| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Rodiče nebo děti?

 Celkem 4 názorů.
 Irena + 3 


Re: Rodiče nebo děti? 

(28.4.2008 15:44:01)
Mecháčku, Mecháčku!!! Neber mi mé poslední zoufalé iluze, že se mé děti časem změní v pořádkumilovné tvory. Již mi nezbývá než doufat. Zdědit to po rodičích nemohli a tak asi marně doufám v zázrak. :-D Ale za to jsou těžce happy, celí rodičové. On i přístup - za 3 je dobře, je nám s manželem velmi blízký. O systému - nedělat nic včas, co kdyby škola náhodou odpadla, tak ať se nehoníme zbytečně..... proč já i v práci dělám vše pět minut po dvanácté, spoustu úkolů nechám vyšumět a ono se pak na ně zapomene a nejsou vyžadovány..... Holt geny sú svině!!! Ach jo, pomalu tomu začínám věřit. :(:-D:-D:-D:-D:-D
 Mecháček 


Re: Rodiče nebo děti? 

(28.4.2008 16:12:33)
Klekí to máš tak - některé zcela nevysvětlitelné povahové rysy, či nadání, se dědí třeba ob několik generací...;). Tak si s tím hlavu nelam, jedna věc je 100% jistá, totiž že může-li potomek po nás zdědit něco "méně pro život užitečného", stane se tak a nemá žádný význam, se nad tím nějak pozastavovat. Je potřeba to vzít na vědomí...:-D !!!

Život je přeci krásný i tak a alespoň není šedivý a nudný ~k~.

Mě docela bavilo, ještě v takovém tom dětském období, dopředu tipovat některé jejich "podařené" kroky např. ve škole, jako bych se přitom díval sám na sebe...~j~. Ale fakt je, že to bývá spíše zábava pro tatínky, moje žena z toho nějaké valné potěšení tedy neměla, to musím bohužel přiznat. Chybí jí nejspíš potřebný mužský nadhled a dostatečná dávka černého humoru :-D:-D:-D.

Bohužel, přišlo pak období, kdy došel místy humor i mě ;((, to již ovšem rozhodně nebyla práce "mých" genů, to byli určitě nějací paraziti !!!
 Jaana2 


Re: Rodiče nebo děti? 

(28.4.2008 19:37:01)
Ireno s pokročilou dobou v sobě rozpoznávám čím dál víc vlastností celkem vyrovnaně jak mé matky i mého otce, oba ještě vcelku zachovalí sedmdesátníci, takže mám představu, jaká budu za pár let, je pravdou, že takové ty "lepší" vlastnosti se zvýrazňují. A na dceři to pomalinku začínám objevovat také. U ní je zajímavé, že z otce toho má opravdu zatím málo, tak jen čekám, kdy se to provalí. Na druhé straně syn, který je malá kopie svého otce, zatím jsem nepřišla na nic, co by měl z naší strany. Nějak ty geny namají smysl pro rovnováhu
 Nea 


Re: Rodiče nebo děti? 

(29.4.2008 7:37:25)
Jo,jo,taky se přidám.Starší dcera je dost podařilá kopie mé matky.Pravda má něco i z nás,jasně poznávám to urážlivé chování,které jsem praktikovala :-)
Po svém otci má rozhodnost.Tzn.že když si chce koupit boty,tak nemusí prolézt 20 obchodů jako já,ale když jí sednou v prvním obchodě,tak je hned koupí.To se mi fakt nemůže stát :-)

Mladší dcera zase vykazuje hodně geny po mém otci.Živá,neustále v pohybu,mávne nad vším rukou,prostě si s ničím nedělá hlavu,peníze jsou na utrácení,je ráda v kolektivu.Tak trochu kluk :-)
A můj otec se v ní (jak jinak) vidí.
Ale třeba po mě má hezké písmo :-)


Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.