| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tchýně a jak to vlastně vše probíhá

 Celkem 2 názorů.
 Klára(25.týden) 
  • 

Tchýně a jak to vlastně vše probíhá 

(29.9.2000 13:48:49)
Milé maminy a ty budoucí, díky za ohlasy. Omlouvám se,ale k PC jsem se dostala teprve teď.Tak jak to všechno pokračuje?Pochopila jsem, že když tchýni vyhovím, je pak děsně milá.Včera po obědě ji opět chytl nákup. Byla jsem rozčílená, protože jsem ráno byla ještě v práci, předevčírem až do šesti a měla jsem toho plné zuby,ale říkám si:Holka mlč, tu 1,5 hodinu to vydržíš,mysli na něco pěkného.Tak jsme vyrazili.Válela jsem se tam po košíku,asi byl na mě děsný pohled a ona tam pobíhala ,jak srnka se vznášela mezu regály.Pak jsem si zalezla do dětské kosmetiky a mezi plínky a zůstala jsem tam až do konce.Byla asi v sedmém nebi.A kdybyste to viděli potom doma?Milá, usmívala se,asi by pro nás udělala první poslední.Takže až se začne někdy rozčilovat,naložím ji do auta a odvezu do obchoďáku. Asi si spousta z vás zase bude myslet o mně hrozné věci,tak si to myslete.Jsem ráda,že ve vztahu to už perfektně klape, těhotenství je bezproblémové,už víme,že to bude kluk.Až na ty záda.Mám toho teď moc, nastupuje mi sem nová,takže jsem utahaná, do toho ty záda,doma pak jsem k nepoužití.Jsem třeba děsný bedant na uklízení.Dříve jsem utírala prach každý den, všechno muselo být vyrovnané.Teď už mi to bohužel nějak nejde.Nějak mě ten klučina zmáhá.Když budete mít ještě někdo nějaké rady jak na tchýni, tak mi napište,vše uvítám.Něco už se vyřešilo.Třeba to, jak jsme museli hlásit i to, že jdeme na zahradu.Sice se to neřešilo v klidu, bylo u toho trochu řevu,ale tenhle týden jsme jezdili každý den tak v 19.00 a 1x se zeptala kde jsme tak dlouho-odpověď byla pryč.Já se jich taky neptám.Zatím se mějte Klára
 Dana , 29 let , dvojčata 19 měsíců 
  • 

Re: Tchýně a jak to vlastně vše probíhá 

(29.9.2000 20:05:19)
Gratuluju, Klárko, malý ústupek - moc Vás nebolel a panímámě udělal radost. Alespoň o kousek dopředu... Je mi naprosto jasný, že nejde pořád jenom ustupovat, ale na druhé straně - ze mě taky jednou bude tchýně a z Vás taky a kdo ví.... Držím palce, abyste ty Vaše potíže dál zvládala na 1 s hvězdičkou.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.