| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re:

 Celkem 17 názorů.
 Lucka, ročník 73 


Re: 

(28.4.2008 15:28:26)
Dari -to je príma, že půjdete brzy domů - a opravdu buďte opatrní a až přijde čas na rehábku, tak poctově cvičte - a uvidíš, že to bude v pohodičce...
 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Re: 

(28.4.2008 20:13:12)
Darinko, je prima, že jdete zítra domů - tam se všechno léčí a hojí líp... No a po nějakém tom panáčku na "utuženou" na to už i Ty budeš koukat malinko(v rámci možností) s nadhledem :-)

Lído :-))) No tak neštovicím zdar :-) Ty jsi stejně maniak :-)) Jsem ráda, že se máš dobře a k rozhodnutí studovat Ti fakt blahopřeju. Měla bych také tendence se svým IQ něco dělat, mám pocit, že občas nedám dokupy souvislou větu a po MD budu místo mluvení jen hýkat :-/ ...no, ještě o tom popřemýšlím :-) A tak kdy se bude konat to miminko? :-)) Víš, že o něm také tajně přemýšlím? Nejraději bych ho měla tak za 5 let, až budou oba kluci ve škole :-) Jenže to už budu stará raketa (nééé že bych teď nebyla)a zvyknu si asi i na pohodlí s většími dětmi, tak nevím, jak se mi bude chtít. Kdyby mi tak někdo mohl zaručit, že budeme mít holčičku :-))) ...to by se to potom rozhodovalo :-)

Fotku nějakou vložím - snad si ještě vzpomenu, jak se to dělá :-)

No a novinka od nás - dnes jsme koupili Adámkovi kolo. Je to tak trochu předčasný dárek ke 3. narozeninám. Myslím, že už ho hojně upotřebí, tak jsme to trošku uspíšili. Je to 16-ti palcový modrý Apache, vypadá moc hezky a než jsme objeli blok domů, tak už uměl šlapat :-)

 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Re: 

(28.4.2008 20:30:30)
Tak tady je pár foteček:

Každoranní pijanice u nás v posteli:Adámkovo nové "kolo" - a hlasitě závidící Saša :-)S uječenou maminkou u Viktorčina splavu :-)No a tady je naše nové miminko :-)

 Darina+Terezka23.06 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:14:12)
EVUŠO ty máš teda krásný andílky R^R^
A nové miminko hmmmm moje oblíbená barva. ;);)
 Darina+Terezka23.06 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:16:10)
LYDU neštovice?? Vy si taky vyžerete všechno vid? Držím palečky i když to zní hrozně "ať to mají oba najednou".:-)
 Lucka, ročník 73 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:28:38)
Joj, Evušo - nádherný fotky!! Sluší vám to všema moooc!!!! A kluci jsou fakt úžasní!!!


Na oplátku králící v nových čepicích (okukujou Mišku na pískovišti, proto ta tam není...)
 Lucka, ročník 73 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:28:39)
Joj, Evušo - nádherný fotky!! Sluší vám to všema moooc!!!! A kluci jsou fakt úžasní!!!


Na oplátku králící v nových čepicích (okukujou Mišku na pískovišti, proto ta tam není...)
 Lucka, ročník 73 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:29:22)
cha a odlítlo to 2x a bez fotky :-D :-D :-D

 Senedra 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:32:42)
Trochu odlehčím téma - aneb další spací fotka. Králíček Duracell po 13 hodinách bdění konečně odpadl a to ještě stihl vyprat a pověsit prádlo a zazpívat Zlatou bránu.

 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:52:51)
Téééda, Lucko - oni už sedí????? Šmarjááá, to hrozně letí .... Jsou to fakt broučci :-)

Sen - tak tohle se nám nikdy nestalo - bohužel. A to se snažíme děti utahat, jak se dá...

No a já, aby toho nebylo málo - tak něco speciálně pro Lídu (za ty oči :-) ) :

Adámek:


Saša:
 lydushe + 3 háďata 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:46:36)
Darinko, my máme chtěný neštovice. Jsem matka tyranka a děti jsem nechala záměrně nakazit. Byli jsme na návštěvě s lízátky :-)
Ať to mají děti za sebou, pokud možno oba najednou a ať se nemusíme děsit, že je to nepotká a pak dospělosti. Navíc se neštovicema hodně buduje i imunita.
Jediný čeho se bojím, že nestihneme včas přeočkovat žloutenku (teda mě by to bylo jedno, ale tomu státu to jedno není), takže trošku hrozí, že budem muset zahájit očkování znovu (doktorka mě přetrhne...).

Evušo, jistojistě dobrý kup auta :-D Já bych na to neměla ani nervy ani žaludek.

Sen,
ta Vaše holčina je super. Ta prostě dokáže vytuhnout v neuvěřitelných polohách a situacích. U nás dokud nejsou v posteli, tak prostě nespí... :-)
Lucko, králíci jsou úžasný!! Jak je každej už jinej a přitom jsou si děsně podobný.
 Senedra 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:53:56)
Lído, Lízátka :-D:-D:-D:-D

No a to jsem si nedávno libovala, že vstává v půl osmé ráno, večer jí přečteme pohádku a pac a pusu... Dneska budíček po šesté, pak musela vydržet skoro dvě hodiny jen na vodě a hořkém čaji ( stále se probouzí s pokřikem Mamí vstávej, chci mlíčko) než jí nabrali krev, pak domů, na cvičení, tam neskutečně řádila, na oběd, blbnout doma ( povedl se jí ztratit klíč od jedné skříně a u druhé ho zablokovat v zámku - vysazovali jsme dveře), zase na motorce ven, domů se najíst ( to dřímla asi 3 minuty na podlaze), pak cca hodinu s manželem na kole, po příjezdu si ještě chtěla hrát, vykoupali jsme a trvalo to ještě půl hodiny než usnula. .. aha, takže vzhůru byla 15 hodin ;) mám rýbu na mozku. No, doufám, žes e brzo vrátí ke minulému režimu, na tohle nějak můj organismus nechce přistoupit :-D
 lydushe + 3 háďata 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:59:03)
Evušo, ty vočíčka! Ten Saša má boží ty řasy...
je volnej??? :-)
že bychom nakřížili Žofku a Sašu, mohly by z toho bejt pěkný děti ;)
Sen, to je fakt výdrž ta Dita!
 Lucka, ročník 73 


Re: Re: 

(28.4.2008 22:01:14)
No, oni ještě nesedí :) Ale pozovat už můžou - jsem byla okrok před nima, aby mi nezžuchli :-D A letí zo - šak už jim je 8,5 měsíce ;)

Lído - ty js snad první, kdo tvrdí, že si sou podobný.... já teda podobu nevidím - ani s Miškou - s různjema příbuznýma jo, mezi nima ne-e.

A jinak - Miška teda taky usne až v posteli - takhle za pocvhodu teda nikdy (až na nočník, když měla sračkobličku - ona se bála, tak pospávala na nočníku, chuděra...
 Lucka, ročník 73 


Re: Re: 

(28.4.2008 22:19:46)
Jiank Sen - Dituška je fakt Duracelek, což? Ale snad se vrátíte do starých kolejí... (i když Miška funguje na 13-14 hodin denně už pěkně dlouho - a když si den natáhne, pak i víc - jenže pak má právě dost divoký noce :()
 lydushe + 3 háďata 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:15:36)
Evušo ty tvoji kluci jsou fakt k sežrání!!!!!!!
Maj tak nádherný oči.
A Tobě to taky moc sluší. Na věk kašli, já jsem to zkusila s tím, že to prostě MUSÍM dodělat, páč mě to baví, takže mi to snáz leze do hlavy a taky si to platim, takže ... neudělat to, bych byla sama proti sobě ..
V ročníku s náma je 50tiletá pani, taky to zvládá... Tak klídek.
A tutýnko (u nás auto), je moc pěkný.
Další holku nevim, jestli ti někdo zaručí, ale zase další chlap v chalupě :-D, ale taky chci dalšího prcka s odstupem, tak za rok doufám, začnem. Snad lenost nezvítězí :-)
 Evuša+Adam(6/05)Alexandr(2/07) 


Re: Re: 

(28.4.2008 21:27:25)
Moc, moc děkuji za pochvalu :-) ...ta vždycky potěší :-) Však sem také loupněte ty svoje broučky a berušky, ať se pokochám a zhodnotím, jak vyrostli :-)

Lidu - já vím, v tomhle věk opravdu nehraje roli - mám kamarádku (velmi dobrou), která bylo v listopadu 50 let a před 4 mi lety se mnou dokončila VŠ (bc.) a od loňského září nastoupila na magisterské studium. Ona je naprosto úžasná, věk ji vůbec k ničemu nesvazuje(myšleno všeobecně), nestuduje ani proto, že musí kvůli práci a už vůbec ne proto, aby si něco dokázala, spíš to bere jako na ukrácení volného času :-) Je fakt, že má dospělé děti a v době zahájení studia byla sama, přesto jí hrozně obdivuju. Uvidím, jestli se také k něčemu odhodlám, až budou kluci starší - teď zatím cítím, že by to bylo na úkor rodiny.

Jinak moc díky také za pochvalu auta :-) Jsme z něho skutečně nadšení, sháněli jsme ho víc než 4 měsíce. Michal už to vzdával, protože jednání s autoprodejci bylo tak otřesné, že rezignoval a chtěl zůstat u našeho původního vraku. Takže jsem kupovala auto já :-) No a snad jsem vybrala dobře, ne? :-) Měli jsme naprosto jasno, co chceme a co ne, šlo jen o to, to sehnat:-)

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.