| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

místa

 Celkem 27 názorů.
 smila 


místa 

(29.4.2008 0:33:44)
ja nemůžu spát tak ještě jeden příspeveček:)
rosean s těmi místy my to řešili....řešíme(?) různě...ja měla po celou dobu po ruce jeden prazdný byt, ale tam sem pořád nechtěla, takže hotely, auto, v létě les louka to bylo nejhezčí vyjet někam za vesnice a najít opuštěněj posed. Pamatuju si že bylo i období kdy sme přemýšleli o společnym pronájmu jen nějaký místnosti se soc. Pak proběhla jeho i moje práce po pracovní době atd. Vymýšlet se nemuselo přišlo to vždy nějak samo.
 rosean 


Re: místa 

(29.4.2008 8:25:50)
Smilo, díky. Každá zkušenost mě inspiruje. Kancl jsme samozřejmě zkoušeli taky, ale asi jsem moc rozmazlená :-) holt postel je postel... Na léto a teplé meze se taky těším, začlo nám to v zimě, takže ještě nebyla příležitost. Z auta (obzvlášť bez tónovaných skel) mám trochu vítr kvůli případným náhodným čumilům. No jak píšeš, nějak se to vyvrbí, sama jsem zvědavá. ještě jednou díky za názor, ahoj
 Jenda00 


úterýčko 

(29.4.2008 9:13:00)
tak přeji dobré dopoledne.

Někdo tu říkal, že by nechtěl být v mé kůži. Tak si říkám proč ? Od toho mého rozhodnutí uplynuli teprve tři dny, ale jsem v pohodě. Čekám jasně bugr, až to napíšu, ale třeba nebude nic. Ta jeho pátečný záplava zpráv mě spíš poděsila, myslela jsem si, že společný život zavrhnul, a ono asi ne. A to já opravdu nechci. Cítím trošku jako úlevu, ale ještě se to může změnit.

Reno, má zkouškové, tak opravdu všechnu energii asi dává tam. Dej mu čas. Psala jsi, že by si chtěla, aby to bylo jak na začátku, tak to já taky, celý ten rok, byli zprávy, telefonáty, bombony opravdu denně, sex 4-5 týdně, snídaně, obědy, venčení, celý den třeba dovolená a v hotelu atd. Už je to pryč, a já z toho doufám venku, byli to krásné, ale společný život s ním to neeeee.


Leny-těhotenství a milenec-znám taky, vůbec sem s tím neměla problém a ten sex byl suprovej. Já a těhotenství manželky mého m. - nemůžu posoudit, nepoznala jsem u žádného ze svých chlapů.

Abi-vydrž.

Slzičko- je fajn, že jsi se dostala na takovou úroveň, nebolí to tolik.
 Jaana2 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 9:37:53)
Holky já tedy nevím, ale sex v autě jsem zažila pouze jednou a to mi bylo cca 19 a od té doby nikdy. Možná teď, v těch větších autech to je trochu jiný, ale děkuji, nechci. NAštěsí nemusím podobné problémy řešit, ale když jsem o tom přemýšlela, tak si vůbec nedokážu představit, jak to dělat nemít nějaké normální zázemí. Není to příznak stáří?
 paja555 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 9:53:37)
Ahojky,
přeji hezký den.Ted se mi honí hlavou taková věc.M mi nabízel sex hned po jednom dni psaní a já ho odmítla,protože by to bylo na místě,kde by se mi to nelíbilo.(WC)Jestli jsem neudělala blbost a ted se teda straní????Ale zase psal,že má to zkouškový,tak já nevím....Minulý týden psal,že zájem stále má,ale že se ozve sám až mu to vyjde.
Jsem na vlnách a štve mě nebo spíš štvu sama sebe,protože nad tím moc přemýsšlím.Ten chlap mě moc přitahuje:-)Ráda bych s ním něco měla,alr néééé na WC.Všude jinde jenom nééé tam:-©
 Bosorka2 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 15:40:37)
Pajo: sex po jednom dni psaní a ještě na wc?
Hele, ženská by vždycky měla dělat trochu drahoty (ne moc, ale trochu jo) a vždycky by se měla - aspoň ze začátku- tvářit že má nějakou úroveň (i když ji nemá :-)))

U toho mužského vždycky daleko míň ztratíš tím, že řekneš za co mě máš? Na wc?!?
Než když se mu přiznáš, že by ti absolutně nevadilo sexovat ve veřejném parku, nebo za garážema.

Chceš sex s ním jen jednou a to ještě na wc?
Pochybuju!
Takže a´t se chlapec snaží a vymyslí něco lepšího-
sauna, vířivka (často jde zamluvit jen pro dva), v přírodě- dodávka jako auto je taky absolutně v poho...hodinový hotel...
 Jenda00 


Pájo, Jaani 

(29.4.2008 10:12:16)
No Pájo sex po jednom dni psaní a na záchodě ___ Já jsem tedy poděs, ale tohle nevím, po nějaké delší známosti by si chlap mohl třeba takové místo dovolit navrhnout a možná bych to i přijala, nevím, nestalo se mi to, ale zrovna tohle je dost neobvyklé, hlavně pro mě z toho pohledu že po jendom dni psaní si, jo kdybych s chlapem byla delší dobu a přišlo na nás opravdu veliké nutkání, hrozná touha a možná bych záchod ještě rozmýšlela.

Jinak mi využíváme hodinové hoteli (v Prez jich je celkem dost), párkrát jsme si zaplatili noc v hotelu a prostě po několika hodinách odešli, při přijmu jsme nic neříkali, prostě noc se snídaní, jim do toho nic není. V autě klidně taky a to jsem dost vysoká a mám hodně dlouhé nohy,ale dá se, u mě v kanceláři, v zasedačce, v lese u vody, v Ikee v podzemních garážích.:-)
 rosean 


Re: Pájo, Jaani 

(29.4.2008 10:36:08)
Rozhodně je prima vědět, že to ostatní taky řeší a jak. Minulý týden koegyně v kanclu, která je normálně ve 3 už pryč tam vysedávala do půl šesté, kdy už jsem musela jít domů, úplně mě to rozhodilo, člověk se celý týden těší... Naštěstí jsou ty plánované služebky, ale jen tak 1x za měsíc, to mám strach že to vyšumí, navíc jsme pracovně v kontaktu alespoň tlf nebo mailem takřka každý den, tak nemyslete na to furt sakra. Na ty květnové svátky jedeme společně s rodinama a dalšíma známýma na Slovensko na chatu, budu muset asi chodit spát s dětmi nebo se už v 8 večer opít do mrtva,jinak to vidím na velké problémy... Navíc naši partneři něco tuší, no dám pak vědět jak to dopadlo, jestli Vás to zajímá.
Vaše příběhy jsou super na povzbuzení, že nejsem blbka sama, díky
 stará Marie 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 10:29:29)
Pajo, WC mi teda taky připadá out, ale zase existují i taková, kde bch si to uměla představit... Určitě bych si ale nemyslela, že protože jsi odmítla napoprvé tam, tak teď to nejde dál... to je blbost, spíš opak by mohl být pravdou. Zkouškový je prostě blbej čas - znáš tu písničku "napřed miluj študování potom študuj milování říkaá staré přísloví...".

Jaano, auto je u mě běžný (teda jestli se při tý frekvenci dá užít takového slova), a bývá to super, a venku dtto, je mi skoro 44. Nicméně v autě cosi proběhlo včera, respektive dnes už, ale nestálo to za nic. Tak asi fakt stárnem. Zase čekám, kdy se jak ozve, měl by. Má ze včerejška nepřečtenej mejl ode mě (proto se neozýval s těmi info včera, nevěděl, že jsem se na něco ptala), a krom toho bych docela čekala, že něco řekne k té nepříliš povedené epizodce v autě. Detaily po mně nechtějte, těžko by se mi to vysvětlovalo. Nicméně díky za možnost vypovídání.

Těhotnou manželku jsem zažila, nějak mě to zvlášť nebralo, respektive těšila jsem se spolu s m. na miminko.
V počátku mého prvního těhu jsme ukončili asi roční "rozchod", ale pak jsme se stejně moc nevídali, vlastně během celé dublmateřské jsme byli lehce v útlumu. To ale nebylo kvůli těhu jakoo takovému, ale že prostě chyběly ty přirozené příležitosti se vidět (s břichem se ty sporty, při kterých jsme se pravidelně stýkyli, jaksi dělat nedají, a s malými dětmi outdoorové akce dtto), a jelikož (téměř) nic záměrně nedomlouváme, neplánujem, tak jsem se nakonec téměř přestali vídat. Hned jak jsem nastoupila do práce a běžnýho fungování v partě, tak naopak náš vztah nabral jakýsi druhý dech, bylo to snad jediné období, kdy byl m. do mě fakt zamilovanej. Škoda, že je to už pryč (a bonbony denně to rozhodně nebyly).

Díky za možnost vypsání, ahoj všem.
 Rena01 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 10:41:52)
Ahoj holky, tedy tady se objevilo nových:) No, moc vám nezávidím, po svých letitých zkušenostech. Slza to napsala opravdu nádherně, poznávám se v tom, skoro jako bych to psala já, hlavně o tom trápení.

Jinak můj m. nemá zkouškové, na to je dost starý:) Jen teď měl jednu zkoušku z jazyka, část dělal v sobotu, část včera. Je fakt, že to prožívá, jako kdyby od toho závisel další osud jeho firmy a život... přitom absolutně nee. Tak uvidím, co bude. Máte pravdu, dám mu čas..Ale než se smířit s tím, že už je to úplně jiné než bych chtěla, to spíš asi radši bez něj, i když to bude hodně dlouho trvat než se přestanu trápit. No, nebudu to přivolávat.

Jendo, tak to je fajn, že se kvůli současnému m. už netrápíš. Drž se, držím palečky. Jo, neposlala bys mi na mejl jména nějakých hodinových hotelů v Praze?

K tomu sexu v autě. Já to s tímhle m. zažila mnohokrát (je to samozřejmě omezené, víc jde o hlazení) a přišlo mi to úžasně romantické. Jednou na nás klepali policajti, prý jestli nám něco není:) ani jsem se nestyděla, zaklepali v nejnevhodnější fázi, tak jsem na ně byla nepříjemná.
 paja555 


Re: úterýčko 

(29.4.2008 11:07:19)
Jsem ráda,že tohle neřeším sama,ale je nás víc.
Děkuji za reakce;)Mě to také přišlo dost neobvyklé,každopádně jsemto odmítla.

A dost nebudu nad tím tak pře,mýšlet a uvidíme.
Snad bude pokračovat a neodradila jsem ho odmítnutím.....
 Jenda00 


Reno 

(29.4.2008 11:26:43)
za dvě minuty máš spojené na emílkovi.
 Rena01 


Re: Reno 

(29.4.2008 11:42:48)
díky
 Jenda00 


Hodinové hotely 

(29.4.2008 11:43:37)
jestli někdo máte zájem hodím to i sem.
 rosean 


Re: Hodinové hotely 

(29.4.2008 13:01:04)
Prosím hoď a pokud máte někdo i mimopražské (moravské) zkušenosti tak prosím taky. I když pořád se mi to zdá na hlavu - všichni ví proč tam jdete, je to prostě nějak příliš jednoúčelové, asi jsem moc romantička nebo co, na druhou stranu, když jiná možnost není, tak je to aspoň soukromí, čisto a sprcha, že :-D A občanka se na recepci dává taky nebo jen zaplatíš (nebo spíš on), vezmete klíčky a hotovo?
 Jenda00 


Re: Hodinové hotely 

(29.4.2008 13:41:34)
Ne, na recepci nic neukazuješ a platíš až po. Jasně že je samozřejmostí čisto, sprcha, čistá postel, v tom mileneckém azylu jsou dokonce i porno DVD, ale nikdy jsme je nepoužili. Jdu okopírovat email, co jsem psala Reně.
 Jenda00 


Fitko 

(29.4.2008 14:19:39)
tak mi volala kamarádka co u ní ve fitku můj m. prý vyzvídal a s kámoškou jsme měli večer jít jako do restaurace, ona si půjde se svým m. a mě vyklopí v nákupním centru a po dvou hodinách pro mě zase přijedou, její m je kolega mého m, takže můj m. to věděl a prý žekl: tak jestli prý budu chtít, aby mě večer doprovodil tak se mu mám ozvat. Tje co ?? Tak to fakt chtít nebudu !!Rv
 rosean 


Re: Hodinové hotely 

(29.4.2008 14:34:15)
40 na krku a pořád tak naivní... Jo člověk se pořád učí...V každém případě dík za rady, snad se nezlobíte, že jsem to z té filozofické roviny o smyslu konání nás blběnek dostala do té praktické - kde, jak. Ale pro nás začátečnice (fakt jsem do teď nevěrná nebyla, nechápu) je to důležité.
 Jenda00 


Rosean 

(29.4.2008 14:45:04)
za to vůbec neomlouvej, já tohle provzuji cca 10 let a taky se pořád "učím" . A že do skoro 40-ti si nebyla nevěrná není vůbec žádná ostuda přece, dává mi to i naději, že mě v těch letech ještě pořád někdo bude chtít. Snad.
 Jenda00 


Rosean 

(29.4.2008 14:46:54)
za to vůbec neomlouvej, já tohle provzuji cca 10 let a taky se pořád "učím" . A že do skoro 40-ti si nebyla nevěrná není vůbec žádná ostuda přece, dává mi to i naději, že mě v těch letech ještě pořád někdo bude chtít. Snad.
 rosean 


Re: Rosean 

(29.4.2008 15:07:20)
K té Tvé trochu impertinentní~f~ poznámce k věku - zrádné je to hlavně v tom, že v hlavě je ti 20 pořád. Navenek už je to trochu horší, ale já se musím pochválit (nikdo jiný to za m,ně neudělá, tak co), hádají mi lehce přes 30 a připadám si možná i atraktivněji než před 10 lety. To je asi hlavně dospěním a získáním sebevědomí. No a vztah s mil. se samozřejmě taky pozitivně odráží - konečně jsem zhubla ty 2 kila, co mě na bocích trápila, začla jsem chodit do solárka, nakoupila luxus prádlo. Chválí i manžel :-D
 Jenda00 


Re: Rosean 

(29.4.2008 15:35:19)
no a o tom to je, když jsem spokojená vedle, odráží se to i doma. Takže tohle se vlastně MUSÍ.

Bohužel nadsázka, ale i tak.
 Bosorka2 


v hlavě 20 

(29.4.2008 15:47:22)
Rosean:
Jo, to je přesné- sice mi v hlavě není dvacet- ale na to, co mám v občance si taky vůbec nepřipadám :-)))
rozdíl mezi "hlavou" a ročníkem narození tak 7-8 let?

No, ale když má člověk milence, tak má často pocit, že to jak si připadá, se počítá daleko víc :-)))Jendo00:
No, tak se ti to vyřešilo jaksi samo-
trvá si na svém (na což má právo) a ty to nebereš a nerozvedeš se (na což máš tyka právo).
Jen mám trochu obavu, že ten rozchod nebude zase až tak jednoduchý, že byste si řekli "máme jiné představy o budoucnu, tak čau" a rozešli se bez dalších problémů...

Pokud o tobě vyzvídá kde jsi a co jsi :-)
tak to jen tak nezamázne.
takže to nakonec asi bude na tobě tak jako tak.
 Rena01 


Tak nevím 

(29.4.2008 15:54:31)
M. se mi dneska vůbec neozval, vždycky každý den předtím volal, spíš vyjímečně ne. A to jsme tak dlouho nebyli spolu. Je fakt, že mě ve čtvrtek on pozval do restaurace, ale pak už to byla spíš moje iniciativa... Jestli nezavolá, mám to nechat ho nechat být nebo mu zítra napsat, jestli to tedy ve čtvrtek bylo jen tak a už se vídat nechce? Už na tahle čekání fakt nemám nervy.
 Rena01 


Re: Tak nevím 

(29.4.2008 15:56:39)
Bosorko, raď, co mám dělat? Asi nic, co..je to na něm a pro něj už to moc neznamená.
 rosean 


Re: Hodinové hotely 

(29.4.2008 14:48:26)
helejte co jsem našla.. ten internet je fakt bomba, jsou tam kontakty na hodinové hotely (milenecké azyly) v celé ČR http://milenky.webpark.cz/
~s~
 Jenda00 


Re: Hodinové hotely 

(29.4.2008 14:58:16)
tak to je bomba !!! Šikulka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.