| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pondělí

 Celkem 3 názorů.
 Verokali 


Pondělí 

(28.4.2008 19:22:09)
Zdravíme z Řevničova! Tak se po delší době konečně ozvýváme, ale nějak nestíháme. Minulý týden jsem pořád byla v práci, jenom v pátek jsme si udělali volno a naplánovali zoo. Samozřejmě naše štěstí: vybrali jsme si nejhorší den za celý měsíc, byla zima, zvířata byla zalezlá, občerstvení byla zavřená, mašinka nejezdila... Paráda!
V sobotu jsme byli u známý, Mirkův kamarád slavil 30cítku a v neděli jsem měli návštěvu známých z plavání. Jsou fajn, moc si rozumíme. Už se těším, až s nimi pojedeme na ten prodloužený víkend. Snad budeme všichni zdraví a bude nám přát počasí!
Dneska bylo nádherně, zase jsem byla v práci, jdu ještě ve středu, to jsou čarodějnice, ale my máme výplaty, takže až do večera. Máte nějaké plány???
Budu končit, jdu se chvíli věnovat Kubíkovi, dneska byl v jesličkách.
Mějte se krásně a snad už to počasí vydrží!!!
 Hanka,Milánek11/04 a Miška9/07 


Re: Pondělí 

(28.4.2008 20:43:04)
Gabčo látkové plínky jem nepoužila ani u jednoho protože si nedokážu představyt to praní už takhle mi přijde že peru pro celej panelák co toho mám, ale znám spoustu holek co látkujou a jsou spokojený u nás na září dokonce látkuje holčina s dvojčátky před tím tedy smekám.
 MÁNIČKA 


Re: Pondělí 

(28.4.2008 21:14:26)
Ahoj všem
tak my byli až do večera venku a pak doma absolutní nestíhačka,no večeřeli jsme až v půl devátý,malej se najedl a za chvíli usnul,takže zase po dlouhý době mám volnej večer.
Jj Gábi je to Šárka z Rakovníka.
Já teda musím říct,že jssem látkový půleny dávala,ale jen asi jeden měsíc,jednak ty pleny co jsem koupila byly dost tvrdé a po vyprání snad ještě víc,no co bych tayk mohla čekat za 23korun kus a pak mě ségra ukázala,jak balit do papírovek a byla to paráda,už jsem nemusela několikrát za den povlíkat,protože nic neprotíkalo.
verunko tak já na čarodějnice jsem v práci sice tu máme něco nachystáno,ale není hlídání,takže smůla,holka pojede k tomu svýmu a táta jde na noční,takže my budeme s klukem sami nejkrásnější.A ted jdu luštit sudoku.

Hani určitě něco spácháme,myslím že to bude lepší s dětmi aspoň si to užijou jak oni tak my.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.