| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Janě

 Celkem 10 názorů.
 Klára 
  • 

Janě 

(21.9.2000 10:22:11)
Milá Jano ,moc děkuji za podporu.Je jasné, že o odstěhování neustále přemýšlíme, ale bohužel nemáme kam a za co.
Manžel už to nadhodil i rodičům a to byla pohroma:Co blázníš, my jsme už staří(60 LET),ten barák bude tvůj, ségře jsme postavili dům, tak ji nebudeš muset nic dávat.....
Já to nechci řešit tak, že kolem sebe budeme chodit a blbě se na sebe dívat,ale copak musím s nimi pořád mluvit?Třeba ze začátku(už jsem to psala)jsme se 10 minut zdrželi v práci a to bylo hned, kde že jsme, proč jsme přijeli tak dlouho a kam jedeme večer, proč jedeme ke známým, když jsme tam byli minulý týden,já byla zticha, jen jsem popichovala manžela,aby něco udělal, tak jim asi 5x zopakoval,ať se nestarají a když jim několikrát odpověděl, že jsme byli prostě pryč a nic víc, tak si to odvykli.Teď sice vidím, jak ta děsná zvědavost s ní cloumá, když jsme třeba včera přijeli v 19.40,ale už se nezeptá.Mně stačí .když přijdu domů a pozdravím se s nimi a jdu si nahoru k sobě, to je vše, to se s nimi musím pořád bavit, neustále je poslouchat a někam vozit?Když jim Jirka řekne něco natvrdo, tak je z toho děsný řev,možná když jim budeme postupně ukazovat,jak co chceme dělat, že si časem zvyknou třeba i k nám do ložnice Ťukat.Zdravím Vás
Díky moc Klára
 Gábina 
  • 

Re:Kláře 

(22.9.2000 9:53:12)
Nějak jsem nestihla sledovat celou diskuti na téma "Tchýně".Pořád se mluví jen o tchýni , ale co tvoje těhotenství? Na začátku diskuze jsem měla dojem , že jsi těhotná, nebo jsem to jen popletla.V případě , že nejsi tak mi promiň nechci se Tě nějak dotknout, v případě ,že jsi tak jak to probíhá.Ještě jednou se omlouvám za svoji případnou nepozornost při čtení. Gábina
 Lenka (27) 
  • 

Re: Re:Kláře 

(22.9.2000 12:33:47)
Přidávám se ke Gábině, jsem taky lehce zmatena. Jinak jsi ta samá Klára, co v jiné diskusi tady utratí 1000 Kč měsíčně za jídlo? Potřebovala bych návod :o))
L.
 Monika 
  • 

Re: Re: Re:Kláře 

(22.9.2000 13:19:42)
Já si myslím, že se jedná o jednu a tutéž Kláru, i když některé věci mi nesedí. O otci svého dítěte mluví chvíli jako o manželovi, potom jenom jako o příteli a teď zase o něm píše jako o manželovi. V některých příspěvcích píše, že bydlí u tchýně, ale v příspěvcích, kde se ptá, jak vyjít s penězi, zase píše, že jezdí na víkendy k rodičům.
Ale to jen tak na okraj. Jinak ten návod, jak utratit za jídlo jen těch zmiňovaných 1000,- za měsíc, bych uvítala taky.
 Petra, 2 holky 
  • 

Re: Re: Re: Re:Kláře 

(22.9.2000 21:55:55)
Pro Gábinu, Moniku a Lenku:
Milá děvčata, opravdu se jedná o tu Kláru, co bydlí u rodičů partnera, je těhotná a měsíčně utratí za jídlo 1.000,- Kč. Není to tak dávno, kdy si tady vylévala srdce nad tím, jak ošklivě se její partner k ní chová, když mají před svatbou.
A teď k částce za jídlo: Když se budete stravovat v práci zadarmo (jak to tak z příspěvku Kláry vypadá), váš muž bude jíst k večeři pouze jogurty, na víkendy budete jezdit na jídlo a pro zásoby k rodičům, nebudete kupovat ovoce a zeleninu, pamlsky pro děti, možná se k vysněné částce 1.000,- Kč za jídlo dostanete. Pravděpodobně to ale bude s notnou dávkou fantazie.
Možná, že by nebylo tak úplně od věci, vydat tyto srdceryvné příběhy knižně. Klára by si mohla notně zlepšit svojí prachbídnou situaci nepochopené, ubohé a politováníhodné nastávající maminky.
 Andrea 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re:Kláře 

(26.9.2000 6:30:58)
Všimli jste si, že Klára se bojí reagovat na Vaše poznatky. Dříve do ní jen někdo rejpnul a už honem odepisovala a teď se pravděpodobně stydí. No tak Kláro, jakpak je to s tím Tvým partnerem-manželem a Tvojí hororovou tchýní? Nezdá se Ti, že jsi s tím lhaním už dost trapná. Chceš pomoct a lžeš a vymýšlíš si jak malý děcko. Tak se nediv, že z Tebe máme srandu.
 andrea (28) 
  • 

pro všechny o Kláře 

(26.9.2000 9:53:52)
Právě došlo k tomu, o čem se tu delší dobu mluví. Nejsem ta Andrea, která mluví o trapnosti lží a výmyslů Kláry. K tomu názoru se vůbec nepřikláním. Jsem ta, která Kláře doporučila, aby si vyhledala knížky o mezilidských vztazích. Zastávám Gábiny názor. O Kláry těhotenství se tu vůbec nemluví. A Klára neodpovídá na naše příspěvky.
 Gábina 
  • 

Re: Re:Kláře 

(26.9.2000 7:09:11)
Nemůžu říct, že mi je Klára k smíchu , i když mi spousta věcí nesedí.Já jen nemohu pochopit jestli je těhotná , že to nebere jako prioritu, ale že za svou prioritu považuje hádky jak s tchýní nebo s manželem.Já osobně mám dvě děti a když jsem čekala první přírustek, tak bych se o tom dokázala bavit od rána do večera. V Klářiných příspěvcích jsem nenašla ani náznák.Nechci se nikoho dotknout a byla bych ráda kdyby Klára odepsala.
 Lenka (27) 
  • 

Re: Re: Re:Kláře 

(26.9.2000 8:47:48)
Já nevím, pořád mi připadá, že to prostě nemůže být ta samá osoba. Možná je to trochu i námět pro autory tohoto serveru. Kdyby si každý musel zaregistrovat nějakou přezdívku, pod kterou by tu vystupoval, tak by k takovýmhle strkanicím co kdo mohl nebo nemohl napsat nedocházelo. Nebylo by totiž možné, aby tu diskutovalo třeba deset Klár na účet jedné z nich. Prozatím nám tuto záhadu opravdu může vyřešit jenom Klára (ta s tchýní).
 Lenka (27) 
  • 

Re: Re: Re:Kláře 

(26.9.2000 8:47:59)
Já nevím, pořád mi připadá, že to prostě nemůže být ta samá osoba. Možná je to trochu i námět pro autory tohoto serveru. Kdyby si každý musel zaregistrovat nějakou přezdívku, pod kterou by tu vystupoval, tak by k takovýmhle strkanicím co kdo mohl nebo nemohl napsat nedocházelo. Nebylo by totiž možné, aby tu diskutovalo třeba deset Klár na účet jedné z nich. Prozatím nám tuto záhadu opravdu může vyřešit jenom Klára (ta s tchýní).

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.