| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Výtoky

 Celkem 3 názorů.
 Kristina 
  • 

Výtoky 

(2.10.2000 9:00:42)
Ahoj, přeji Vám všem hezký den.
Chci se zeptat, zda některá z Vás nemá zkušenosti s tím, že všechna gynekologická vyšetření dopadají dobře, ale přesto se vyskytuje výtok (nebolestivý, neproblémový, ale prostě je). Někdo mi říkal, že to může být z antikoncepce a že pokud by to bylo něco nedobrého, tak že by to určitě vyšetření odhalila. Také mi bylo doporučeno užívání GYNEXU.
Předem děkuji za Vaše podněty.
Ahoj Kristina
 Hana 
  • 

Re: Výtoky 

(2.10.2000 9:26:24)
Ahoj Kristýno,

třeba to není Tvůj případ, ale popíšu Ti svji situaci.
Během jednoho roku jsem byla u lékaře asi 9x s výtokem. Léčba byla jakýmisi stále stejnými čípka, manžel dostal mastičku, pak se to svádělo na levné a nekvalitní prací prášky z tržnice (nikdy jsem žádný takový neměla), následně na používání aviváže a posléze na nízkou teplotu praní a nežehlení spodního prádla. Takže jsem si koupila dětské prací prášky, prala jsem své spodní prádlo samostatně na 90 stupňů, neavivážovala a samozřejmě žehlila. Do toho jsem brala ty čípky a manžel užíval mast.
Jednou můj gynekolog onemocněla a protože jsem byla objednaná, vzala mě jiná paní doktorka. Ta si prohlédly záznam, také mi předepsala ty čípky, ale podpořila je dvěma drahými prášky pro mě a dvěma stejnými prášky pro manžela (dohromady to stálo asi 500,- a hradila to pojišťovna) a do týdne jsme byli oba v pořádku. Muselo se to prostě vyléčit zevnitř. Je to více než rok a stav trvá, ačkoli zase peru normálně a na nižší teploty, avivážuji a nežehlím.
Druhý postřeh, který mi paní doktorka řekla bylo, že si musím uvědomit, že nebudu mít nikdy zcela čisté prádlo po celém dni (jak jsem očekávala), protože žena žijící sexuálním životem prostě vylučuje pošenví hlen, někdy více, někdy méně, někdy hustší jindy řídší apod. Je to vlastně logické, vyhodnocení "stavu" poševního hlenu se používá přece i při plánovaném početí (přirozené antikoncepci).

Ahoj Hana
 Kristina 
  • 

Re: Re: Výtoky 

(2.10.2000 14:36:05)
Ahoj Hanko, děkuji za Tvůj příspěvek. Já jsem také zkoušela různé čípky, tablety apod., ale nic mi nezabralo. Už se s tímto problémem potýkám několik let a stále se toho ne a ne zbavit.
Ještě možná zkusím ten GYNEX. Nemáte s ním některá své zkušenosti?
Kristina

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.