniku", všechno ostatní sice prima, ale prostě teď jsem hotová z toho, že mám chlapa, kterému bez problému st**í. Omlouvám se za ty detaily, ale je to prostě tak, asi jsem primitivka ~k~
 Mika7887 


Re: vizitka :-) 

(29.4.2008 11:45:47)
Ahojky,něco ti řeknu. Z vlastní zkušenosti vím,že když jsem spokojená v sexu tak se to projeví všude.Doma sex taky nic moc,ale s m je to nezkutečný luxus.Pozoruji že když jsem 2 dny bez m tím pádem bez sexu,tak začínám být doma protivná,úsečná,všechno mi vadí. pak si užiju příjemné chvíle s m a doma jsem mila,ochotná,vstřícná a vesela.Tím pádem je spokojený i manžel a všechno funguje jak má.
Tak si tím vůbec nelámej hlavu,protože sex k životu patří
 Jenda00 


Rosean 

(29.4.2008 11:46:40)
tak je situace nic moc, do tohodle jsem se nikdy nechtěla dostat. Jestli k sobě jít nechcete, tak asi rychle koukejte najít nějaké řešení, uklidnit to doma nebo něco.....o bože , já tak blbě radím. Co jsem věděla od začátku mého vztahu s tímhle posledním m., že nikdy od muže neodejdu, kvůli němu tedy ne. Budu to ukončovat, on to ještě neví, tedy jeslti se to tak dá říct, te´d mi volala kamarádka, že je u ní ve fitku a sbírá o mě info. takže to asi ještě bude zajímavé, ale jsem rozhodnutá.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.