| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Po třetí už raději ne

 Celkem 2 názorů.
 Pavla, dve deti, treti na ceste 
  • 

Po třetí už raději ne 

(28.9.2000 16:12:32)
Mam dvě zkušenosti s touto porodnici. Jednu hroznou a jednu vcelku dobrou. Musím řict, že všechno záleží na lidech, jako všude. Nebudu jmenovat doktory a doktorky, kterým jsem přišla pod ruku, ale teď se velice,velice rozmýšlím, jít tam po třetí. Budu rodit na 99% naposledy, tak chci, aby to probíhalo v klidu a taky trochu podle mně. Co se týká vybavení, tak si myslím, že na tom Pardubická porodnice není špatně, ale co se týka přístupu, tak má co hodně dohánět. Vím, že jsem jedna s tisíce, kterou musí za rok odrodit, ale jednou se na tu práci dali, tak by se podle toho měli chovat. A nejenom doktoři, doktorky a porodní asistentky, ale hlavně dětské sestry. Někdy dokážou pěkně znepříjemnit "život" v porodnici.
Přeju všem maminkám hodně štěstí, ať na Vás jsou hodní. Pavla
 Jana Vítková 
  • 

Re: Po třetí už raději ne 

(15.8.2003 11:15:06)
Dobrý den,
našla jsem Váš příspěvek do diskuze a velice by mě zajímala Vaše zmiňovaná první zkušenost s touto nemocnicí. V této porodnici jsem se v 82 narodila i já. Jsem vlastně v pořadí třetí dítě. Moje mamka poprvé rodila v této nemocnici 30.8.1979, narodil se ji chlapecek, kterého ale měli jen pár dní doma, než jim ho zase vzali, 9.9.1979 už byl vystaven úmrtní list s příčinou smrti"toxická dispepsie" (bylo mi řečeno, že je to něco jako úplavice), v té době v porodnici zemřelo více novorozenců. Tahle záležitost mě velice zajímá...podruhé, za starého režimu musela mamka rodit zase v této porodnici, narodila se sestra a bylo vše v pořádku, potřetí i se mnou. Nedávno jsme v porodnici znovu byli, protože jsem chtěla znát svoji hodinu narození, kterou mi poskytly, myslím, že je dobré archivovat tyto údaje co nejdéle.
Děkuji za odpověď,s pozdravem
Jana V.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.