| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

zamyslet by se měly(i)

 Celkem 3 názorů.
 zuni 


zamyslet by se měly(i) 

(29.4.2008 10:11:12)
Zamyslet by se měl každý, kdo chce s někým mít styk. Jsou lidé, kteří to bohužel nevidí jako prostředek k plození dětí. Kteří mají za to, že antikoncepce jiná než "No sex" je 100% ochrana před otěhotněním. Kupodivu to nutně nejsou třeba náctiletí, ale i lidé žijící v manželství. Taky by si před stykem měli uvědom,it, že případné počaté dítě nemusí být vždy podle jejich představ, ať po stránce duševní, či tělesné.
 ALianan 


Re: zamyslet by se měly(i) 

(29.4.2008 16:14:24)
Suzann, taky nevidím sex jako prostředek k plození dětí. Podle tebe manželé co už nechtějí žadné děti mají žít v celibátu?
 zuni 


Re: zamyslet by se měly(i) 

(2.5.2008 16:06:43)
Spíš mi je špatně z manželů, kteří "nehodlali" ani v 21. století zajít si pro antikoncepci a ta paní byla snad 10x na potratu. Zdá se mi dost sobecké a kruté mít s někým sex bez pomyšlení na to, že je to určeno k plození dětí, a pak říct "jejej, co se to stalo? Njn musím TO dát pryč". O to mi šlo v mém příspěvku. Sex není jen příjemné povyražení, jde o něco dosti zodpovědného a já v tom vidím problém, v tom, že lidé to zodpovědně nevnímají a pak jsou v šoku, že otěhotněli. Já si o tom myslím: co asi čekali? když spolu lezli do poslete?

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.