| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Učíte děti pracovat s internetem?

 Celkem 2 názorů.
 Marie,dve deti 
  • 

Učíte děti pracovat s internetem? 

(18.9.2000 10:09:49)
Zajímalo by mně, jestli jste už o něco podobného pokusili. Trochu mě štve, že v češtině je tak málo stránek pro děti - stránek nejen na hraní, ale učení. Existuje spousta adres typu homework help. Děti se tam učí vyhledávat informace, prostě dostanou ve škole úkol a když si neví rady - je tady internet. Všechny tyhle stránky jsou ale v angličtině. Nebo víte o něčem podobném v češtině?
Marie
 Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 
  • 

Re: Učíte děti pracovat s internetem? 

(20.9.2000 10:12:19)
Ahoj Marie, myslím, že anglicky mluvící země přece jen s internetem doháníme pomaleji, ale jsem přesvědčená, že hledat odpovědi na internetu si mohou děti už dnes. Pro ty menší je zde moc hezký dětský web Alík (www.alik.cz) a ty starší se mohou orientovat samy přes vyhledávač. Pokud si zadají klíčové heslo, určitě se někam dostanou, a když náhodou nenajdou to, co zrovna hledají, dozvědí se zase něco jiného. A já věřím, že webíků orientovaných na malé a mladé se určitě objeví víc, už jenom proto, že dnešní děti jsou budoucnost internetu.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.