| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ahojky

 Celkem 1 názorů.
 hujerka,Fanda,Teri,Tomi,Miška 


ahojky 

(27.4.2008 16:16:21)
Holky, ohledně tohohle krvácení, Micky má pravdu, pokud je to na takové úrovni, že si musíte měnit vložku, takže vlastně třeba jako slabé měsíčky, pak je třeba se nechat zkontrolovat gynekologem, byť v nemocnici. V případě, že jde o stejně silné špinění, tak raději také, ale tam se i doporučuje nejprve zavolat lékaři a zeptat se.

Pokud ale se objeví krev jednou na papíře na záchodě, tak to opravdu nic neznamená. Může to být i kvůli malé žilce, která praskla a nemá s miminkem nic společného, ani s těhotenstvím. To je díky velkému prokrvování.

Kdyby jste některá letěla k lékaři, že jste byly jednou na záchodě a jen se utřely a byla tam krev a pak ale nic, tak by na vás asi hleděli... ale myslím si, že tohle bývá strach u prvorodiček a tam by na to měli i lékaři brát ohled a řídit se radou pro nové maminky, raději se desetrát zeptat a nechat zkontrolovat pro klid duše, než něco zanedbat, protože s tím nemají zkušenost a né každá má možnost internetu.R^

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.