| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

stahování předkožky

 Celkem 4 názorů.
 Iva z Moravy 
  • 

stahování předkožky 

(28.4.2008 9:21:38)
Já si myslím taky, že by bylo lepší pouít ty mastičky než operace. Ti co četli už dřívé mé příspěvky,už ví, že jsem taky proti narkoze. Ale myslím, že paní Lenka si ted trochu protiřřečí, když píše, že raději mastičky než operace. Nedávno psala přešně opačně.
 Lenka, (08/03+10/06+07/09) 


Re: stahování předkožky 

(28.4.2008 10:38:45)
Dobrý den, paní Ivo.
Jen jsem vzdala na tomto místě řešit něco, co z Vaší strany není řešitelné. Pořád si stojím za tím, že je lepší kortikoid než krém, nicméně POKUD TO JDE, tak je také lepší ani kortikoid nemazat! Vím o více lidech, kterým právě i kortikoidy dělají problémy. Ale to je zase jiná kapitola.
Prostě různé problémy mají různé varianty řešení.
Důvod proč jsem paní odpověděla je ten, že až moc jasně vyplývalo, že o další možnosti snad ani nevěděla. Pokud bude chtít více zjistit, pročte si celou diskuzi.

A opravdu už se mi nelíbí, jak reagujete. Není to zde na místě. Ideální diskuze je ta, ve které je řečeno více možností léčby ze všech možných úhlů pohledu se všemi pozitivy a negativy. Proto sem maminky chodí, a ne abychom se tady do sebe naváželi(y).
 Lenka, (08/03+10/06+07/09) 


Re: stahování předkožky 

(28.4.2008 14:57:26)
oprava - kortikoid než operace
 ČIKO 


Re: stahování předkožky 

(29.4.2008 13:34:03)
Ahojte každá maminka by raději použila mastičku, ale né každému pomůže.Kamarádka jí používá už hodně dlouho a dá se tříct že bez výsledků.Tak že to hodně záleží na tom jak je předkožka přilepená,jestli nejde stáhnout vůbec tak těžko nějaká mastička pomůže.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.